En İyi Akıllı Saat Markaları | Giyilebilir Teknoloji

En İyi Akıllı Saat Markaları, Akılıı Saat Tavsiye.. Artık klasik saatler yerine akıllı saatler daha çok kullanılıyor. Birçok özelliğe sahip olan akıllı saatlerin birçok çeşidi ve markası vardır.

En İyi Akıllı Saat Markaları

En İyi Akıllı Saat Markaları

İlk Akıllı saat markaları hesap makinesi, çeviri, minik oyunlar gibi basit işlemler yapabilirken, günümüzde piyasaya sürülen bir çok akıllı saat günümüzde giyilebilir bilgisayar olarak tanımlanıyor. Hangi markalar daha iyidir gelin bakalım.

Huawei GT2 Pro

Huawei GT2 Pro

Birçok özelliği bir arada barındırır. Klasik tarz sevenler içinde uygundur bu saat. Hem akıllı saat hem de klasik saat özelliğini bir arada bulundurur. Çözünürlüğü 454×454 olarak, 1,39 inç büyüklüğündeki ekran olarak ortaya çıkıyor. Safir cam yüzeyinden oluşuyor. 14 günlük pil ömrüne sahip. 4 GB depolama alanı, akıllı saat içerisinde bulunan verileri içerisinde depolanıyor. 100 üzerinde antrenman modu olduğu biliniyor. Kalp ritmini ve kandaki oksijen değerini hesaplayabiliyor. Klasik ve spor olarak iki çeşidi bulunuyor.

Akıllı Saat Markaları

Apple Watch Series 6

Akıllı saat dendiği zaman akla gelen ilk markadır Apple. 40 mm ve 45 mm olmak üzere iki farklı opsiyonu ortaya çıkıyor. 5GHz Wi-Fi yanında GPS’e de sahiptir. Kırmızı, gümüş rengi, altın ve uzay grisi rengi seçenekleri vardır. 18 saatlik pil ömrü vardır. 32 GB depolama kapasitesi vardır. Optik kalp sektörüne sahiptir.

Fitbit Sense ve Versa 3

Fitbit Sense ve Versa 3

Şık tasarımı ile çok dikkat çeken bir akıllı saattir. 58 inçlik Amoled ekranı saydesinde kaliteli bir ekran deneyimi sunuyor. Saat üzerinde telefon görüşmesi yapılabiliyor. 6 günlük pil ömrüne sahiptir. Kaç saat uyku uyunduğu, adım sayar, kalp ritim gibi ölçümleri yapar. Ateş ölçümü de yapılabiliyor.

Akıllı Saat Markaları

Xiaomi Amazfit Verge

Hem tasarım açısından hem de spor odaklı olduğundan sporcular için vazgeçilmez bir olanak sağlıyor. Gps özelliği sunuyor. Multi fonksiyonları sayesinde günlük kullanıma odaklanıyor. Adım sayar, nabız ölçer, bildirim, çağrı görüntüleme ve yanıtlama gibi birçok özelliği bünyesinde barındırıyor. 5 günlük pil ömrü var. 4 GB depolama hafızası var.

Honor Watch Magic 2

Honor Watch Magic 2

Sporcuların çok severek kullandığı bir akıllı saat modelidir. Bir gün boyunca vücudumuzu takip eder. Yakılan kaloriyi hesaplamada, kalp atışınızı ve bunun gibi birçok özelliği bir arada bulabilirisiniz. Su geçirmediği için ister denizde isterseniz de havuzda kullanabilirsiniz. Haftaya kadar pil ömrü sunuyor.

Akıllı Saat Markaları

Samsung Galaxy Watch

46 mm ve 42 mm olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır. Hem Android hem de ios uyumludur. 39’dan fazla egzersiz programı bulunuyor. Telefon görüşmesi yapabiliyorsunuz.

Fitbit Versa 2

Fitbit Versa 2

Fiyat/performans ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Güzel ve kullanışlı bir saat olarak biliniyor. Ekran istediniz zaman sürekli açık kalabiliyor. Alexa ile eşleniyor olması kullanıcılar tarafından olumlu bir özellik olarak görülüyor. Hem Android hem de ios uyumludur.

Akıllı Saat Markaları

Haylou LS 01

Şık bir tasarıma sahiptir. 1.3 linç LCD ekranına sahiptir. LS 01 210 mAh kapasiteli bataryaya sahiptir. Bu sayede 14 gün pil ömrüne sahiptir. 9 farklı spor modu vardır. Sim kart desteklidir.

Smart Watch A1

Smart Watch A1

Kalp ritmini ölçme, yakılan kaloriyi hesaplama ve adım sayma özelliklerine sahiptir. 3 günlük pil ömrüne sahiptir. 3 saat telefonda konuşma özelliğine sahiptir. Mesaj, bildirim, arama gibi şeyleri görüntüleyebiliyor. Sim kartına uyumludur. Kamera özelliğine sahiptir.

Akıllı Saat Markaları

Smartbell Bell Q500

Çocuklar için gayet yeterli bir akıllı saattir. Kameralı ve konum görüntüleme özelliğine sahip olduğu için çocuğunuzu rahat bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Sim kart uyumludur.

Gate T500

Gate T500

Diyet yapan kişiler için güzel bir seçenek olan bu saat; kalori takibi, alarm, çoklu spor modu, mesafe ölçme, tansiyon ölçme ve saatim nerde özelliklerine sahiptir. Uygun fiyatlı akıllı saat modellerindendir.

Akıllı Saat Markaları

Asus Zenwatch

Köşeli tasarımı ile dikkat çekiyor. Çelikten imal ediyor. Diğer akıllı saatlerle benzer özelliklere sahiptir. Bu saati diğer saatlerden farklı kıllan ise, kişiye özel uygulamalarda bulunmasıdır. Bu saati uzaktan kumanda ve sunum kumandası ile kontrol edebilirsiniz.

Motorola 360

Motorola 360

Akıllı saatlerde yuvarlak ekranı ilk kez kullanılması ile dikkat çekiyor. Klasik saat görünümüne sahiptir. Ekranda bulunan ışık sansürü ile otomatik olarak parlaklığı ayarlayabiliyorsunuz. Sağlık ve fitness gibi uygulamaları kullanabiliyorsunuz. 1 günlük pil ömrüne sahiptir.

Akıllı Saat Markaları

Sony Smartwatch 3

Sonny bu listedeki en deneyimli akıllı saat markasıdır. Akıllı saatlerin 3. Nesli olarak karşımıza çıkıyor. 2 günlük pil ömrüne sahiptir. Hem silikon hem de çelik olarak kayış imkanları sunuyor. Saat gövdesi çıkartılabilir formdadır. Fiyatı bir tık yüksektir.

Akıllı Saat Markaları

Fossil Sport

Yılların saat markası olarak karşımıza çıkıyor. Son birkaç yıldır akıllı saat sektörüne de giriş yaptı. Gücünü Snapdragon Wear’dan alıyor. 3100 yonga seti ile ve Wear OS işletim sistemine sahip olması dikkatleri çekiyor.

Yorum yapın