Netflix Polisiye Dizileri : En İyi 20 Dizi Önerisi

Gizem dolu davalar sonuca ulaşırken heyecanlananlardan mısınız? O zaman bol gerilim ve aksiyon dolu En iyi Netflix polisiye dizileri listemizde tam size uygun, istediğiniz diziyi bulabilirsiniz. Listemizde İzlanda yapımından Fransız yapımına, mini dizilerden suç komedi türüne kadar pek çok diziyi sizler için bir araya getirdik. Keyifli okumalar!

Netflix Polisiye Dizileri

Netflix polisiye dizileri evlere kapandığımız şu günlerde ekran başına kilitleyecek. Her bölümünü heyecanla izleyecek, bir sonraki bölümü merakla bekleyeceksiniz. Netflix polisiye dizileri listesini hazırlarken unutmuş olduğumuz, ya da gözümüzden kaçan diziler elbette olabilir. Önerdiğiniz diziler varsa, inceledikten sonra tabi ki onları da listeye ekleyebiliriz.

Sherlock
Netflix Polisiye Dizileri / Sherlock

Sherlock

Netflix polisiye diziler listemize gelmiş geçmiş en popüler polisiye dizi ile başlangıç yapıyoruz. Sherlock Holmes maceralarından esinlenilerek yaratılan Sherlock dizisi Netflix’in en çok izlenen yapımlarından birisi. Dizinin oyuncu kadrosu ise tek kelimeyle şahane; Benedict Cumberbatch, Martin Freeman ve Una Stubbs. 2017 yılında final yapan Sherlock toplam 4 sezondan oluşuyor.

 • Oyuncular : Benedict Cumberbatch, Martin Freeman, Una Stubbs
 • IMDb Puanı : 9,1
Mindhunter
Netflix Polisiye Dizileri / Mindhunter

Mindhunter

David Fincher’ın sihirli ellerinin değdiği bir dizi desek? Mindhunter kelimenin tam anlamıyla bir başyapıt. Mindhunter, 1970’lerin sonlarında cinayet davalarını çözmek için katillerle görüşürler. Hem iş hayatları hem de kişisel hayatlarını izleyicilere başarılı bir şekilde aktaran dizinin başrollerinde ise Jonathan Groff, Holt McCallany, Anna Torv yer alıyor.

 • Oyuncular : Jonathan Groff, Holt McCallany, Anna Torv
 • IMDb Puanı : 8,6
Fargo
Netflix Polisiye Dizileri / Fargo

Fargo

Eğer daha önceden Fargo’yu izlemediyseniz işte tam zamanı! Kiralık bir seri katil, kaza geçirir ve hastaneye kaldırılır. Hastanede hayatından nefret eden bir karakter olan Lester ile tanışır. Lester’ı etkisinde bırakan seri katil, Lester’ın cinayet işlemesine sebep olur. Üstelik Lester karakterini Martin Freeman canlandırıyor.

 • Oyuncular : Billy Bob Thornton, Martin Freeman, Allison Tolman
 • IMDb Puanı : 8,9
American Crime Story
Netflix Polisiye Dizileri / American Crime Story

American Crime Story

American Crime Story için polisiye diziler arasında en kült olanı diyebiliriz. 2016 yılından beri devam eden American Crime Story’nin her sezonunda gerçek bir olaydan esinlenilmiştir. Bu nedenle antoloji özelliği de taşımaktadır. American Crime Story’nin oyuncu kadrosunda Sarah Paulson, Annaleigh Ashford, Sterling K. Brown yer almaktadır.

 • Oyuncular : Sarah Paulson, Annaleigh Ashford, Sterling K. Brown
 • IMDb Puanı : 8,4
Safe
Netflix Polisiye Dizileri / Safe

Safe

Netflix polisiye diziler listemize gizem dolu bir dizi olan Safe ile devam ediyoruz. İngiliz yapımı olan Safe, iki kızıyla beraber yaşayan bir adamın hayatını anlatıyor. Kızlarından birisi gittiği partide kaybolunca babası endişeleniyor. Ancak kızının erkek arkadaşı da aynı gün kayboluyor. Ve olaylar çok farklı yerlere sürüklenmeye başlıyor. Polisiye dizi sevenlerin aşina olduğu sorunlu kasaba unsuru ile karşılaşıyoruz. Safe toplam 8 bölümden oluşuyor.

 • Oyuncular : Michael C. Hall, Amy James-Kelly, Amanda Abbington
 • IMDb Puanı : 7,3
Unbelievable
Netflix Polisiye Dizileri / Unbelievable

Unbelievable

2019 yılında yayınlanmaya başlayan Unbelievable, gerçek bir hikayeden uyarlanmıştır. Marie, tecavüze uğradığını söyleyerek polise gider ancak yeterli bulgu bulunmadığından Marie’yi sahte ihbardan suçlarlar. Marie, şikayetini geri çeker. Ancak ilerleyen zamanlarda tecavüz vakaları giderek artar ve iki kadın dedektif bu olaya geri döner. Unbelievable dizisi toplam 8 bölümden oluşan bir mini dizi.

 • Oyuncular : Kaitlyn Dever, Toni Collette, Merritt Wever
 • IMDb Puanı : 8,4
The Forest
Netflix Polisiye Dizileri / The Forest

The Forest

Yine sırlarla dolu bir kasabaya yolculuk yapıyoruz The Forest dizisi ile. Orjinal ismi La forêt olan dizi Fransız yapımı bir mini dizi. 16 yaşındaki gencin kaybolmasıyla tüm kasaba ve yetkililer onu aramaya başlar. Kasaba halkı sorguya çekilirken yavaş yavaş kasaba sakinlerinin de sırları dökülmeye başlar. The Forest toplam 6 bölümden oluşuyor.

 • Oyuncular :
 • IMDb Puanı : 7,3
Broadchurch
Netflix Polisiye Dizileri / Broadchurch

Broadchurch

Küçük bir kasaba ve bir çocuk cinayeti, Broadchurch izleyicileri işte böylesine kilit bir olaya davet ediyor. Broadchurch kasabasında yaşayan herkesin bir sırrı vardır. Ve bu yaşanan cinayet bu sırları teker teker ortaya çıkaracaktır. Broadchurch toplam 3 sezondan oluşuyor.

 • Oyuncular : Elliot Page, Evan Rachel Wood, Max Minghella
 • IMDb Puanı : 8,4
How To Get Away With Murder
Netflix Polisiye Dizileri / How To Get Away With Murder

How To Get Away With Murder

Hem bir avukat hem bir üniversite profesörünün öğrencileriyle beraber bir cinayet davasına nasıl bulaştığını ve içinden çıkamadığını izlemek ister misiniz? 2014 yılında yayınlanmaya başlayan How To Get Away With Murder, toplam 6 bölümden oluşuyor. Dizi o kadar sürükleyici ki saatlerin nasıl geçtiğini fark etmeyeceksiniz.

 • Oyuncular : Viola Davis, Billy Brown, Jack Falahee
 • IMDb Puanı : 8,1
Deep Water
Netflix Polisiye Dizileri / Deep Water

Deep Water

2016 yılında yayınlanan bir mini dizi ile listemize devam ediyoruz. Deep Water, Avustralya’da yaşanan bir dizi eşcinsel cinayetini konu alıyor. Deep Water dizisinin 1980 yıllarında yaşanan cinayetlerle bağlantısı da bulunuyor. Deep Water mini dizisi toplam dört bölümden oluşuyor. Çerez niyetine bir çırpıda bitireceksiniz.

 • Oyuncular : Noah Taylor, Yael Stone, Jeremy Lindsay Taylor
 • IMDb Puanı : 6,9
Brooklyn Nine Nine
Netflix Polisiye Dizileri / Brooklyn Nine Nine

Marcella

Dedektiflerin psikolojik rahatsızlıkları dizileri daha da keyifli daha da kilit hale getirmiyor mu sizce de? Marcella’yı izlerken de çok keyif alacağınıza eminiz. Uzun yıllardır çalışmayan dedektif Marcella, yıllar sonra mesleğine geri döner. Ancak geri dönmesiyle beraber yıllar önce çözüme kavuşmamış bir cinayet davası tekrardan canlanır. Marcella’nın zaman zaman hafızasının gitmesi ise durumları daha da karıştırmaktadır.

 • Oyuncular : Anna Friel, Ray Panthaki, Jack Doolan
 • IMDb Puanı : 6,9
Brooklyn Nine Nine
Netflix Polisiye Dizileri / Brooklyn Nine Nine

The Sinner

Sıradan insanlar neden cinayet işler? The Sinner, tam olarak bu soru üzerine kurgulanmış harika bir polisiye dizisi. Hatta Netflix polisiye diziler listemizdeki en harika dizilerden birisi de olabilir. Şimdilik 4 sezondan oluşan The Sinner’da her sezon farklı bir konu ele alınıyor. Katiller neden cinayet işlediklerini hatırlamıyorlar. Dedektif ise onlara bunu yaptıran şeyin ne olduğunu öğrenmeye niyetli.

 • Oyuncular : Bill Pullman, Dohn Norwood, Adam LeFevre
 • IMDb Puanı : 7,9
Brooklyn Nine Nine
Netflix Polisiye Dizileri / Brooklyn Nine Nine

Valhalla Murders

Bir başka Nordic noir dizi ile listemize devam ediyoruz. Valhalla Murders, 2019 yılında yayınlanmaya başlayan ve şimdilik 8 bölümden oluşan bir Netflix polisiye dizisi. Valhalla Murders, birbirinden korkunç cinayetlerin çözülmeye çalışıldığı ve arkalarındaki sırların ortaya çıkarıldığı nefes kesici bir dizi. Ayrıca belirtmekte fayda var bol bol İzlanda manzarasıyla karşı karşıya kalacaksınız.

 • Oyuncular : Aldís Amah Hamilton, Bergur Ebbi Benediktsson, Edda Björgvinsdóttir
 • IMDb Puanı : 7,1
Brooklyn Nine Nine
Netflix Polisiye Dizileri / Brooklyn Nine Nine

The Blacklist

Gelmiş geçmiş en iyi polisiye dizilerden birisi hiç kuşkusuz Blacklist. 2013 yılından beri devam eden Netflix dizisi Blacklist, FBI ajanı Elizabeth Keen’in hayatına odaklanmaktadır. Elbette Elizabeth Keen’in hayatı da oldukça ilginçtir. Ancak bir seri katilin ortaya çıkmasıyla Elizabeth’in hayatı altüst olacaktır. Katil, Elizabeth ile ilgili oldukça özel şeyleri bilmektedir.

 • Oyuncular : James Spader, Megan Boone, Diego Klattenhoff
 • IMDb Puanı : 8,0
Brooklyn Nine Nine
Netflix Polisiye Dizileri / Brooklyn Nine Nine

Deadwind

Orjinal ismiyle Karppi, 2018 yılında yayın hayatına başladı. Deadwind, Finlandiye yapımı bir polisiye dizisi. Dedektif kadının hayatını anlatan Deadwind, dedektifin eşinin ölmesi üzerine Helsinki’ye geri döner ve mesleğini yapmaya başlar. Dedektifin karşısına oldukça ilginç cinayetler çıkacaktır.

 • Oyuncular : Pihla Viitala , Lauri Tilkanen , Mimosa Willamo
 • IMDb Puanı : 7,2
Brooklyn Nine Nine
Netflix Polisiye Dizileri / Brooklyn Nine Nine

Brooklyn Nine Nine

Netflix polisiye diziler listesinin olmazsa olmazı Brooklyn Nine-Nine. Listedeki dizilerin aksine gerilimden ziyade bol bol kahkaha var bu dizide. Polis karakolunda birbirinden farklı memur ve dedektifin araştırdığı davaları konu alan Brooklyn Nine-Nine, her davanın komik bir biçimde çözülüşünü anlatıyor.

 • Oyuncular : Andy Samberg, Stephanie Beatriz, Terry Crews
 • IMDb Puanı : 8,4
Freud
Netflix Polisiye Dizileri / Freud

Freud

Hem bir biyografi dizisi hem de heyecan dolu bir polisiye dizisi Freud, listemizde bulunan en keyifli dizilerden birisi. Dahi Freud’un hayatını da anlatan dizi, Freud’un bir cinayeti araştırmasını konu alıyor. Polise yardım eden Freud’un yanında bir dedektif ve bir falcı da vardır. İlgi çekici sahneleriyle kesinlikle izlenilmesi gereken dizilerden birisi.

 • Oyuncular : Robert Finster, Ella Rumpf, Georg Friedrich
 • IMDb Puanı : 6,5
La Mante
Netflix Polisiye Dizileri / La Mante

La Mante

Fransız yapımı bir mini dizi ile devam ediyoruz listemize. La Mante, yıllar önce tutuklanan bir seri katilin yıllar sonra taklitçisinin ortaya çıkmasıyla bazı olayları tekrardan gün yüzüne taşır. Peygamberdevesi lakabıyla bilinen seri katil, polise taklitçinin yakalanması için yardımcı olacaktır ancak tek bir isteği vardır. Özel timde çalışan oğluyla çalışmak. İzlerken anne-oğul ilişkileriyle içinizi burkacak harika bir yapım.

 • Oyuncular : Carole Bouquet, Fred Testot, Manon Azem
 • IMDb Puanı : 7,4
The Stranger
Netflix Polisiye Dizileri / The Stranger

The Stranger

2020 yılında yayınlanan The Stranger ile merak dolu dakikalar sizi bekliyor. Küçük banliyöde yaşayan aileler mutlu hayatlarına devam ediyordur. Ancak birden ortaya bir yabancı çıkar ve her ailenin gizli sırlarını ortaya dökmeye başlar. Hangi sırrın ne olduğunu merak ederken heyecandan tırnaklarınızı kemireceksiniz!

 • Oyuncular : Richard Armitage, Shaun Dooley, Siobhan Finneran
 • IMDb Puanı : 7,3
46 Yok Olan
Netflix Polisiye Dizileri / 46 Yok Olan

46 Yok Olan

Netflix polisiye diziler listemizin sonuna geldik ve listemizi keyifli bir Türk dizisi ile noktalıyoruz. Uzun süredir komada olan kardeşini kurtarmak için ilaç üreten bir genetik profesörünün yaşamını anlatıyor dizi. İlacı kardeşine vermeden önce kendisinde kullanan profesörü birbirinden ilginç anılar bekliyordur. Oyuncu kadrosunda ise Erdal Beşikçioğlu, Yasemin Kay Allen, Melis Birkan ve Saygın Soysal gibi isimler yer alıyor.

 • Oyuncular : Erdal Besikçioglu, Yasemin Kay Allen, Melis Birkan
 • IMDb Puanı : 8,4

“Netflix Polisiye Dizileri : En İyi 20 Dizi Önerisi” üzerine bir yorum

Yorum yapın

yabanci dizi izle - dizikorea - asya dizileri izle - Türkçe dublaj film izle - BirCasino Giriş - TrBet Giriş - 2024 filmleri izle - madridbet - meritking - meritking giriş - kingroyal - kingroyal giriş - Deneme bonusu veren siteler - Deneme bonusu veren siteler - Deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren bahis siteleri - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - canlı casino siteleri - infoisrael.net - casino siteleri - deneme bonusu veren siteler
Bedava Bonus - Casino siteleri - casino siteleri - deneme bonusu veren siteler - 1xbet - footballofficialscamp.com - Deneme Bonusu Veren Siteler