2019 Yılının En Şık Gelin Ayakkabısı Modelleri


58
16 shares, 58 points

Bu yazımız gelin adaylarımız için… En az gelinlikler kadar düğün gününüzde giydiğiniz ayakkabınızda oldukça mühim. Giydiğinizde stilinizi yansıtan ve gelinliğinize uygun ayakkabı seçimini yapmanız çok önemli. Gelin birlikte Oleg Cassini internet sitesinden derlediğimiz gelin ayakkabı modellerini birlikte inceleyelim.

Elbette beyaz renkli ayakkabılar gelinliğiniz için en güzeli olacaktır. Dantelli, tüllü ve fiyonklu gelin ayakkabıları bu yıl baya popüler. Kısa model gelinliğiniz var fiyonklu, ipli, tüllü ve daha detaylı ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Sadelikten yanaysanız daha düz şeffaf modellerden yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Özellikle stilettolar narin gelin adayları için en güzel gelin ayakkabılarından birisi.

Stilettoları inci gibi detaylarla kaplı daha hareketli ve zarif şekillerde de kullanabilirsiniz. Platform ve bantlı topuklu gelin ayakkabıları da boyu uzun göstermek isteyen gelin adayları için yine vazgeçilmez. Ayrıca son dönemlerde oldukça popüler olan alçak topuk veya kalın topuklu ayakkabılarda gelin ayakkabı modasında yerini aldı. Rahat ve retro görüntüleriyle kalın topuklarda bir hayli hoşunuza gidecek. Daha fazla model için Oleg Cassini internet sitesiniz ziyaret edebilirsiniz.


Like it? Share with your friends!

58
16 shares, 58 points

What's Your Reaction?

Şaşkın Şaşkın
120
Şaşkın
Başarısız Başarısız
80
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
66
Eğlenceli
Gırgırına Gırgırına
53
Gırgırına
Sinirli Sinirli
40
Sinirli
Harika Harika
13
Harika
Mükemmel Mükemmel
120
Mükemmel
Başarılı Başarılı
80
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir