Plajlara Can Verecek En Seksi ve En güzel Bikini Modelleri


64
16 shares, 64 points

Tatil kapıda! Deniz, kum ve güneşe hazır mısın Plajlarda kadınlar için en önemlisi bikinilerin modelleri bu senede oldukça bol çeşitli. Stilinizi yansıtacak en tarz bikinileri sizler için derledik. Gelin birlikte plajlara can verecek en seksi ve en güzel bikini modellerini inceleyelim.

Fırfırların , ipli modellerin oldukça popüler olduğu bu sezonda ince ve düşük askılarda bir hayli rağbet görüyor. Yüksek bel bikini altları ise geçtiğimiz sezondan bu yana hala oldukça popüler olan modeller arasında. Göbek kısmını saran yüksek bel bikini altları fazla kiloları da saklama görevi görüyor. Soft pastel tonların hakim olduğu bu sezonda cıvıl cıvıl, çiçekli modellerde moda.

Tarzınızı plajlara yansıtacağınız bikininizle beraber bu yaz oldukça renkli geçecek! Düz modeller kadar desenli modelleri de hoş görünümler oluşturuyor. Hayvan desenli bikinilerle de oldukça seksi görünümler elde edebilirsiniz. Daha çok model için görselleri derlediğimiz Lily & Rose ve Oysho internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz!


Like it? Share with your friends!

64
16 shares, 64 points

What's Your Reaction?

Şaşkın Şaşkın
120
Şaşkın
Başarısız Başarısız
80
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
66
Eğlenceli
Gırgırına Gırgırına
53
Gırgırına
Sinirli Sinirli
40
Sinirli
Harika Harika
13
Harika
Mükemmel Mükemmel
120
Mükemmel
Başarılı Başarılı
80
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir