Diş Macunu Markaları : En İyi 20 Marka Önerisi

Dünyanın en iyi ve beyazlatıcı diş macunu markaları, yorumlar ve tavsiye.. Ağız sağlığımızı korumamızda bize en çok yardım eden ürünlerden birisi diş macunlarıdır. Diş macunlarının içerisindeki maddeler dişlerimizi temizlerken ve korur.

En İyi 20 iş Macunu Markası

Bu yazımızda ise sizlerle en iyi diş macunu markalarını listeledik. Ancak piyasada pek çok çeşitli diş macunu markasının bulunması hem tüketicilerin kafasını karıştırabiliyor hem de yanlış ve kalitesiz ürünü kullanılmasına sebep olabiliyor.

Sensodyne

Sensodyne Diş Macunu

En iyi diş macunu markaları arasında yer alan Sensodyne, ülkemizde en sık kullanılan ve diş doktorlarının da sık sık önerdiği bir diş macunu markasıdır. Her diş problemine kesin çözümler sunan Sensodyne diş macunları düzenli kullanımda başarılı sonuçlar veriyor. Diş macunlarının yanı sıra diş fırçalarında da oldukça başarılı bir marka olan Sensodyne diş etlerine zarar vermiyor ve hassasiyeti önlüyor.

Opalescence

Opalescence Diş Macunu

Bembeyaz dişlere sahip olmak isteyenlerin en iddialı markalarından birisi Opalescence. Opalescence markasının tüm diş macunları diş hekimleri tarafından geliştirilmektedir ve kişinin ihtiyacı olan tüm mineraller diş macununda bulunmaktadır. Bizim en sevdiğimiz Opalescence ürünü olan Beyazlatıcı Diş Macunu yediklerinizden ve içtiklerinizden dolayı renklenen dişlerinizi düzenli kullanımda bembeyaz hale getiriyor.

Signal

Signal Diş Macunu

Signal, herkesin sık sık kullandığı bir marka olarak listemizde yerini alıyor. Özellikle Signal White Now son yılların en çok kullanılan diş macunlarından birisi. İçerisinde bulunan maddeler sayesinde anında bembeyaz dişlere sahip olmanız mümkün. Üstelik tüm ağzınızı saran nane ferahlığı da bir hayli hoş. Eğer rengini kaybetmiş dişlerinizden şikayetçiyseniz Signal’in White Now serisini mutlaka kullanmalısınız. En iyi diş macunu markaları arasında zirvede yer almaktadır. Memnun kalacağınıza eminiz.

Ipana

İpana Diş Macunu

En küklü ve en iyi diş macunu markaları içerisinde bulunan Ipana, her tip diş problemi için çözümler üreten ve çeşitli diş macunları sunan başarılı bir markadır. Ipana’nın kendi sitesinden ihtiyacınıza göre yapacağınız bir araştırma sonucu diş probleminizi ortadan kaldırabilir, plak oluşumunu engelleyebilir veya dişlerinizin renginden şikayetçiyseniz bembeyaz dişlere sahip olabilirsiniz. Üstelik Ipana markasının diğer ağız bakım ürünlerini kullanarak diş macununu destekleyebilir ve daha hızlı sonuç alabilirsiniz.

Marvis

Marvis Diş Macunu

Bir İtalyan markası olan Marvis listedeki en farklı diş macunu markası olabilir. Kendine özel şişe tasarımıyla ve kesinlikle başka bir markada bulamayacağınız aromalarıyla oldukça farklı bir çizgiye sahip. Marvis diş macunları alışıldığının aksine daha yoğun bir kıvama sahip ve gün boyunca ağzınızın tazeliğini koruyor. Ülkemizde belli mağazalarda, eczanelerde ve internette satılan Marvis diş macunları arasından bizim favorimiz yaseminli olanı.

Eyüp Sabri Tuncer

Eyüp Sabri Tuncer Diş Macunu

Eyüp Sabri Tuncer diş macunları, listemizde şeker içermeyen diş macunları üreten bir diğer başarılı marka. Eyüp Sabri Tuncer marka diş macunlarının Sls, florür, paraben, titanium dioxide, şeker, gluten, boya ve renklendirici içermiyor oluşu, %100 bitkisel Stevia ile tatlandırılmış oluşu Eyüp Sabri Tuncer diş macunlarını güvenle kullanmamızı sağlıyor. Bizim favorimiz ise Doğal Misvak Özlü Diş Macunu. İçerisindeki misvak özü ile dişlerinizi ve diş etlerinizi korur ve güçlenmesini sağlar.

Splat Special

Splat Special Diş Macunu

Doğa dostu ambalaj tasarımlarıyla ve başarılı diş macunu formülleriyle listemizde yerini alan Splat Special hemen hemen dünyanın her yerinde bulunan bir diş macunu markası. Ürünlerin içeriğinde bulunan tüm maddeler bitkisel, vegan ve vejetaryenler için ideal bir diş macunu markası. Bizim favorimiz olan SPLAT Professional Medical Herbs diş macununun içerisinde papatya, adaçayı ve alıç özleri bulunuyor. Böylece hem diş minesini güçlendiriyor hem de diş etine bakım yapıyor.

Dr. Ginger’s

Dr. Ginger’s Diş Macunu

Kimyasal diş macunlarına savaş açar nitelikte ürünlere sahip olan Dr. Ginger’s diş macunları kullanıcılar için sağlıklı alternatifler sunuyor. Dr. Ginger’s markasının Hindistan Cevizi Yağı Diş Macunu ise bizim favorimiz. İçerisinde bulunan Hindistan cevizi yağı dişlerinize ve diş etinize bakım yaparken aynı zamanda yağın mikrop ve bakteriden arındırma özelliği sayesinde ağzınızı tertemiz yapıyor. İçerisinde zararlı maddelerin bulunmadığı Dr. Ginger’s diş macunları güvenle kullanabileceğiniz bir ürün.

Parodontax

Parodontax Diş Macunu

Parodontax, doğal diş macunu olarak listemizde yerini alan ve diğer diş macunları gibi naneli tada sahip olmayan çok farklı bir diş macunu markası. Diş eti problemlerini tedavi eden, hassasiyeti gideren Parodontax diş macunları diğer diş macunları gibi şekerli ve naneli değil. Diş etlerinizi kuvvetlendirirken daha ilk kullanımdan farkını hissedeceğiniz bir formüle sahip. İçerisinde bulunan sodyum bikarbonat sayesinde köpürmez ve bu sayede diş macununun koruma süresi daha da artmaktadır. En iyi diş macunu markaları arasında zirvede yer almaktadır.

Boka

Boka Diş Macunu

Klasik diş macunlarından sıkıldınız mı? Belki de klasik diş macunlarına hiç güvenmiyor da olabilirsiniz. O zaman Boka markasıyla tanışmanızın zamanı gelmiştir. Boka marka diş macunlarında florür bulunmaz ve nano-hidroksiapatit içerir. Bu madde dişlerin ve kemiklerin temelini oluşturur ve düzenli kullanımda dişleri onarır.

Selahatin

Selahatin Diş Macunu

Stockholm merkezli Selahatin markası, minimal şişe tasarımıyla ve ferahlatıcı formülüyle en iyi diş macunu markaları listemizde yerini alıyor. Selahatin diş macunu dişleri temizleyip, onarırken aynı zamanda ağzınızın ferahlaması için nane, karanfil, portakal gibi aromalar içeriyor. Selahatin diş macunu İsviçre’de üretilmektedir ve klinik araştırmalarıyla benzersiz bir formüle sahiptir. İsviçre önde gelen diş hekimleri tarafından incelenen ve tavsiye edilen Selahatin diş macunu kesinlikle denenmesi gereken ürünlerden birisi.

Georganics

Georganics Diş Macunu

Organik diş macunları arasındaki en başarılı markalardan birisi hiç kuşkusuz Georganics. Georganics diş macunlarını içerisinde bulunan %100 doğal ve bitkisel özleri sayesinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. İçerisinde gliserin ve paraben içermeyen organik formüller dişleri temizlerken ayrıca dişlerin ve diş etinin ihtiyacı olduğu minarelleri de sağlıyor. Bizim favorimiz ise Georganics Organik Diş Macunu / Naneli.

R.O.C.S.

R.O.C.S. Diş Macunu

Nane ve mentol tadından dolayı ağzınızın yandığı oluyor mu? Hele ne kadar fırçalarsanız fırçalayın beyazlaşmayan dişlerin ne kadar moral bozduğunu biliriz. R.O.C.S. markasıyla tanışmadıysanız bu şikayetleriniz devam edebilir. R.O.C.S. özellikle küçük çocuklar için, yutulsa da zarar vermeyen diş macunları üreten bir markadır. Ancak yetişkinler için de oldukça harika ürünleri var. Düzenli kullanımda dişlerinizdeki lekelerin azaldığını göreceğiniz, gereksiz nane acılığını duymayacağınız, bembeyaz dişlere sahip olacağınız ve plak oluşumunu engelleyen R.O.C.S. marka diş macunları sizi tam anlamıyla özel hissettirecek.

White Glo

White Glo Diş Macunu

White Glo, dişlerinin sarılığından ve lekelerinden şikayetçi olan kullanıcıların bir numaralı tercihi. Kelimenin tam anlamıyla bembeyaz dişlere sahip olmanızı sağlayan ve dişlerdeki hassasiyeti düzenli kullanımda minimuma indiren White Glo ile hem sağlıklı dişlere hem de harika bir gülüşe sahip olacaksınız. Bizim favorimiz ise Hindistan Cevizi Özlü Beyazlatıcı Diş Macunu. Hindistan cevizinin harika tadı ve ferahlığından memnun kalacağınıza eminiz.

Pierre Cardin

Pierre Cardin Diş Macunu

Pierre Cardin markasının diş macunu olduğunu biliyor muydunuz? Üstelik içerisinde zararlı maddeler bulunmayan diş macunları üretiyor. Doğal özlerin kullanıldığı Pierre Cardin diş macunları hem diş sağlığınızı koruyor hem de sizi zararlı kimyasallardan uzak tutuyor. Pierre Cardin Aloe Vera & Misvak & Çay Ağacı Özlü Bitkisel Diş Macunu her yaştan bireyin gönül rahatlığıyla kullanabileceği bir diş macunu.

Desert Essence

Desert Essence Diş Macunu

Desert Essence içeriğinde zararlı maddeleri bulundurmayan, gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir diş macunu markası. Daha ilk fırçalamadan itibaren diğer diş macunlarıyla arasındaki farkı anlayıp Desert Essence markasından vazgeçememeniz mümkün. Desert Essence marka diş macunlarının diğer bir özelliği ise ağız yaralarının iyileşmesinde yardımcı olması. Hangi diş macunu bu kadar mükemmel olabilir ki?

Bioaqua

Bioaqua Diş Macunu

Listemizde bulunan bir diğer bitkisel özlü diş macunu üreten marka olan Bioaqua’yı daha önceden duymamış olabilirsiniz. Diş üzerindeki lekeleri başarılı bir şekilde temizleyip, beyazlatan Bioaqua diş macunlarını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bioaqua diş macunlarını eczanelerden ve internet üzerinden satın alabilirsiniz. Bioaqua Pure White Bitkisel Diş Macunu güçlü ve bembeyaz dişlere sahip olmanız için harika bir diş macunu.

Forever

Forever Diş Macunu

Doğal ürünleri sevenlerin bayılacağı bir diş macunu markası olan Forever, dişlerdeki lekeleri ve renk değişimlerini ortadan kaldırıyor. Üstelik içerisinde zararlı ürünlerin olmaması da ağız da hoş bir ferahlık ve tat bırakıyor. Her yaştan insanın güvenle kullanacağı bir ürün olan Forever diş macunları arasında bizim favorimiz ise Aloe Vera ve Propolis’li olan diş macunu.

Dentiste Plus

Dentiste Plus Diş Macunu

Dentiste Plus diş macunları diş doktorları tarafından da önerilen diş macunu markalarından birisidir. Özellikle ağız kokusundan şikayetçi olan kullanıcıların çok memnun kaldığı bu ürün, hafif mentol tadıyla ve ferahlığıyla oldukça rağbet görüyor. Karanfilli seçeneği de bulunan Dentiste Plus diş macunları kesinlikle denemeye değer ürünler.

Nordics

Nordics Diş Macunu

En iyi diş macunu markaları listemizde bulunan ve oldukça başarılı bir marka olan Nordics, vegan bir diş macunu markası. Nordics markası doğayı koruyan bir marka olmakla beraber ürettiği ağız bakım ürünlerini doğada çözülebilen ve çevre kirliliği oluşturmayacak maddelerden üretiyor. Nordics markasının en sevdiğimiz ürünü ise Aktif Karbon ve Matchalı Beyazlatıcı Diş Macunu. Hem dişleriniz bembeyaz oluyor hem de gönül rahatlığıyla kullanabiliyorsunuz.

Sağlık ve Güzellik : Yüz Maskesi Markaları : En İyi En Etkili 20 Marka

“Diş Macunu Markaları : En İyi 20 Marka Önerisi” üzerine bir yorum

Yorum yapın

yabanci dizi izle - dizikorea - asya dizileri izle - Türkçe dublaj film izle - 2024 filmleri izle - madridbet - meritking - meritking giriş - kingroyal - kingroyal giriş - Deneme bonusu veren siteler - Deneme bonusu veren siteler - Deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren bahis siteleri - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - canlı casino siteleri - siyahbet / youtube abone satın al - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - infoisrael.net - casino siteleri - deneme bonusu veren siteler
Bedava Bonus - Casino siteleri - casino siteleri - deneme bonusu veren siteler - 1xbet - footballofficialscamp.com - Deneme Bonusu Veren Siteler