Rimel Markaları : En İyi 20 Marka Önerisi

En iyi rimel markaları.. Rimel her makyajın olmazsa olmazı ve en önemlisidir. Makyajın bu kadar önemli bir parçasının seçimi de bir o kadar önemli. Çünkü kötü bir rimel kullanımı tüm gününüzü mahvedebilir. Ve elbette her kadın mutlaka kötü rimel kurbanı olmuştur.

Rimel Markaları

En İyi 20 Rimel Markası

Bunun için size hazırladığımız en iyi rimel markalarını incelemenizi öneriyoruz. Kimse nemli havada akan bir rimel kullanmak istemez sonuçta! En iyi rimel hangisi?

En İyi Rimel Markaları

Maybelline Rimel

Elbette en iyi rimel markaları listemize her kadının kurtarıcı olan, başarılı maskaralarıyla kalpleri fetheden Maybelline ile başlıyoruz. Maybelline markasının rimellerini araştırmaya başladığınızda aralarında kaybolma ihtimaliniz çok yüksek. Hatta bu araştırma sırasında Maybelline sadece rimel mi üretiyor diye de sorabilirsiniz. Çünkü her tarza uygun, farklı formüllerde Maybelline marka rimel bulabilirsiniz. Üstelik ülkemizde Maybelline markasına ulaşmak çok kolay!

En İyi Rimel Markaları

L’Oréal Paris Rimel

L’Oréal Paris hem başarılı formülleriyle hem de uygun fiyatlarıyla kadınların en sevdiği rimel markası olarak listemizde yerini alıyor. Eğer bakışlarınızın daha belirgin olmasını istiyorsanız ve sadece bir rimel sürüp çıktığınızda tüm dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız L’Oréal Paris markasının rimellerine mutlaka göz atmanızı öneririz. Üstelik L’Oréal Paris marka rimeller hediye olarak alındığında da kadınları çok sevindiriyor! Aklınızda bulunsun.

En İyi Rimel Markaları

Lancôme Rimel

Lancôme, hem cilt bakım ürünlerinde hem de makyaj ürünlerinde oldukça başarılı bir marka. Lancôme markasının rujları, fondotenleri gibi rimelleri de oldukça başarılı. Hafif yapısıyla kirpiklerinizde ağırlık yaratmayan Lancôme rimeller çoğu kadının favorisi durumunda. Kaliteli bir rimel alma planınız varsa bu markanın ürünlerine mutlaka göz atmalısınız.

En İyi Rimel Markaları

Dior Diorshow Rimel

Bir kozmetik devi olan Dior markasının rimellerinin kötü olmasını beklemiyorsunuz herhalde. Çünkü her ürününde olduğu gibi rimellerinde de üstün bir başarı söz konusu. Dior Diorshow rimelleri diğer rimellerden oldukça farklı ve iddialı. Hacimli veya ekstra uzun kirpiklere sahip olmak için Dior Diorshow marka rimelleri unutmayın.

En İyi Rimel Markaları

Yves Saint Laurent Rimel

Yves Saint Laurent kozmetik dünyasının en kendine özgü markalarından birisidir. Kısaca YSL diye bahsedilen başarılı markanın rujları, fondotenleri, farları gibi rimelleri de oldukça başarılı. Kalıcı formülleriyle gün içinde sizi yarı yolda bırakmıyor, kirpiklerinizde rimel olduğunu unutuyorsunuz. YSL markasının ürünlerini hem internetten hem de belirli kozmetik mağazalarından inceleyebilirsiniz.

En İyi Rimel Markaları

Clinique Rimel

Başarılı Fransız kozmetik markası Clinique, tüm ürünlerindeki kullanım rahatlığı ve eşsiz formülleriyle en iyi rimeller listemizde yerini alıyor. Günlük hayatınızda rimelsiz dışarı çıkamayanlardansanız Clinique High Impact gün boyunca harika kirpiklerinizin olmasını sağlayacak ve sizi asla yarı yolda bırakmayacaktır.

En İyi Rimel Markaları

Bobbi Brown Rimel

Bobbi Brown markası kendi sloganında kullandığı “doğal görünümlü makyaj” kelimelerini aynen kendi ürünlerine yansıtan ve kadınların memnun kaldığı bir Estée Lauder alt markasıdır. Bobbi Brown Cosmetics hem kirpiklerinizi canlı ve uzun gösterecek hem de kirpiklerinizde hiç ağırlık yaratmayacak rimelleri kadınlarla buluşturuyor. Görenler yüzünüzde makyaj olduğunu bile düşünmeyecek. Bobbi Brown doğal görünümlü rimellerde ilk tercihimiz.

En İyi Rimel Markaları

Charlotte Tilbury Rimel

Charlotte Tilbury dünyanın en başarılı, onlarca ödül almış bir makyaj sanatçısıdır. Onlarca makyaj sanatçısı yetiştirmiş ve dev kozmetik firmalarının büyümesinde emek harcamıştır. Charlotte Tilbury markası işte tam olarak böyle başarılı parmaklardan çıkan bir marka. Ürünleri de aynı şekilde nefes kesici. Charlotte Tilbury rimellerinin Türkiye fiyatları biraz pahalı. Ancak zaten başarılı ve iddialı bir makyaj emek ister değil mi?

En İyi Rimel Markaları

Benefit Rimel

Benefit, kadınların o ana dek kullandığı tüm makyaj malzemelerinden vazgeçiren, adeta makyaj malzemesine aşık eden bir markadır. Üstelik bazı ürünlerinin de eşi benzeri yok. Mesela Benefit markasının BadGal Bang! Volumizing rimeli 36 saat boyunca kirpiklerde akma ve bozulma yapmıyor. Üstelik bu ürünün formülünde aero parçacıklar kullanılmıştır. Yani gözlerinizde hiçbir ağırlık yapmayacak. Denemeye değer değil mi?

En İyi Rimel Markaları

Too Faced Rimel

Estée Lauder markasının alt markası olan Too Faced, hem nispeten uygun fiyatlarıyla hem eğlenceli ambalajlarıyla hem de kaliteli formülleriyle en iyi rimel markaları listemizde yerini alıyor. Too Faced markasının rimellerine mutlaka göz atın ve Too Faced markasının ürünlerinde diğer markalara göre daha az zararlı kimyasal kullandıklarını aklınızdan çıkarmayın. Hem Estée Lauder kalitesine sahip rimelleriniz olsun, hem de sağlığınız!

En İyi Rimel Markaları

Eyeko Rimel

İngiltere’nin önemli bir kozmetik markası olan Eyeko yeni yeni ülkemizde satışa başlamış bir marka. Eyeko markasının diğer markalardan farkı ise ürünlerinde paraben, SLS ve SLES içermemesi, en sağlıklı göz makyaj ürünlerini sunması. Eğer sizde güzelliğim kadar sağlığımda önemli diyorsanız her gün kullandığınız rimel için Eyeko markasını tercih edebilirsiniz. Eyeko markasının rimelleri gibi diğer ürünleri de oldukça başarılı.

En İyi Rimel Markaları

Nars Rimel

Caddelerdeki rengarenk Nars mağazaları her zaman ilgi çekici durmuştur. Eğer hala Nars markasının rimellerini denemediyseniz koşarak o Nars mağazalarından birisine gitmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü Nars markasının rimelleri hem yepyeni formülleriyle hem de içerisindeki nemlendirici ile aradığınız rimel olabilir! Simsiyah, hacimli kirpikler için Nars markasının Climax rimelini sizlere önerebiliriz. İçerisindeki nemlendirici sayesinde kirpikleriniz kurumayacak ve bulaşma olmacak.

En İyi Rimel Markaları

Victoria Beckham & Estee Lauder Rimel

Estee Lauder markasının Victoria Beckham ile çalıştığını hayal edin. Ne kadar başarılı işler çıkarabileceklerini fark ettiniz değil mi? Beraber çıkardıkları bu rimeller de oldukça başarılı ve kısa bir süre içerisinde kadınların hayal ettiği bir rimel markası oldu. Çünkü Victoria Beckham & Estee Lauder rimelleri kadınlara Victoria Beckham bakışları vaat ediyor. Üstelik Estee Lauder kalitesiyle!

En İyi Rimel Markaları

NYX Professional Makeup Rimel

NYX Professional Makeup markasının L’orel Paris’in yan markası olduğunu ve ürünlerinin L’orel Paris kadar harika olduğunu söylesek? NYX Professional Makeup markasının harika başarısının arkasında bu deneyimli markanın izleri var. Gönül rahatlığıyla bir Nyx mağazasına girip rimelden, ruja dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Nyx marka rimellerde en sevdiğimiz özellik ise kirpikleri olduğundan daha iri ve güzel gösteriyor olması! Worth The Hype rimel güzel bir tercih olabilir.

En İyi Rimel Markaları

Essence Rimel

Essence özellikle son dönemlerde sık sık rastladığımız ve kolaylıkla satın alabileceğimiz ürünleriyle listemizde yer alıyor. Essence markasını rimelleriyle tanışanlar ise kolay kolay bırakamıyor. Çünkü hem kirpiklerinizi teker teker ayırıyor, hem de upuzun gösteriyor. Üstelik Essence markasının ürünleri de oldukça uygun fiyatlı. Eğer çok para harcamadan başarılı bir makyaja sahip olmak istiyorsanız Essence ürünlerine mutlaka göz atın.

En İyi Rimel Markaları

Physicians Formula Rimel

En iyi rimel markaları listemizdeki en değerli markalardan birisi olan Physicians Formula belki de hiç kullanmadığınız bir rimel çeşidini deneyimleyebilirsiniz. Organik ürünler üreten ve bu alanda oldukça başarılı olan Physicians Formula firmasının doğal rimelleri hem kirpiklerinize zarar vermeyecek hem de size harika bakışlar kazandıracak. Organik ürünlerin meraklısıysanız mutlaka ama mutlaka Physicians Formula ürünlerini deneyin.

En İyi Rimel Markaları

Mac Rimel

Kozmetik ürünlerinin olduğu bir liste olur da içerisinde Mac olmaz mı? Tüm dünyayı saran harika renkleri, eşsiz formülleriyle elbette bizim de en iyi rimel markaları listemizde yerini alıyor. Mac, hem kaliteli ürünler sunuyor kadınlara hem de onların makyaj zevklerini ikiye katlıyor. Her kadının isteğine uygun çeşit çeşit rimelleri Mac mağazalarında kolaylıkla bulabilirsiniz.

En İyi Rimel Markaları

Max Factor Rimel

Max Factor, son dönemlerde ülkemizde pek karşılaşmadığımız ancak son derece başarılı markalardan birisi. Hem kalıcı ruj alanında hem de başarılı formülleriyle rimel alanında tek geçilebilecek bir marka. Max Factor ürünlerini kullanıp pişman olan bir kadın görmeyeceğinize eminiz. Hacimli ve uzun kirpiklere sahip olmak için Max Factor rimel çeşitlerine mutlaka göz atın. Ve bu markanın en iyi rimel markaları arasındaki en köklü markalardan birisi olduğunu unutmayın.

En İyi Rimel Markaları

Deborah Milano Rimel

İtalyan tasarımcılarının eli değdiği, 100 yıllık bir marka olan Deborah Milano ile tanışmadıysanız hemen tanışmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Çünkü Deborah Milano kullanıp mutsuz olan bir kadın yok. Deborah Milano hem rujlarındaki harika pigmentlerle, hem cilt kremleriyle kalpleri fethederken rimelleriyle de kadınları kendisine bağlıyor. Takma kirpik etkisi yaratan ve kirpiklerinizi özgür kılan formülüyle Deborah Milano listemizde yerini alıyor.

En İyi Rimel Markaları

Revlon Rimel

Revlon’un rimelleri en iyi rimel markaları listemizdeki en başarılı rimellerden birisi. Ve bu markanın özellikle rimellerinin çok iyi olduğunu belirtmeliyiz. Çünkü hacim veren rimelden, kirpikleri olduğundan uzun gösteren rimellere kadar her formülünde oldukça başarılı. Revlon rimelleri kullanırken içiniz rahat edebilir. Eğer hiç Revlon marka rimel denemediyseniz Ultimate All In One güzel bir tercih olabilir.

Gecemiz Güzel Olsun Diyenlere : Viski Markaları : Dünyanın En İyi 25 Viski Markası

“Rimel Markaları : En İyi 20 Marka Önerisi” üzerine bir yorum

Yorum yapın

yabanci dizi izle - dizikorea - asya dizileri izle - Türkçe dublaj film izle - BirCasino Giriş - TrBet Giriş - 2024 filmleri izle - madridbet - meritking - meritking giriş - kingroyal - kingroyal giriş - Deneme bonusu veren siteler - Deneme bonusu veren siteler - Deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren bahis siteleri - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - canlı casino siteleri - infoisrael.net - casino siteleri - deneme bonusu veren siteler
Bedava Bonus - Casino siteleri - casino siteleri - deneme bonusu veren siteler - 1xbet - footballofficialscamp.com - Deneme Bonusu Veren Siteler