Netflix Western Dizileri : En İyi Dizi Önerisi

Vahşi batı ve kovboy temalı en iyi netflix western dizileri önerisi, kurşunlar havada çarpışacak, nehirler kan akacak. Netflix Western diziler listemizde kostümleriyle, dekorlarıyla sizleri günlük hayatınızdan uzaklaştıracak başarılı yapımları bulacaksınız. Sizler için hazırladığımız listemizde en iyi western dizilerini inceleyebilirsiniz. Keyifli okumalar.

Netflix Western Dizileri

Wahşi batı ve kovboy dizileri sadece ülkemizde değil, tüm dünyada en çok sevilen diziler olmuştur. Hatta kovboy filmleri 60-70’lı yıllarda, sinema ve çizgi roman dünyasını neredeyse ele geçirmişti. Sinema tarihinin bir çok önemli yapıtı kovboy filmleri arasında yer almıştır. Günümüzde çekilen netflix kovboy dizileri ise oldukça popüler olmuştur.

Netflix Western Dizileri : Godless

Godless

Netflix Western dizileri denildiği zaman ilk akla gelen dizilerden birisi olan Godless ile başlıyoruz listemize. Godless, tam anlamıyla bir vahşi batı dizisi. Heyecanın hiç azalmadığı Godless dizisi toplam 7 bölümden oluşuyor. 1880’lerin Amerikasında geçen Godless, kanun kaçağı Frank’in hayatına odaklanıyor. Frank, eski dostu Roy’u kovalamaya başlar ve yollar onu oldukça ilginç bir kasabaya götürür. Dizinin başrollerinde ise Jack O’Connell, Michelle Dockery, Scoot McNairy yer alıyor.

Netflix Western Dizileri : Frontier

Frontier

2016-2018 yılları arasında yayınlanan Frontier, farklı konusuyla ilgi çekici diziler arasında yer alıyor. Frontier, Kanada’daki kürk ticaretini konu alan ve kürk ticaretindeki tekeli kırmak için tuzaklar kuran Declan Harp’ın hayatını anlatıyor. Frontier dizisinin başrollerinde Jason Momoa, Landon Liboiron ve Zoe Boyle yer alıyor. Dizinin yaratıcı koltuğunda ise Rob Blackie ve Peter Blackie yer alıyor.

Netflix Western Dizileri : Heartland

Heartland

Hem Western hem de aile dizisi arayanların mutlaka izlemesi gereken, içinizi sıcacık yapacak bir dizi ile devam ediyoruz. 2007 yılından beri devam eden Heartland, Kanada Alberta’da yaşayan bir ailenin hayatını konu alıyor. Ailenin iyi günlerinden, kötü günlerine kadar her detayı işleyen Heartland’ın başrollerinde ise Amber Marshall, Shaun Johnston ve Michelle Morgan yer alıyor.

Netflix Western Dizileri : The Ranch

The Ranch

Netflix Western dizileri listemize başarılı bir komedi dizisi olan The Ranch ile devam ediyoruz. Jim Patterson ve Don Reo tarafından yaratılan The Ranch, başarılı futbol kariyerini bırakıp aile çiftliğini yönetmek zorunda kalan genç bir adamın komik hayatını anlatıyor. Ashton Kutcher, Sam Elliott ve Grady Lee Richmond’ın başrollerinde olduğu The Ranch’de izleyicileri komik sahneler bekliyor.

Netflix Western Dizileri : Breaking Bad

Breaking Bad

Netflix Western dizileri listemizin en sevilenlerinden birisi olan Breaking Bad, defalarca kez izlenen ve oldukça sevilen bir dizi. 2008 yılında yayınlanmaya başlayan Breaking Bad, kansere yakalanan kimya öğretmeni Walter’ın hayatını anlatıyor. Ailesine iyi bir hayat bırakmak isteyen Walter, kimya yeteneklerini kullanarak uyuşturucu dünyasının aranan ismi haline geliyor. Breaking Bad dizisinin başrollerinde ise Bryan Cranston, Aaron Paul ve Anna Gunn yer alıyor.

Netflix Western Dizileri : Thieves of The Wood

Thieves of The Wood

Thieves of The Wood, izleyicileri 18. yüzyılda eğlenceli bir maceraya götürüyor. Başarılı ve yakışıklı bir hırsız olan Jan de Lichte, ezilen halkın yanında durmaya başlar ve o dönemin soylu sınıfına karşı bir savaş açar. Thieves of The Wood dizisinin başrollerinde ise Matteo Simoni, Stef Aerts ve Jeroen Perceval yer alıyor.

Netflix Western Dizileri : From Dusk Till Dawn The Series

From Dusk Till Dawn: The Series

Senaryosu Quentin Tarantino tarafından yazılan From Dusk Till Dawn isimli filmden uyarlanan başarılı bir dizi ile listemize devam ediyoruz. From Dusk Till Dawn vampirlerle dolu Teksas’da geçen bir Western dizisi. Gecko kardeşlerin bir soygun sonrası papaz ve ailesini rehin almaları onlara öyle bir şanssızlık getirecektir ki vampirlerle dolu bir gece klübüne denk geleceklerdir. From Dusk Till Dawn: The Series dizisinin başrollerinde D.J. Cotrona, Zane Holtz ve Jesse Garcia yer alıyor. Dizinin yaratıcısı ise Robert Rodriguez.

Netflix Western Dizileri : Damnation

Damnation

1930’ların Amerikasına gitmeye ve Amerika’nın tarihine göz atmaya hazırlanın. Damnation, Netflix’in pek bilinmeyen kaliteli yapımlarından birisidir. 1930’larda buhranı anlatan yapım başarılı oyunculuğuyla, Karl Marx alıntılarıyla nokta atışları yapıyor. Damnation dizisinin efsanevi oyuncu kadrosunda Logan Marshall-Green, Killian Scott ve Sarah Jones yer alıyor. Dizinin yaratıcısı ise Tony Tost bulunuyor.

Netflix Western Dizileri : When Calls The Heart

When Calls The Heart

When Calls The Heart, Netflix Western dizileri listemizde bulunan içinizi yumuşacık yapacak başarılı dizilerden birisi. Doğuda zengin bir aileden gelen Elizabeth, öğretmenlik yapmak için Batı’da küçük bir kasabada öğretmenlik yapmaya gider. Sınıf farklılıkları, sevgi, nefret gibi unsurları bolca göreceğiniz bu dizinin başrollerinde ise Erin Krakow, Martin Cummins ve Pascale Hutton yer alıyor.

Netflix Western Dizileri : Longmire

Longmire

Craig Johnson’ın Walt Longmire Mystery isimli kitap serisinden uyarlanan Longmire, eşini kaybetmiş cesur bir kasaba şerifinin hayatını konu alıyor. Şerifin kızı Candy’nin yardımıyla da toparlanmaya çalışan şerif, tüm acılarını gömerek işine geri dönmeye çalışır. Longmire dizisinin başrollerinde Robert Taylor, Katee Sackhoff ve Lou Diamond Phillips yer alıyor. Dizinin yaratıcı koltuğunda ise Hunt Baldwin ve John Coveny yer alıyor.

Diğer Western Dizileri

Netflix Western Dizileri : Walker

Walker

2021 yılında yayınlanan dizilerden Walker’da Supernatural’dan herkesin tanıdığı Jared Padalecki başrolde yer alıyor. Karısını kaybeden bir adam, çocuklarıyla tekrardan bir aile olabilmek için Austin’e geri döner. Ancak ailesiyle eskisi gibi olmaya çalışırken yeni öğreneceği bilgiler karısının ölümüyle ilgili bazı ipuçları verecektir. Dizinin başrollerinde Jared Padalecki, Molly Hagan ve Keegan Allen yer alıyor. Dizinin yaratıcısı ise Anna Fricke.

Netflix Western Dizileri : The Son

The Son

Amerika’nın tarihine de değinen The Son, Western diziseverlerin göz bebeği diyebiliriz. 2017 yılında yayınlanmaya başlayan The Son, çekimleriyle, kostümleriyle izleyicilerin kalbini çaldı. Teksas’ın nasıl petrol merkezi olduğunu, yerlilerle çıkan savaşları, ölen insanları başarılı bir şekilde aktaran bu yapım, kesinlikle izlenilmesi gereken diziler arasında. Başarılı dizinin başrol oyuncuları iseierce Brosnan, Jacob Lofland ve Henry Garrett.

Netflix Western Dizileri : Deadwood

Deadwood

2004 yılında yayınlanmaya başlayan Deadwood, en sevilen Western dizilerinin başında geliyor. 3 sezondan oluşan Deadwood, 1800’lü yıllara götürüyor diziseverleri. Güney Dakota bölgesinde bulunan suçun ve gizemin üst seviyelerde olduğu bir kasabanın hikayesine şahit oluyoruz bu dizide. Başarılı dizi Deadwood’un oyuncu kadrosunda ise Timothy Olyphant, Ian McShane ve Molly Parker yer alıyor.

Netflix Western Dizileri : Hell on Wheels

Hell on Wheels

Hell on Wheels, her dakikasının intikam dolu olduğu bir Western dizisi. Öldürülen karısının intikamını almak için yanıp tutuşan bir adamın ve oldukça sıradışı bir kasabanın hikayesini izliyoruz bu dizide. Hell on Wheels dizisinin başrollerinde Anson Mount, Colm Meaney ve Robin McLeavy yer alıyor. Dizinin yaratıcıları ise Joe Gayton ve Tony Gayton.

Netflix Western Dizileri : Westworld

Westworld

2016 yılında yayınlanan Westworld’de yayınlandığı gibi oldukça ilgi toplayan dizilerden birisi. Westworld, insanların robotlardan bir dünya yaptığı bir gelecekte geçiyor. İnsanlar bu dünyaya girdikleri anda sadece robotların olduğu bir dünyada dilediklerini yapabiliyorlar. Robotları vahşice öldürebiliyorlar. Ancak beklenmeyen bir durum sonucunda robotlar bilinç kazanmaya başlar. Bu başarılı dizinin yaratıcısı Lisa Joy ve Jonathan Nolan. Dizinin başrol oyuncuları ise Evan Rachel Wood, Jeffrey Wright ve Ed Harris.

Netflix Western Dizileri : Wynonna Earp

Wynonna Earp

Western ve fantastik türün başarılı örneklerinden birisi olan Wynonna Earp, Wyatt Earp’ün torunu, iblislerle savaşmak için öldürülen dedesinin yerini alır. Wynonna Earp’ün sıradışı ve heyecan dolu hayatını anlatan dizi toplam 4 sezondan oluşuyor ve her bölüm ortalama 45 dakika uzunluğunda. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Melanie Scrofano, Tim Rozon ve Dominique Provost-Chalkley yer alıyor.

Netflix Western Dizileri : Justified

Justified

2010-2015 yılları arasında yayınlanan ve yayınlandığı gibi çok ses getiren dizi Justified ile listemize devam ediyoruz. Justified, Miami’de görev alan ancak kaza sonucu bir suçluyu öldüren şerifin hakkında soruşma başlatılmasını ve doğduğu yere tayini çıkmasını konu alıyor. Şerif, doğup büyüdüğü topraklara Kentucky’e geri döner. Justified dizisinin başrollerinde Timothy Olyphant, Nick Searcy ve Joelle Carter yer alıyor.

Netflix Western Dizileri : Yellowstone

Yellowstone

2018 yılında yayınlanmaya başlayan Yellowstone en sevilen Western dizilerinden birisi. Amerika’nın iç savaşlarına bakış açısı sunan Yellowstone, Montana’da yaşayan Dutton ailesinin hayatını anlatıyor. Geniş arazilere sahip Dutton ailesinin topraklarını korumak için girdikleri mücadeleleri ekranlara aktarıyor. Yellowstone dizisinin başrollerinde Kevin Costner, Luke Grimes ve Kelly Reilly yer alıyor. Dizinin yaratıcı koltuğunda ise Taylor Sheridan ve John Linson oturuyor.

Netflix Western Dizileri : The Good Lord Bird

The Good Lord Bird

James McBride’ın aynı isimli romanında uyarlanan The Good Lord Bird, 2020 yılında yayınlanmaya başlayan The Good Lord Bird, Amerikan köleliğini konu alan bir yapım. Toplam 7 bölümden oluşan dizi, baş karakter John Brown’un köleliğe karşı olan saldırısını anlatıyor. The Good Lord Bird dizisinin başrollerinde Ethan Hawke, Hubert Point-Du Jour ve Beau Knapp yer alıyor. Dizinin yaratıcısı da Ethan Hawke.

Netflix Western Dizileri : Hatfields & McCoys

Hatfields & McCoys

2012 yılında yayınlanan Hatfields & McCoys, toplam 3 bölümden oluşan ve iliklerinize kadar Western’ü hissedeceğiniz başarılı bir mini-dizi. İç savaş dönemini anlatan Hatfields & McCoys, Kentucky bölgesinde yaşayan iki ailenin arasındaki kan davasını konu alıyor. Dizinin başrollerinde ise Kevin Costner, Bill Paxton ve Matt Barr yer alıyor.

İlginizi Çekebilir : En İyi Western Dizileri : Hayranlarına 20 Kovboy Dizisi

“Netflix Western Dizileri : En İyi Dizi Önerisi” üzerine bir yorum

Yorum yapın

yabanci dizi izle - dizikorea - asya dizileri izle - Türkçe dublaj film izle - 2024 filmleri izle - madridbet - meritking - meritking giriş - kingroyal - kingroyal giriş - Deneme bonusu veren siteler - Deneme bonusu veren siteler - Deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren bahis siteleri - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - canlı casino siteleri - siyahbet / youtube abone satın al - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - infoisrael.net - casino siteleri - deneme bonusu veren siteler
Bedava Bonus - Casino siteleri - casino siteleri - deneme bonusu veren siteler - 1xbet - footballofficialscamp.com - Deneme Bonusu Veren Siteler