En İyi 15 Keman Markaları : Kalite ve Estetik

En iyi keman markaları, kalite ve uygun fiyat bir arada. Sesine hepimizin bayıldığı bir enstrüman olan keman, seçmesi oldukça zor bir enstrüman da. Keman öğrenmek isteyen okuyucularımız için en iyi keman markalarını derledik.

En İyi Keman Markaları

En İyi Keman Markaları

Keman almaya hevesli iseniz sizlere yol göstermemize izin verin. Öncelikle hangi seviyede olduğunuzu bilmeniz ve bu doğrultuda olmanız gerekmektedir. Belirli bir bütçe dahilinde kalmak isterken, kaliteden asla ödün vermek istemezsiniz. Uzun süre dayanacak ve değerini koruyacak bir keman seçmek en önemlisi. Bir keman alırken dikkat etmeniz gerkenler, fiyat aralığı, kalite, boyut ve mümkünse sıfır olmalıdır.

Ashton

Yeni başlayanlar için önerilen bu marka, yüksek malzeme kalitesiyle dikkat çekiyor. Fiyatları ise 800-900 Türk Lirası arasında.

Mavis

Başlangıç için uygun bir marka daha. Mavis kemanların fiyatı 600 ve 700 Türk Lirası arasında değişiyor.

Yamaha

En çok bilinen enstrüman markalarından biri olan Yamaha kemanlarda da en çok tercih edilen markalardan. Özellikle Yamaha V5Sc modeli başlangıç için en çok önerilenlerden ancak fiyatı biraz tuzlu, Yamaha V5Sc modeli yaklaşık 5 bin Türk Lirası civarında. Yamaha’nın kurumsal felsefesi, müzik yapmak için heyecan ve kültürel ilham yaratmaya adadıklarını belirtir.

Stromberg

Piyasadaki kaliteli markalardan biri olan Stromberg kemanların fiyatları, yaklaşık 400-500 Türk Lirası civarında.

Stentor

Keman çalmaya yeni başlayanlar için en iyi keman markaları arasında yer alıyor. Keman tutkunları için uygun bir diğer marka da Stentor. Markanın 1000-5000 Türk Lirası arasında değişen bir ürün yelpazesi bulunuyor. Stendor marka bu kemanlar yalnızca güvenilir ve sağlam değil , aynı zamanda uygun fiyatlıdır.

Otto Jos.Klier

Listemizdeki bir diğer marka ise Otto Jos. Klier. Bur markanın keman fiyatları 5000 Türk Lirası civarında.

Rösler

Eşsiz sesiyle dikkat çeken Rösler marka kemanları yaklaşık 1000 Türk Lirasına siz de alabilirsiniz!

Strunal

Listemizdeki diğer marka Strunal kemanların fiyatları 2000-4000 Türk Lirası arasında.

Rivertone

Keman severlerin gözde tercihlerinden olan Rivertone kemanlar yaklaşık 300-500 Türk Lirası civarında.

Struga

Başlangıç seviyesindekiler için önerilen Struga kemanların fiyatları 300-500 Türk Lirası arasında.

Victor

Çok tercih edilen Victor kemanların fiyatları ise 300 Türk Lirası civarında.

Dominguez

Kullanıcılarının çok memnun kaldığı Dominguez kemanların fiyatları 500-2000 Türk Lirası civarında.

Rosa

Keman severlerin en çok tercih ettiği markalardan biri olan Rosa kemanlar 500-600 Türk Lirası arasında bir fiyat yelpazesine sahip.

Valencia

Çok tercih edilen bir enstrüman markası olan Valencia’nın kemanları, 700-1000 Türk Lirası arasında fiyatlarla keman severlerle buluşuyor.

Manuel Raymond

Sıradaki markamız olan Manuel Raymond kemanlar yaklaşık 300-700 Türk Lirası civarında fiyat etiketlerinde sahip.

Maliyete, dayanıklılığa ve ses kalitesine baktığımızda, en iyi başlangıç ​​kemanlarını aramanızda size yardımcı olmak için yeni başlayanlar ve orta seviyedeki öğrenciler için en iyi keman markalarından bazılarını bir araya getirdik

Yorum yapın