Animasyon Filmleri : En İyi En Yeni 17 Film Önerisi

Ailecek izleyebileceğiniz en iyi en yeni animasyon filmleri ? En güzel animasyon filmleri nelerdir ? Animasyon film önerileri … Sinema sektörünün en çok izlenen türlerinden biri olan animasyon filmleri, çoluk çocuk yetişkin demeden hepimizi maceradan maceraya sürüklüyor. Teknolojinin gelişmesi, yeni çizim teknikleri, internet sayesinde filmlerin evimize kadar gelmesiyle film endüstrisinde; özellikle animasyon filmlerinde büyük bir artış yaşandı. Her ay vizyona giren onlarca animasyon filmi arasında hangisini izlesem diye düşünmenize gerek yok. Sizler için en iyi animasyon filmleri listesi hazırladık …

Animasyon Filmleri
Animasyon Filmleri

Animasyon Filmleri

Animasyon filmleri listemizi hazırlarken, çok çok eski filmleri değilde son 5 yıl içerisinde çıkan ve gişe rekorlarını alt üst eden animasyon filmlerini seçmeye özen gösterdik. Hepsi birbirinden kaliteli bu yapımları izlerken ailenize ve size iyi eğlenceler diliyoruz.

Animasyon Filmleri / Croods

Croods

Crood ailesi zalim hayat şartlarını vahşi doğada yaşayan bir ailedir. Kendilerini bildiklerinden bu yana bir mağarada yaşayan Crood ailesi korkunç bir deprem sonucunda mağaralarını kaybederler. Yerle bir olan mağarada artık yaşayamayan Crood ailesi içinde bulundukları kabilenin lideri olan Crug’un yol göstermesi ile mağaralarını terk etmek ve kendilerine yeni bir mağara bulmak zorunda kalırlar. Bu yeni ev arayışı içinde modern yaşam ile tanışan ve bu modern yaşama ait olan bazı isimleri de tanıyan Crood ailesi ev bulma maceralarında aslında yaşamlarını değiştirecek yeniliklerle de karşılaşırlar.

 • Yönetmen Chris Sanders, Kirk DeMicco
 • Oyuncular Emma Stone, Nicolas Cage, Ryan Reynolds
 • IMDb Puanı : 7,2
Animasyon Filmleri / Injustice

Injustice

Joker sürekli olarak yenilmekten ve Batman’in kendisini alt etmesinden yorulmuştur ve bu kaderini ne pahasına olursa olsun değiştirmeye kararlıdır. Bu yüzden Joker belki de şu ana kadar ki en Şeytani planını yapar ve kendisine yardım edecek ve açacağı savaşta galip gelmesini kesinleştirecek olan tek gücü yani Superman’i hipnotize eder. Superman artık Joker’in her dediğine inanmakta ve onu korumaktadır. Bu durumun ise sadece tek bir anlamı bulunmaktadır bu da süper kahramanlar arasında çıkacak ve sonuçları çok korkunç olacak bir savaştır.

 • Yönetmen Matt Peters
 • Oyuncular Anson Mount, Justin Hartley, Laura Bailey
 • IMDb Puanı : 6,3
Animasyon Filmleri / Bright: Samurai Soul

Bright: Samurai Soul

Karanlıklar Lordu uzun zamandır ölüdür ancak yeniden dirilip dünyadaki her şeyi kendisi yönetmek isteyen acımasız bir iblistir. Inferni ise karanlıklar Lordu için çalışan ve onun yeniden uyanması için her şeyi göze almış bir örgüttür. Karanlıklar Lordunu yeniden uyandırmanın tek yolu ise büyülü bir asa’dır ve bu asa’da küçücük bir elf kızındadır. Sonya elindeki korkunç bir güç taşımakta olan ve bu gücü bir an önce kendi diyarına götürmek zorunda olan bir elf’dir. Sonya’ya yardım ise hiç beklenmedik kişilerden gelecektir.

 • Yönetmen Kyohei Ishiguro
 • Oyuncular Fred Mancuso, Simu Liu, Victoria Grace
 • IMDb Puanı : 5,6
Animasyon Filmleri / New Gods: Nezha Reborn

New Gods: Nezha Reborn

Nezha, Zhao Ji tarafından yönetilen bir Çin animasyon, mitoloji filmidir. Film, Ming Hanedanlığı mitolojik romanı “Tanrıların Araştırması” yapımındaki Nezha karakterine dayanıyor. Film, 12 Şubat 2021’de hafta sonu ilk gösterimi yaptı ve hafta sonu boyunca 21,3 milyon dolar hâsılat yaptı. Film, Yunxiang’ın gerçek kimliğini nasıl keşfettiğini ve bir ölüm kalım öyküsünde arkadaşlarını ve ailesini korumak için Dragon Clan, maskeli suikastçısı ve diğer düşmanlarla nasıl kahramanca savaştığını anlatmaktadır.

Animasyon Filmleri / Trollhunters: Rise of the Titans

Trollhunters: Rise of the Titans

Trollhunters.. Arcadia Oaks kasabası sadece trollerin değil aynı zaman da büyücülerin ve uzaylıların bile savaş merkezi haline gelmiş olan bir kasabadır. Bu kasaba bu ve benzeri yaratıklarla dolup taşmaktadır ve halk zaten bu durumdan iyice bıkmıştır. Ancak bunların üstüne bir de bu kasaba son zamanlarda dev canavarların da birbirleri ile savaştıkları yer olmaya başlamıştır ve bu kadarı artık çok fazladır.

 • Yönetmen Andrew L. Schmidt, Francisco Ruiz-Velasco, Johane Matte
 • Oyuncular Brian Blessed, Kay Bess, Steve Alterman
 • IMDb Puanı : 6,8
Animasyon Filmleri / Batman vs Teenage Mutant Ninja Turtles

Batman vs Teenage Mutant Ninja Turtles

Batman: Ninja Kaplumbağalar adından da anlaşılacağı üzere sadece Batman değil aynı zamanda Ninja Kaplumbağaların da dâhil olduğu ve içinde Robin, Yarasa Kız ve Shredder’ın da bulunduğu Türkçe dublajlı bir animasyon filmidir. inja Kaplumbağalar, Robin, Yarasa Kız ve Batman’den oluşturulan bu yeni ve çok güçlü ekip Gotham şehrinin yeni koruyucu takımı haline gelirler. Takım bir araya gelip bu teknoloji soygunları hakkında konuştuklarında olayın Shredder’ın yeni bir oyunu olduğunu düşünürler ancak ortada buna dair bir delil olmadığı için olayı iki ayrı suçlu olarak ele almaya karar verirler.

 • Yönetmen Jake Castorena
 • Oyuncular Darren Criss, Eric Bauza, Kyle Mooney, Troy Baker
 • IMDb Puanı : 7,1
Animasyon Filmleri / Mortal Kombat Legends

Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

Earthrealm krallığının Tanrısı olan Lord Raiden, bu savaşta kendi halkını korumak için elinden geleni yapıyordur. Bundan yıllar önce Lord Raiden bir çocuğun hayatını kurtarır. Bu çocuğun ismi Liu Kang’dır. Liu Kang ailesi ile dışarıda bulunduğu sırada diğer krallıkların halkı tarafından saldırıya uğrarlar ve bu saldırıda annesini, babasını kaybeder. Lord Raiden, Liu Kang’ı yanına alır ve onu eğiterek güçlü, savaşçı bir çocuk olmasına yardımcı olur.

 • Yönetmen Ethan Spaulding
 • Oyuncular Ike Amadi, Jennifer Carpenter, Joel McHale
 • IMDb Puanı : 6,7
Animasyon Filmleri / Frozen Fever

Frozen Fever

Frozen Fever filmi Walt Disney Animation Studios tarafından ortaya çıkarılan ve Walt Disney Pictures tarafından yayınlanan 2015 tarihli Amerikan bilgisayar animasyonlu müzikal fantastik kısa filmdir. 2013 yapımı Frozen filminden uyarlanan film, Anna’nın, Kristoff, Sven ve Olaf’ın yardımıyla Elsa tarafından hazırlanan doğum günü partisini kısaca hikâyeye döker.

 • Yönetmen Chris Buck, Jennifer Lee
 • Oyuncular Idina Menzel, Jonathan Groff, Josh Gad, Kristen Bell
 • IMDb Puanı : 6,9
Animasyon Filmleri / Monsters Inc

Monsters Inc

Mavi tüylere sahip Sullivan ve tek gözlü yeşil renkteki Mike isimlerindeki iki sevimli canavar çok yakın iki arkadaşlardır ve Mike, Sullivan’ın asistanlığını yapmaktadır. Canavarlar için çocukların çığlıklarını toplayan bir şirkette çalışmakta olan ve işinde çok iyi olan Sullivan, Rendall isimli timsaha benzeyen bir canavar tarafından kıskanılmaktadır. Canavarlar çocukların odalarına gidip, onları korkutarak çığlık atmalarını sağlayarak enerji toplamaktadır.

 • Yönetmen David Silverman(co-director), Lee Unkrich(co-director), Pete Docter
 • Oyuncular Billy Crystal, John Goodman, Mary Gibbs, Steve Buscemi
 • IMDb Puanı : 8,1
Animasyon Filmleri / Madagascar

Madagascar: Escape 2 Africa

2005 Yılında çıkan ilk filminin başarısının ardından ve hayranlarının isteği doğrultusuna devam filmi olarak çıkan Madagaskar 2 filmi. Bu isteğin arkasında duran beklentiyi karşılayan yapım IMDb platformunda 6.6’lık bir puan alarak ilk filmin 6.9’luk puanının biraz gerisinde kalmış gibi görünse de hayranları tarafından zevkle izlenmekte. Filmin yönetmenlik başlığı altında ise ilk filmlerden tanıdığımız isimler olan Eirc Darnell ve Tom McGrath bulunmakta. Bu filmde de oldukça güzel bir iş çıkarıldığı görülen yazarlık kadrosunda ise; Etan Cohen, Tom McGrath ve gene Eric Darnell isimleri yer alıyor.

 • Yönetmen Eric Darnell, Tom McGrath
 • Oyuncular Ben Stiller, Chris Rock, David Schwimmer, Jada Pinkett Smith
 • IMDb Puanı : 6,6
Animasyon Filmleri / Happy Feet

Happy Feet

Neşeli Ayaklar filminin konusu olarak, ruh eşlerini söyledikleri şarkılar yoluyla bulan İmparator Penguenlerin hikayesi anlatılıyor. Her birisi, gelecekteki eşlerinin ilgisini çekebilmek amacıyla “gönül şarkısı” olarak adlandırılan bir şarkı söylemek zorundalar. Eğer şarkılardaki performansları dişilerini etkileyebilirse, iki penguen birleşerek mutlu bir hayat yaşıyor. Norma Jean dişi bir penguendir ve Memphis ile birlikte çocuk sahibi olurlar. Sert bir kış fırtınası gelip çattığında ise Memphis yumurtayı düşürüyor.

 • Yönetmen George Miller, Judy Morris(co-director), Warren Coleman(co-director)
 • Oyuncular Carlos Alazraqui, Jeffrey Garcia, Johnny A. Sanchez, Lombardo Boyar
 • IMDb Puanı : 6,4
Animasyon Filmleri / Cars 3

Cars 3

Arabalar film serisinin üçüncüsü ve sonuncusu olan Arabalar 3, ünlü yönetmen Brian Fee tarafından yönetilmiştir. 2017 yılı Amerikan yapımı 3 boyutlu bir animasyon filmidir. Pixar’ın yapımcılığını yaptığı ve Walt Disney Pictures tarafından yayınlanan film ilk iki filminde olduğu gibi bu filmde de başarıyı yakalamıştır. Imdb puanı 6.7 olan filmde başrolde Şimşek McQueen’i seslendiren Owen Wilson olmak üzere Cristela Alonzo, Chris Cooper, Bonnie Hunt, Kerry Washington, Armie Hammer, Larrythe Cable Guy, Lea DeLaria ve Nathan Fillion gibi isimler seslendirme yapmaktadır.

 • Yönetmen Brian Fee
 • Oyuncular Chris Cooper, Cristela Alonzo, Nathan Fillion, Owen Wilson
 • IMDb Puanı : 6,7
Animasyon Filmleri / How to Train Your Dragon

How to Train Your Dragon

Aksiyon ve macera türlerinde bir animasyon filmi olan Ejderhanı Nasıl Eğitirsin filminin IMDb notu, 8.1 olarak karşımıza çıkmaktadır. 26 Mart 2010 tarihinde gösterime giren animasyon, 98 dakika uzunluğundadır. Amerika yapımı olan film İngilizce dilindedir. 165 milyon dolar bütçesi olan animasyon dünya çapında 495 milyon dolara yakın hasılat yapmıştır. 2 Oscar Ödülü’ne aday gösterilen animasyon, 25 ödül kazanmayı başarmış ve 60 ödüle daha da adaylığını koymuştur.

 • Yönetmen Chris Sanders, Dean DeBlois
 • Oyuncular America Ferrera, Craig Ferguson, Gerard Butler, Jay Baruchel
 • IMDb Puanı : 8,1
Animasyon Filmleri / Kung Fu Panda

Kung Fu Panda 3

Po, artık yavaş yavaş öğrencilikten evrilip bir Kung Fu hocası olması gerektiğini fark eder. Bunun için de bir grup işe yaramaz ve şımarık pandayı alıp, onlardan birer kung fu savaşçısı çıkarması gerekiyordur. Fakat uzak diyarlardan yükselen bir tehdit, Po ve arkadaşlarının bir kere daha yolculuğa çıkarak sevdiği her şeylerini korumak zorunda bırakır. Ölümcüllük seviyesi devasa olan bu destansı isim Kai’ye (J. K. Simmons) karşı savaşması gereken Po, görevini tamamlamak ve sevdiklerini korumak için tekrardan Kung Fu kardeşleri ile bir araya gelerek birlikte yumruklarını sıkarlar.

 • Yönetmen Alessandro Carloni, Jennifer Yuh Nelson
 • Oyuncular Angelina Jolie, Bryan Cranston, Dustin Hoffman, Jack Black
 • IMDb Puanı : 7,1
Animasyon Filmleri / Ice Age

Ice Age: Collision Course

Sincap Scrat meşe palamudu sevdası yüzünden yine Dünya’yı tehlikeye atacaktır. Meşe palamudunu gömmeye çalıştığı buzulun içinden bir UFO çıkar ve onu palamut ile birlikte uzaya götürür. Uzayda başına gelen şeylerden sonra bir gök taşı bulutu Dünya’ya doğru gelmektedir ve bu Dünya’nın sonu demektir.

 • Yönetmen Galen T. Chu(co-director), Mike Thurmeier
 • Oyuncular Adam Devine, Neil deGrasse Tyson, Robert Cardone, Stephanie Beatriz
 • IMDb Puanı : 5,7
Animasyon Filmleri / Smurfs: The Lost Village

Smurfs: The Lost Village

Şirin Köy’de liderleri Şirin Baba ile birlikte mutlu ve huzurlu bir şekilde hayatlarını devam ettirmektedirler. Şirinlerden bazıları Sakar Şirin, Zeki Şirin, İri Şirin ve de Şirine’dir. Fakat Şirine diğer Şirinler’den biraz daha farklıdır; Şirine, kötü kalpli büyücü Gargamel tarafından, bir avuç kilden yaratılmıştır. Fakat Şirin Baba onu kurtararak iyileştirmiş ve Şirinler Köyü’nün bir parçası haline getirmiştir. Bu duruma oldukça kinlenen kötü kalpli büyücü Gargamel ve de onun hain kedisi Azman, Şirinleri bir bir yakalamayı, onları Şirinler yapan tüm özlerini çalmayı ve bu özleri kullanarak dünyanın en güçlü ve acımasız büyücüsü olmayı kendine görev edinir.

 • Yönetmen Kelly Asbury
 • Oyuncular Demi Lovato, Jack McBrayer, Joe Manganiello, Rainn Wilson
 • IMDb Puanı : 6,0
Animasyon Filmleri / Incredibles

Incredibles 2

İnanılmaz Aile 2’de, Parr ailesi’nin yine birçok sorunla karşı karşıya gelmesi ve insanlığı, kendilerini kontrol edebilme yeteneği olan bir düşmandan kurtarma görevlerinde onlara yardımcı olacak olan Devtech firmasının ortak mücadelesi anlatırken, bir yandan da Parr ailesi’nin aralarında değiştikleri aile hayatındaki rolleri vurgulanıyor.

 • Yönetmen Brad Bird
 • Oyuncular Craig T. Nelson, Holly Hunter, Huck Milner, Sarah Vowell
 • IMDb Puanı : 7,6
En Güzel Animasyon Filmleri Nelerdir?
En Güzel Animasyon Filmleri Nelerdir?

En Güzel Animasyon Filmleri Nelerdir?

Teknolojinin ve onunla birlikte görsel efekt programlarının da gelişmesiyle birlikte, animasyon filmleri hızlı bir yükselişe geçti. Japonya ve Kore’nin ardından tüm dünyayı etkisi altına aldı. Sizler için son yıllarda oldukça rağbet gören En Güzel Animasyon Filmleri listesi hazırladık …

 • Croods
 • Injustice
 • Bright: Samurai Soul
 • Xin Shen Bang: Ne Zha Chong Sheng
 • Trollhunters: Rise of the Titans
 • Batman vs Teenage Mutant Ninja Turtles
 • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms
 • Frozen Fever
 • Monsters Inc
 • Madagascar: Escape 2 Africa
 • Happy Feet
 • Cars 3
 • How to Train Your Dragon
 • Kung Fu Panda 3
 • Ice Age: Collision Course
 • Smurfs: The Lost Village
 • Incredibles 2

“Animasyon Filmleri : En İyi En Yeni 17 Film Önerisi” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

yabanci dizi izle - dizikorea - asya dizileri izle - Türkçe dublaj film izle - BirCasino Giriş - TrBet Giriş - 2024 filmleri izle - madridbet - meritking - meritking giriş - kingroyal - kingroyal giriş - Deneme bonusu veren siteler - Deneme bonusu veren siteler - Deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren bahis siteleri - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - canlı casino siteleri - youtube abone satın al - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - infoisrael.net - casino siteleri - deneme bonusu veren siteler
Bedava Bonus - Casino siteleri - casino siteleri - deneme bonusu veren siteler - 1xbet - footballofficialscamp.com - Deneme Bonusu Veren Siteler