Saç Boyası Markaları : En iyi 20 Marka Önerisi

En iyi ve kaliteli saç boyası markaları hangisi? En iyi saç boyası hangisi? Saç boyaları listesi varmı… Canlı ve doğal görünümlü saçlar için kuaförden en iyi en kaliteli saç boyası markaları önerisi. Saç boyası seçimi, zannedildiği gibi kolay bir iş değildir. Çünkü saç boyaları saçlarımıza doğrudan temas eder ve dipten uca kadar etkisi altında bırakır. Saç boyaları saçlarımızın nefes almasını önlerken aynı zamanda yıpranmasına da sebep olur.

Saç Boyası Markaları

En İyi 20 Saç Boyası Markası

En iyi saç boyası markaları listemizi de sizleri en başarılı saç boyası markalarıyla bir araya getirmek için oluşturduk. Bu markalara göz atarken saçınızın da yaşayan bir organizma olduğunu ve onun da beslenmesi, nefes alması gerektiğini unutmayın.

Wella Saç Boyası
Saç Boyası Markaları

Wella Saç Boyası

Wella, en çok bilinen ve kullanılan saç boya markaları arasındadır. Saç konusundaki üstün başarısı ise harika formüllerinde saklı. Her saç tipine özel, çeşitli ve kalıcı renklere sahip olan Wella markasının ürünleri yıllardır profesyoneller tarafından tercih ediliyor. En zor saç renklerini bile evde yapmanızı sağlayan Wella saç boyaları hem de saçlarınıza bakım yapıyor.

L’Oréal Paris Saç Boyası

L’Oréal Paris Saç Boyası

En iyi saç boyası markası denilince ilk akla gelen isimlerden birisi; L’Oréal Paris. L’Oréal Paris kozmetik alanında olduğu gibi saç bakım ürünleri ve saç boyalarında da oldukça başarılı. L’Oréal Paris saç boyaları ana tonlardan ara tonlara kadar pek çok renk seçeneğini barındırıyor. Ayrıca L’Oréal Paris marka saç boyalarında %100 kapama özelliği de mevcut.

Pure Color Saç Boyası
Saç Boyası Markaları

Pure Color Saç Boyası

Pure Color, en iyi saç boyası markaları listemizde bulunan uygun fiyatıyla ve cezbedici kızıl renkleriyle büyüleyen bir marka. Pure Color markası özellikle turuncu, kızıl ve tarçın tonlarıyla kadınları kendisine çeken ürünlere sahip. Üstelik evde saç boyamaya alışık değilseniz oldukça kolay bir kullanım sağlıyor. Jel yapısı sayesinde akma, bulaşma gibi durumlarla karşılaşmıyorsunuz. Bununla beraber kutunun içerisinde bulunan nemlendirici ile saçlarınız yumuşaklığını da kaybetmiyor.

Garnier Saç Boyası

Garnier Saç Boyası

Garnier markası ülkemizde oldukça sık tercih edilen saç boyası markalarından birisi. Özellikle Garnier Color Naturals serisi saçlarınızın doğal görünmesini sağlayan formüle ve pigmentlere sahip. Bu seri hem %100 beyazları kapama özelliğine sahip hem de içeriğindeki doğal yağlarla saçınıza bakım yapıyor. Orta kalitedeki saç boyalarının oluşturduğu sertlik Garnier Color Naturals serisinde de bulunmuyor aksine saçlarınıza yumuşaklık kazandırıyor.

Schwarzkopf Saç Boyası

Schwarzkopf Saç Boyası

Schwarzkopf, dünya genelindeki en iyi saç bakım markalarından birisi olarak en iyi saç boyaları listemizde de yerini alıyor. Çoğu kuaförün de tercihi olan Schwarzkopf saç boyaları kullanıcılara hem geniş bir renk skalası sunuyor hem de saçlara minimum seviyede zarar veriyor. İçerisindeki doğal yağlar sayesinde saçlarınıza bakım yapan Schwarzkopf saç boyaları kesinlikle alanındaki en başarılı markalardan birisi. En iyi Tutan saç boyası markası olarak görülür.

Koleston Saç Boyası
Saç Boyası Markaları

Koleston Saç Boyası

Wella’nın alt markası olan Koleston, ana renklerden ziyade sunduğu ara renklerle kullanıcılara hayallerindeki saç rengine ulaşmayı vaat ediyor. Koleston markasının çeşitli tonlardaki saç boyaları ile saçlarınıza evinizde minik ışıltılar verebilir, olduğundan daha parlak görünmesini sağlayabilirsiniz.

Oribe Saç Boyası

Oribe Saç Boyası

Yurtdışında oldukça tercih edilen ve saç boyaları arasında çok farklı bir formüle sahip olan Oribe marka saç boyaları, pudramsı kıvamı sayesinde hızla kuruyor ve herhangi bir akma, bulaşma durumuna maruz bırakmıyor. Yüksek pigmentli formülü ile saç diplerinde harika bir görünüme sahip oluyorsunuz. İçerisindeki doğal renklendiriciler ve nemlendirici yağlar sayesinde saçlarınız tüm doğallığını ve yumuşaklığını koruyor.

Madison Reed Saç Boyası
Saç Boyası Markaları

Madison Reed Saç Boyası

Madison Reed, evde saçlarını boyamakta zorlanan kişiler için harika bir marka. Oldukça kolay bir şekilde istediğiniz bölgeyi boyamanızı sağlayan özel kitleriyle saç boyamaya alışabilirsiniz. Madison Reed saç boyalarının hemen hemen hepsinde çeşitli bakım yağları bulunuyor. Bu da saçlarını boyamaya cesaret edemeyenler için harika.

Phyto Phytocolor Saç Boyası

Phyto Phytocolor Saç Boyası

Bitkisel ekstrelerle üretilen ve zenginleştirilen Phyto Phytocolor saç boyaları organik ürün kullanmayı tercih edenlerin bir numaralı markası. Geniş renk kartelası ile istediğiniz saç rengine sahip olurken aynı zaman da Phyto Phytocolor ile saç diplerinizden uçlarına kadar saçın ihtiyacı olan tüm besinleri vermiş oluyorsunuz. Phyto Phytocolor saç boyaları saçlarınıza esneklik, parlaklık ve yumuşaklık kazandırıyor.

Acacia Jeans Color Saç Boyası
Saç Boyası Markaları

Acacia Jeans Color Saç Boyası

Acacia Jeans Color, saç boyaları arasında en popüler olan markalardan birisi diyebiliriz. Hızlı bir şekilde rengarenk saçlara sahip olmak istiyorsanız Acacia Jeans Color saç boyaları tam sizlik. Maviden kırmızıya, turuncudan yeşile her rengin ve tonun bulunduğu Acacia Jeans Color markası saçlarınıza ve size çok farklı bir enerji katacak. Üstelik kullandığınızda saçlarınızda bir yıpranma olmayacak ve hatta kullandığınız kısmın daha da ipeksi olduğunu fark edeceksiniz.

Tints Of Nature Saç Boyası

Tints Of Nature Saç Boyası

Tints of Nature, en iyi saç boyası markaları listemizdeki bir diğer doğal saç boya markalarından birisi. Doğal saç boyalarını tercih eden birisiyseniz veya artık saçlarınız işlem görmekten yıprandıysa Tints of Nature ürünlerine mutlaka göz atın. Hem saçlarınızın sağlığını koruyacak hem de başarılı renklere sahip olacaksınız. Unutmayın saçlarınız da cildiniz gibi nefes alıyor.

Lilafix Saç Boyası
Saç Boyası Markaları

Lilafix Saç Boyası

Lilafix saç boyası kuaförler ve uzmanlar tarafından tercih edilen markalardan birisi. Geniş bir renk skalasına sahip olan Lilafix saç boyaları oldukça kalıcı bir formüle sahip. Kuaföre gitmeden daima güzel renklere sahip olmak için deneyebileceğiniz Lilafix saç boyaları aynı zamanda gri ve beyaz saçları kapama konusunda da çok profesyonel.

Igora Royal Saç Boyası

Igora Royal Saç Boyası

Başarılı saç bakım ve güzellik firması olan Schwarzkopf’un markalarından birisi olan Igora Royal, çeşitli ve karıştırılabilir ürünleriyle hem hayal gücünüzü ortaya çıkartıyor hem de hayalinizdeki tonlara sahip olma imkanı veriyor. Igora Royal profesyonel bir ürün olmasının ve kuaförler tarafından sık sık tercih edilmesinin yanı sıra aynı zaman da evde de oldukça kolay uygulanabilen bir marka.

Clairol Saç Boyası
Saç Boyası Markaları

Clairol Saç Boyası

Yurtdışında çok sık tercih edilen bir marka olan Clairol, zararlı maddelerin daha az bulunduğu ve kullanımının oldukça rahat olduğu bir saç boyası markası. Yurtdışında satılmasına rağmen internet üzerinden satın aldığınızda uygun fiyatlara bu ürüne sahip olabiliyorsunuz. Clairol saç boyaları amonyak içermiyor ve içerisinde buluna aloe ve hindistan cevizi yağları sayesinde hem saçlarınıza güzel renkler kazandırıyor hem de saçlarınızın ihtiyacı olan vitaminleri vererek yumuşacık yapıyor.

dpHue Saç Boyası

dpHue Saç Boyası

dpHue marka saç boyaları özellikle saç dibinde harikalar yaratıyor. Sık sık saç diplerindeki boyanın akması problemi saçlarını boyatan herkesin bir numaralı kabusu. dpHue saç boyaları ise kalıcılığı ve başarılı renkleriyle sizi bu sorununuzdan kurtarıyor. dpHue markasının diğer bir özelliği ise renk skalasının kısıtlı olması ve bu renkleri karıştırarak kendinize özel rengi elde edebiliyor oluşunuz.

Rita Hazan Saç Boyası
Saç Boyası Markaları

Rita Hazan Saç Boyası

Rita Hazan oldukça başarılı saç boya markalarından birisi olarak listemizde yerini alıyor. Rita Hazan saç boyalarına baktığımızda ise ilk dikkatimizi çeken beyazları kapatmak için veya saçlara hafif ışıltılar vermek için ürettiği saç spreyleri. Hem saç diplerinize rahatlıkla uygulayabiliyor hem de normal saç boyaları kadar kalıcı. Ürünün en harika özelliği ise sprey boya olmasına rağmen yastıkta hiç iz bırakmıyor.

Revlon Saç Boyası

Revlon Saç Boyası

Başarılı kozmetik firması olan Revlon’un bir diğer güzel ürünleri ise saç boyaları. Saç boyalarında en önemli olan özellik saçı beslemesidir. Revlon’un saç boyalarında kullandığı harika formül sayesinde hem saçlarınızın canlı renklerle ışıldamasını sağlıyor hem de saçlarınızı kökten uca kadar bakım yapıyor. En kaliteli Saç Boyası markası listesinde zirveyi zorluyor.

Goldwell Saç Boyası
Saç Boyası Markaları

Goldwell Saç Boyası

Saç boyası markaları arasında önemli ve başarılı bir yeri olan Goldwell, kuaförlerin de kullandığı ve zararlı maddelerin az bulunduğu başarılı bir formüle sahip. Özellikle Nectaya Nurturing Hair Color serisi hem amonyak içermiyor hem de içerisindeki argan yağı ile saçlarınızı yumuşacık yapıyor. Bu serinin hazırlanması ise tam tamına 6 yıl sürmüş. Yani evinizde profesyonel ellerden çıkmış gibi saçlara sahip olabilirsiniz.

Biomagic Saç Boyası

Biomagic Saç Boyası

En iyi saç boyası markaları listemizdeki Biomagic ile saçlarınızın sağlığını koruyabilirsiniz. Saçları boyamak çok güzel bir görünüme sahip olmanızı sağlasa da ne yazık ki saçları çok yıpratan bir işlem. Biomagic ürünleri ise saçın sağlığını ve doğallığını koruyor. Organik hammadeler ile üretilen Biomagic saç boyaları içerisinde bulunan yağlar ile hem saçlarınızı besler hem de saçlarınızın daha doğal görünmesini sağlar.

Herbatint Saç Boyası
Saç Boyası Markaları

Herbatint Saç Boyası

Herbatint, en iyi saç boyası markaları listemizde oldukça önemli bir yere sahip. Bir İtalyan markası olan Herbatint saç boyalarının içinde minimum seviyede katkı maddesi bulunuyor. Ürünlerin büyük bir çoğunluğu bitki özleriyle ve doğal ürünlerle üretiliyor. Durum böyle olunca saçlarınız canlı ve sağlıklı kalmaya devam ediyor ve güzel renklere sahip oluyor. Bir çok uzmana göre en kaliteli saç boyası markası olarak görülüyor.

Saç Boyası Markaları Listesi

Dünyanın çeşitli ülkelerinde toplamda binden fazla saç boyası üreticisi ve şaç boyası markası var. Bunların içinde tamamen doğal yöntemleri kullanan firmalar olduğu gibi, ürün içeriği otomatik makinalarca yapılan bir çok firma var. Sizler için tüm dünya çapında en çok rağbet gören popüler saç boyası markları listesi ayarladık…

 1. Wella
 2. L’Oréal Paris
 3. Pure Color
 4. Garnier
 5. Schwarzkopf
 6. Koleston
 7. Oribe
 8. Madison Reed
 9. Phyto Phytocolor
 10. Acacia Jeans Color
 11. Tints Of Nature
 12. Lilafix
 13. Igora Royal
 14. Clairol
 15. dpHue
 16. Rita Hazan
 17. Revlon
 18. Goldwell
 19. Biomagic
 20. Herbatint

Rahatına ve Güzelliğine Düşkünlere : Bayan Ayakkabı Markaları : En İyi 11 Marka Önerisi

“Saç Boyası Markaları : En iyi 20 Marka Önerisi” üzerine bir yorum

 1. en iyi saç boyası markası bence, schwarzkopf ve bella, kaç kere aldıysam hiç kötü süprizle karşılaşmadım. Ucuz olacağına kaliteli olsun daha iyi

  Yanıtla

Yorum yapın

yabanci dizi izle - dizikorea - asya dizileri izle - Türkçe dublaj film izle - 2024 filmleri izle - madridbet - meritking - meritking giriş - kingroyal - kingroyal giriş - Deneme bonusu veren siteler - Deneme bonusu veren siteler - Deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren bahis siteleri - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - canlı casino siteleri - siyahbet / youtube abone satın al - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - infoisrael.net - casino siteleri - deneme bonusu veren siteler
Bedava Bonus - Casino siteleri - casino siteleri - deneme bonusu veren siteler - 1xbet - footballofficialscamp.com - Deneme Bonusu Veren Siteler