Kedi Konserve : En İyi 20 Mama Marka Önerisi

En iyi kedi konservesi markaları, kedi konserve önerileri.. En İyi Kedi Konserve Maması Nasıl Seçilir? Minik bıyıklı dostlarımız olan kediler, günlük hayatta biz insanları vakit geçirebileceği en iyi dostlardandır. Bu dostlarımızın tüyleri, derileri, iskeletleri ve kasları gibi birçok önemli ve dikkat edilmesi gereken hususları vardır. Bu hususlara en çok yardımı da dostlarımızın yedikleri yapmaktadır. Dolayısıyla onlara vereceğimiz yemekler sağlıklı yaşamları için çok önemlidir. Bıyıklı dostlarımızın sağlıklı bir şekilde yaşamasına olanak sağlayacak en iyi kedi konserveleri karşınızda.

Kedi Mamaları : En İyi 20 Kedi Maması yazımıza göz atmak isteyebilirsiniz..

Kedi Konserve Mama Markaları
Kedi Konserve Mama Markaları

En İyi 20 Kedi Konserve Mama Markası

Kedi konserve mama, sıvı ve doğal içeriğinden dolayı oldukça çok tercih edilir. Kedilerin beslenmesinde kuru mamalar kadar önemli bir yere sahiptir. Gün içerisinde kedinize ne kadar kuru mama veriyorsanız, aynı gün içerisinde bir o kadar kedi konserve mama vermeniz gerekmektedir. Kedi konserve mama, sulu ve doğal olduğundan sinsirimi kolaydır. Kedinizin ihtiyaç duyduğu su ve protein ihtiyacını karşılar.

Purina Gourmet Gold Kedi Konservesi

Purina Gourmet Gold Kedi Konservesi

Kedi konservelerinde başı çeken isim Purina, kedi dostlarımız için ürettiği bu mama ile kalitesini bir kez daha ortaya koyuyor. İçerisinde çok yüksek miktarda protein ve yağ bulunan mama, küçük bıyıklılarımızın ihtiyaçlarını tam olarak karşılıyor. Proteinini tam da kedilerin sevdiği gibi tavuk ve somondan karşılayan mamamız nem oranından dolayı kolayca sindirilebiliyor.

Reflex Plus Biftekli Et Parçacıklı Kedi Konservesi

Reflex Plus Biftekli Et Parçacıklı Kedi Konservesi

Her ırkta kediye hitap eden bir mamadır. B1-B2-B3-B6 ve daha nice vitaminleri içermektedir. Et parçacıklarının lezzeti ve proteini sayesinde küçük bıyıklınızın ihtiyacı olan enerjiyi ve sağlıklı besinleri ona sağlamış olursunuz. Bu mamayı yedikten sonra dostunuzun tek yapması gereken şey yatmak ve mırıldayarak uyumak olacaktır.

MyCat Tahılsız Sığır Etli Kedi Konservesi

MyCat Tahılsız Sığır Etli Kedi Konservesi

Çinko, demir ve fosfor gibi mineraller ile A, B6 ve B12 vitaminleri birleşirse ne olur? İşte MyCat’in bu müthiş maması ortaya çıkar. Bu mineraller ve vitaminler, bıyıklı dostlarımızın tam da ihtiyaçları olan eklentilerdir. Kediniz bunların yanında bir de taze sığır etinin proteinini aldı mı ondan daha mutlu hiçbir hayvan yoktur.

Proline Biftekli Soslu Kedi Konservesi

Proline Biftekli Soslu Kedi Konservesi

Bu konserve, iştahsız yetişkin kedileri nasıl besleyeceğini çok iyi biliyor. Biftek ile protein sorununu, sos ile de iştah sorununu ortadan kaldırıyor. Bu ikisinin birleşmesiyle adeta bıyıklı yetişkin dostunuz ziyafet çekiyor. Proline yaygın bir markadır, daha çok doğal mamalarıyla ünlüdür. Bu maması da hiçbir katkı maddesi içermeksizin tamamen doğaldır.

Pro Plan Sterilised Balıklı Kedi Konservesi

Pro Plan Sterilised Balıklı Kedi Konservesi

Su altı dünyasının protein zenginleri kabuklu canlıların proteini, bitkisel protein özü ve et proteini… Gördüğünüz gibi protein çeşitleri saymakla bitmiyor, bu da bu mamanın ne kadar da doğru bir seçim olduğunu gösteriyor. Pro Plan zaten dünyada kedi maması konusunda hep akıllardadır, e böyle bir markadan da böyle bir mama beklenir zaten. Kedilerinizin gelişimine önem veriyorsanız almanız gereken mama bellidir. Aynı zamanda A ve D3 vitaminleri de içermektedir.

Nutri Feline Ton ve Alabalıklı Kedi Konservesi

Nutri Feline Ton ve Alabalıklı Kedi Konservesi

Kedilerin balık sevdiğini hepimiz biliriz. (Sakın çaktırmayın ben bunu sadece çizgi filmlerden öğrendim.) Bu mama da içerdiği ton ve alabalık lezzeti ile kedilerin tam olarak ne istediğini bildiğini kanıtladı. Balık çeşitlerinden sağlanan oldukça doğal proteinlerin yanına bir de çinko, A ve D3 vitaminleri eklenince kedinizden mutlusu yok.

Plaisir Sığır Etli Pate Kedi Konservesi

Plaisir Sığır Etli Pate Kedi Konservesi

Biyotin, çinko, ham protein, ham lif ve daha birçok vitamin ve mineral. Bunlar tabii ki de Plaisir’in eseri. Kedinize yapacağınız en güzel sürpriz, ona doğru bir mama seçmektir. Siz de bu sürprizi en iyi şekilde yapmak istiyorsanız almanız gereken mama budur. Sindirilebilir protein kaynağı olarak sığır eti kullanan mama, kedilerinizin kas yapısının sağlıklı bir şekilde kalmasını, sağlıklı değilse daha sağlıklı bir hale gelmesini sağlıyor.

N&D Ocean Levrek ve Karidesli Kedi Konservesi

N&D Ocean Levrek ve Karidesli Kedi Konservesi

İşte geldik N&D’ye. Bu markayı eminim hepiniz bekliyordunuz, işte şimdi karşınızda. Peki neden bu mamayı bekliyordunuz? Ben cevabını vereyim, çünkü siz de bu mamanın ne kadar kaliteli ve ne kadar doğru bir seçim olduğunu biliyorsunuz. Püre şeklinde olan mama, sindirim açısından çok kolaylık sağlıyor. Daha önce değindiğimiz gibi kediler deniz ürünlerine bayılır. Bu mama da bunu biliyor olmalı ki adında gördüğünüz gibi deniz canlılarını hem lezzet hem de protein kaynağı olarak kullanmış. Kedi Konserve mama markaları arasında hiç şüphesiz en iyilerden.

Schesir Multipack Sığır Etli Kedi Konservesi

Schesir Multipack Sığır Etli Kedi Konservesi

%53 oranında ton balığı ve %6 oranında sığır eti yani biftek içeren bir mamadır. Ton balığı ve bifteğin gerek protein açısından gerekse lezzet açısından karışmasıyla kediniz karnını büyük bir mutluluk içerisinde doyuracaktır. Aynı zamanda bu mamayı satın alırken kedinizle birlikte siz de mutlu olacaksınız, çünkü bu mama fiyat olarak uygun bir mamadır.

Animonda Kedi Konservesi

Animonda Kedi Konservesi

Tavukludan hindiliye, tavşanlıdan kırlangıçlıya birçok çeşidi ve lezzeti bulunan mamaların sahibi Animonda, konserveler konusunda oldukça başarılıdır. Bu başarısını hem dünyada hem de Türkiye’de kanıtlamıştır. Besin değeri bakımından kedilerinizi asla aç bırakmayacak mamalar üreten Animonda, belki de bıyıklı dostlarınızın bugüne kadar ihtiyacı olan tek şeylerdir.

Royal Canin Kedi Konservesi

Royal Canin Kedi Konservesi

Kedi Konserve mama detince akla gelen ilk firmalardan. Her cins ve yaş grubundan kediye hitap eden Royal Canin konserveleri, bu sektörde adeta lider. Biliyorsunuz daha önce de çok değindik, bir mamanın e önemli yanlarından birisi besin değeridir. Ardından ise protein, doğallığı ve içerdiği mineraller ile vitaminler gelir. Royal Canin, besin değerini olduğu gibi tutarak bıyıklıların tok kalmasını, proteini yüksek tutarak bıyıklıların kas yapısının sağlıklı olmasını ve mineral ile vitaminler arasından gerekenleri gerekli miktarda kullanarak kedilerin gelişimini sağlamaktadır. Sindirim ve iştah konusunda da şikayetçi olanlar varsa eğer, onlar için de doktor Royal Canin’dir.

Gimcat Kedi Konservesi

Gimcat Kedi Konservesi

Protein olarak fileto, tavuk ve diğer et çeşitlerini kullanan mamaların sahibidir bu marka. Aynı zamanda papaya gibi şaşıracağınız besinleri de bünyesinde barındıran mamalar da üretmiştir. Hem yavru hem de yetişkin kedi sahiplerinin onlarca mama çeşidi arasında kararsız kalmasını sağlayacak olan markadır. Bu markanın konservelerini bir de kedilere sorabilseydik keşke. Eminim cevapları istisnasız olumlu olacaktı.

Hill’s Kedi Konservesi

Hill’s Kedi Konservesi

Poşet maması ile de oldukça dünyada ve Türkiye’de meşhur ve sevilen bir markadır Hill’s. Aynı başarıyı olması gerektiği gibi konservelerinde de göstermiştir. İşte bu yüzden bizler bıyıklılarımız için doğru seçim olarak Hill’s’i seçiyor ve öneriyoruz. Özellikle 7 yaş üzeri kedi dostlarımız için Hill’s’den daha iyisini bulabilir misiniz emin değilim açıkçası.

Friskies Tavuklu Kedi Konservesi

Friskies Tavuklu Kedi Konservesi

Oldukça uygun fiyatlı mama, sadece evdeki değil sokaklardaki bıyıklılar için de enfes. Büyük oranda tekir cinsi kediler için tercih edilse de söz konusu Friskies olduğu için gönül rahatlığıyla her cins kediye verebileceğinizi söyleyebiliriz. İçerdiği kalsiyum sayesinde kedilerin kemikleri daha da sağlamlaşıyor. A ve D3 vitaminleri ile de ön plana çıkan mamanın kediniz tarafından sevilmeme ihtimali yoktur.

Jungle Biftekli Kedi Konservesi

Jungle Biftekli Kedi Konservesi

Biftekli olmasından bu mamanın yetişkin kediler için özel hazırlandığını anlamışsınızdır. Jungle, köpek konservelerinde de kedi konservelerinde de en çok sevilen ve en iyi konserveler arasında rahatlıkla yerini alan bir markadır. Genellikle her cins kedinin yediğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Jungle, diğer konservelerindeki gibi bu konservesinde de proteini sadece biftekten almıyor yanına bir de yumurta ekliyor. Bununla birlikte E, A ve D3 vitaminleri ile kedinizin gün içinde alması gereken her türlü besini karşılıyor.

Brit Care Premium Tavuklu Kedi Konservesi

Brit Care Premium Tavuklu Kedi Konservesi

İsmindeki ‘’premium’’ ifadesini bizler de gerçek hayatta kedilerimiz için kullanabiliriz. Bu mama tam anlamıyla kedilerimiz için Premium bir yemektir. Protein ve yağ bakımından zengin olduğu gibi bitkisel besinler de içermektedir. Bu sayede bu ürünümüzü sağlık açısından kesinlikle bıyıklı dostlarınıza tavsiye ediyoruz.

Naturon Dana Etli Kedi Konservesi

Naturon Dana Etli Kedi Konservesi

Taurinli ezmesi sayesinde daha da lezzetli bir hale gelen konserve mamamız, Naturon gibi başarılı bir markanın elinden çıkmıştır. Dana eti sayesinde kedi dostlarımızın günlük enerji ihtiyacını ve kas gelişimini olumlu bir şekilde etkilemektedir. Aynı zamanda deri ve tüy sağlığı için de destekleyici besinler içermektedir. Bu mamaya başladıktan sonraki süreçte kedilerinizin daha canlı tüylere sahip olduğunu göreceksiniz.

Felix Pouch Somonlu ve Karidesli Kedi Konservesi

Felix Pouch Somonlu ve Karidesli Kedi Konservesi

Felix; Kedi Konserve mama sektöründe dünyanın en iyilerinden biri olarak kabul görüyor. Somon ve karidesin birleşimiyle oluşan leziz ve harika bir mamadır. Her cinsten kedinin afiyetle yiyebileceği mamanın vitamin ve mineral yönünden zengin olduğunu da unutmamak gerekir. Demir sülfat mohidrat, pentahidrat ve çinko sülfat gibi birçok faydalı ve sağlıklı minerallerin bir arada buluşmasıdır diyebiliriz bu yemek için.

BestPet Tavuklu Kedi Konservesi

BestPet Tavuklu Kedi Konservesi

Bu mamayı evde kedi besleyen ya da beslemeyen herkes alabilir. Beslemeyen ne için alacak ki, tabii ki de sokak kedileri için. Çünkü bu mamayı evcil kediler kadar sokak kedileri de seviyor. Yani buradan her kedinin bu mamayı iştahla yediği çıkarımını yapabilirsiniz. Kediniz iştahsız ise ona bu mamayı alarak tekrar iştahla yemek yemesini sağlayabilirsiniz. %8,4 oranda protein içeren ve %82 oranında da nem barındıran konserve mama, sindirim açısından oldukça kolaydır. Bıyıklı dostlarınız bu mama ile A, D3 ve E vitamin gereksinimlerini tamamen karşılayacaktır.

Vet's Plus Sığır Etli Kedi Konservesi

Vet’s Plus Sığır Etli Kedi Konservesi

A, B, D ve E vitaminlerini barındıran konserve mama, kedilerinizin bağışıklık sistemini güçlendirici her şeye sahiptir. Aynı zamanda tüy ve deri sağlığına da faydalıdır. Kedilerinizin kas ve iskelet sistemlerinin sağlıklı bir şekilde kalmasını sağlar ve daha da sağlıklı hale gelmesine yardımcı olur. Tahılsız olmasına bağlı olarak da minik dostunuzun aşırı kilo almasını engeller.

“Kedi Konserve : En İyi 20 Mama Marka Önerisi” üzerine bir yorum

Yorum yapın

yabanci dizi izle - dizikorea - asya dizileri izle - Türkçe dublaj film izle - BirCasino Giriş - TrBet Giriş - 2024 filmleri izle - madridbet - meritking - meritking giriş - kingroyal - kingroyal giriş - Deneme bonusu veren siteler - Deneme bonusu veren siteler - Deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren bahis siteleri - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - canlı casino siteleri - infoisrael.net - casino siteleri - deneme bonusu veren siteler
Bedava Bonus - Casino siteleri - casino siteleri - deneme bonusu veren siteler - 1xbet - footballofficialscamp.com - Deneme Bonusu Veren Siteler