Zarafetin Değişmeyen Modası En Şık Babet Ayakkabılar


63
16 shares, 63 points

Yılların değişmeyen moda ayakkabı modellerinden birisi olan babet ayakkabıların birçok modeli mevcut. Birbirinden zarif, narin, şirin modelleriyle 2019 yılında da vazgeçilmez ayakkabı modellerinden birisi oldu. Gelin hep beraber zarafetin değişmeyen yüzü, en güzel babet ayakkabı modellerine bir göz atalım. Zira yaz aylarına girdiğimiz şu vakitlerde kombinlerinizin kurtarıcısı olabilir.

Hem şık hem rahat olmak isteyenlerin ayakkabısı babetler bu senede çok trend. Daha şık özel günleriniz için tokalı babetlerden yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Daha rahat kombinleriniz için geometrik desenli, düz ve fiyonk detaylı modelleri kullanabilirsiniz. Siyah babetler kadar bu sene desenli ve etnik desenli modellerde bir hayli moda. Sadece düz değil bantlı babetlerinde son sezonda damga vurduğunu söylememiz gerek.

Hayvan desenleri babetleri de elbette vurdu. Özellikle leopar deseni babetlerinizi daha şık görünüme kavuşturacak. Şık olmak istediğiniz günlerde de rahat olmak istediğinizde de babetler her daim kurtarıcı ayakkabınız olacak! Daha fazla model seçeneği için görselleri derlediğimiz HERMOD internet alışveriş sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Like it? Share with your friends!

63
16 shares, 63 points

What's Your Reaction?

Şaşkın Şaşkın
66
Şaşkın
Başarısız Başarısız
26
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
13
Eğlenceli
Gırgırına Gırgırına
133
Gırgırına
Sinirli Sinirli
120
Sinirli
Harika Harika
93
Harika
Mükemmel Mükemmel
66
Mükemmel
Başarılı Başarılı
26
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir