Kore Dizileri : En İyi 60 Dizi Önerisi

2021 En İyi Kore Dizleri bizleri adeta destansı bir hikayenin merkezine sürüklüyor. Gerek romantik kore aşk dizleri gerek komedi kore dizileri olsun birbirinden güzel yapımlarıyla adeta kalbimizi çalışıyorlar. Onlarla beraber gülüyor, eğleniyoz ve bazen de hüzünleniyoruz. Teknolojinin gelişmesi, internetin yaygınlaşması ile birlikte tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kore dizleri büyük bir yükselişe geçmiş durumda. Yaş kitlesi göztmeksizin herkesi kendine bağlamış durumdalar.

Kore Dizileri

Bu minyon tipli, sıcak kanlı ve dost canlısı ülkenin insanları, adeta bizdenmiş hissi ile evlerimize konuk oluyorlar. Bizlerde sizler için en iyi kore dizleri listesi hazırladık ve sizler için 40 adet kore dizisi önerisi sıraladık.

Kore Dizileri
Hospital Playlist

Hospital Playlist

2020 yılında izleyiciler ile buluşan Hospital Playlist’in konusu bir hastanede geçiyor. Eğlenceli, renkli ve ilgi çekici konularıyla yayınlandıktan sonra Netflix’te en çok izlenen Kore dizileri arasına da girmeyi başardı. Aynı üniversitede TIP eğitimi alan 5 yakın arkadaş, görevlerine başladıklarında da aynı hastanede çalışmaya başlar. Hastanede farklı vaka ve hastalıklara karşı birlikte mücadele edeceklerdir. En iyi kore dizileri ..

Kore Dizileri
Flower of Evil

Flower of Evil

Karanlık bir geçmişe sahip olan adam, başka bir kimlik ile yaşamını devam ettirir. Bu durumdan şüphelenilmesinin ardından bir dedektif bu gizemin peşine düşer. Dizi bu ikilinin birbirleri ile olan kovalamacasını konu alıyor. Dram, gerilim ve aksiyon kategorilerinde yer alıyor.

Kore Dizileri
It’s Okay to Not Be Okay

It’s Okay to Not Be Okay

En iyi kore dizileri listesine yakışan bir dizi daha. 2020 yılında başlayan Kore dizileri arasında yer alan It’s Okay to Not Be Okay, aşka hiçbir şekilde inanmayan bir adam ve aşk kavramını hiç bilmeyen bir kadın arasında geçenleri konu alıyor. İkisi de birbiri ile aşk kavramını en başından öğrenmeye başlayacaklardır. Takıntı hastalığı olan gizemli bir yazar ve psikiyatri bölümünde çalışan doktorun karşılaşmalarını ve yaşadıklarını anlatır. Bu dizi de yine etkisi altına alan dizilerden birisi.

Kore Dizileri
My Mister

My Mister

Farklı konumlarda olan 40 yaşındaki bir adam ve henüz 20’li yaşlarda olan genç bir kadının hayatını konu alıyor. Yaşam mücadelesi veren ikilinin yolları kesiştiğinde hayatları ortak bir çizgide ilerlemeye başlayacaktır. Ortak bir çizgide buluştuklarında birbirleri için iyileşme adımları atılacaktır. En iyi kore dizileri ..

Kore Dizileri
Prison Playbook

Prison Playbook

2017 yapımı olan dizide beyzbol ligine hazırlanan genç adamın hayatı bir anda tam tersi bir düşüşe geçer. Kardeşine tecavüz eden adamı öldürmesiyle birincilik için savaşırken kendisini cezaevinde bulur. Hayatı bu noktadan sonra bir daha eskisi gibi olmayacaktır.

Kore Dizileri
Signal

Signal

Signal dizisi konusu ve oyunculukları ile yayınlandığı dönemin en iyi dizileri arasına girmeyi başarmıştır. Dizide geçmiş zamanda işlenen cinayetleri çözmek üzere görevlendirilen bir tim vardır. Tim yetenekli polis ve dedektiflerden oluşmaktadır. Başarılı Kore dizileri arasında yer alan Signal, tüm dünya izleyicileri tarafından da en çok izlenen yapımlar arasında yer alıyor. Signal, dram ve gerilim kategorilerinde oldukça iddialı aynı zamanda popüler bir yapım olarak öne çıkıyor. Dizide 1986 ve 1991 yıllarında Seul’de gerçekleşen cinayetler gündeme geliyor. Cinayetlerin ardındaki gizem izleyicinin her bölümünü ilgiyle izleyebileceği kadar sıra dışı.

Kore Dizileri
Mother

Mother

Ko Sung-Hee, annesi tarafından istismara uğrayan bir çocuktur. Yine de bu durumu başka insanlara yansıtmaz. Lee Bo-Young ise onun okuduğu okulda geçici bir öğretmendir. Kimsenin fark etmediği şeyi Lee Bo-Young fark eder. Bundan sonra ise Ko Sung-Hee’i evlat edinme kararı alır. Ülkemizde de Cansu Dere’nin oynadığı Anne dizisi Mother dizisinin bir uyarlamasıdır.

Kore Dizileri
SKY Castle

SKY Castle

Netflix platformunda olan Kore dizileri arasında olan SKY Castle, duygusal bir dram dizisidir. SKY Castle, elit ve üst tabaka kişilerin yaşadığı özel bir semttir. Burada yaşayan insanlar için en önemli şey çocuklarının başarısıdır. Ailelerin bu baskısı altında çocukları hayata hazırlanmaktadır.

Kore Dizileri
Reply 1988

Reply 1988

En iyi kore dizileri .. Bir gençlik dizisi olan Reply 1988, 1988 yıllarında lise çağında olan 5 yakın arkadaşın hayatını ve yaşadıklarını konu alıyor. Beraber büyüyen bu çocuklar aynı zamanda ailecek yaşadıkları evlerde de komşulardır. Kendileri gibi aileleri de çok yakındır ve iyi anlaşırlar.

Kore Dizileri
Crash Landing on You

Crash Landing on You

Dram ve romantik kategorilerinde yer alan dizide Kuzey Koreli bir adam ve Güney Koreli bir kadının arasındaki aşkı konu alıyor. Güney Kore’de büyük bir varlığın mirasçısı olan genç kadın, yamaç paraşütü ile ilgilenmektedir. Bir gün yamaç paraşüt yaparken hava şartlarının kötüye gitmesiyle Kuzey Kore’ye acil bir iniş yapmak zorunda kalır. Acil inişinden sonra bir subay olan Lee Jung-Hyeok ile karşılaşır. Subay olan adam, genç kadının saklanmasına yardım eder ve bu süreçte ona aşık olur.

Kore Dizileri
Healer

Healer

Kore dizileri arasında öne çıkan yapımlardan olan Healer, hareketli bir yaşama sahip olan üç kişinin yaşadıkları maceraları konu alıyor. Bir olayın iç yüzünü araştıran Moon-Ho, online ortamda gazetecilik yapan Chae Young-Shin ile tanışır. Seo Jung-Hoo’un da bu ekibe katılmasıyla üçlü, gizemli olayların çözülmesi için çalışacaktır. Birbiri ile uyumlu olan bu üç insanın geçmişlerinde de ortak noktaları oldukça fazladır. Dedektiflik dizilerinden hoşlananlar için bu diziyi izlemek çok eğlenceli olacak. Bir muhabirin karşılaştığı bir olayın peşine düşmesi ve gerçekleri öğrenme yolunda yaşadığı ilginç olayları konu alan bu dizi oldukça başarılı bir şekilde işlenmiştir. Dedektiflik dizilerinden hoşlananlar için bu diziyi izlemek çok eğlenceli olacak. Bir muhabirin karşılaştığı bir olayın peşine düşmesi ve gerçekleri öğrenme yolunda yaşadığı ilginç olayları konu alan bu dizi oldukça başarılı bir şekilde işlenmiştir.

Kore Dizileri
Kingdom: Season 2

Kingdom: Season 2

Kore dizileri arasından olmazsa olmaz bir yapım. Hastalığı hakkında çıkan dedikodulara maruz kalan Joseon Kralı, ikinci sezonunda öldükten sonra dirilmiştir. Kralın dirilmesinden sonra bir salgın hastalığın tüm ülkeye yayılması ile korku üst boyutlara ulaşır. Veliaht prens ise bu hastalıkla mücadele edecek olan kişidir. Tüm halk için veliaht, gerçek bir kahraman olacaktır. En iyi kore dizileri ..

Kore Dizileri
Stranger

Stranger

Dram Kore dizileri arasında olan Stranger, her saniyesinde gerilim içeren başarılı bir yapımdır. Netflix’te yayınlanan dizi, yakınında bulunan insanların sırlarını ortaya çıkarmak için dev bir mücadele veren adamın hayatını anlatıyor. Adam Price, evli ve çocuklarıyla mutlu bir hayat süren sıradan bir adamdır. Bir gün barda yanına gelen birinin karısı hakkında verdiği sırla beraber hayatı alt üst olacaktır.

Kore Dizileri
Goblin

Goblin

2016-2017 yılları arasında yayınlanan dizi tüm eleştirmenlerden geçer not alan başarılı yapımlar arasındadır. Bir Goblin’in ölümsüz yaşamına son vermesi için gerekli olan insan genidir. Goblin uzun zamandır gelinini aramaktadır. Yeğeninin bazı hareketleri sonrasında Goblin, Azrail ile evini paylaşmak zorunda kalır. Bir anda ortaya çıkan hayaletler, Goblin’in aradığı gelin olduğunu söyler ancak buna inanması için bir kanıt gerekmektedir. Yaratıcı ve sürükleyici dizilerden birisidir Goblin. Bir goblinin hayatını sona erdirebilmesi için bir geline ihtiyacı vardır. Bir gün hafıza kaybı yaşayan bir ölüm meleği ile aynı evi paylaşmak zorunda kalır. İzlemediyseniz hem güleceğiniz hem üzüleceğiniz türden bir dizi. Bunu da listenize ekleyebilirsiniz.

Kore Dizileri
Mr. Sunshine

Mr. Sunshine

En iyi kore dizileri .. Tarihi Kore dizileri arasında olan Mr. Sunshine, Kore’nin Japonların işgali öncesinde geçiyor. 1971 yılında Joseonlu olan bir çocuk, Amerikan savaş gemisi sayesinde kurtulur ve Amerika’ya götürülür. Amerika’ya götürülen bu çocuk burada Amerikan askeri olarak eğitim alır. Burada eğitimini alırken de aristokrat bir ailenin kızı olan birine âşık olur.

Kore Dizileri
The Uncanny Counter

The Uncanny Counter

Kendilerine Counter ismi verdikleri bu grubun yaşadıklarını konu alıyor. Bu grubun üyelerinin hepsinin özel bir yeteneği vardır. Amaçları ise kötü ruhları yakalamaktır. Dış dünyada kendilerini gizlemek için bir noodle restoranında çalışmaktadırlar.

Kore Dizileri
Life on Mars

Life on Mars

Dedektif Jung Kyoung-Ho, hayatını değiştirecek bir kaza geçirir. Geçirdiği bu kazanın ardından günümüzden 1988 yılına gider. Gerçek zamanına dönmek için çabalaması ve cinayetleri çözmesi gerekir. Bunun için çalışmaya başlayan dedektifi zor zamanlar beklemektedir. Aksiyon, gizem ve fantastik Kore dizileri arasında yer alan yapım eleştirmenlerden tam not alan başarılı bir yapımdır.

Kore Dizileri
Weightlifting Fairy Kim Bok Joo

Weightlifting Fairy Kim Bok Joo

2016 yapımı olan Weightlifting Fairy Kim Bok Joo, drama ve komedinin bir araya geldiği başarılı bir yapımdır. Yüzücü olan gencin yolu, bir arkadaşı ile kesişir. Halterci olan genç kız, çocukluk arkadaşının kuzenine duygu beslediği fark eder. En iyi kore dizileri ..

Kore Dizileri
The Guest

The Guest

Fantastik Kore dizileri arasında yer alan The Guest dizisinde gizemli güçlerin neden olduğu olayların çözülmesi gerekir. Rahip, psişik ve bir dedektiften oluşan grup bu olayların gizemini çözmek için kolları sıvar. Grubun psişik olanı, içine kötü ruh girmiş olan insanları bu kötü ruhlardan kurtarmakla görevlidir. Katolik bir rahip olan adam ise insanlarla birebirde iletişim kurmaktan hiç hoşlanmaz. Bir araya geldiklerinde ise etkili ve güçlü bir grup haline gelirler.

Kore Dizileri
Sweet Home

Sweet Home

Dış dünyadan izole edilmiş bir alan vardır. Sweet Home, dizisinde bu alandaki canavarlar ile mücadele etmek için bir grup kurulur. Bu grubun tek amacı bu alandaki canavarlar ile mücadele etmeleri ve onları silmeleridir. Kore dizileri arasında başarılı performansı ve kurgusu ile ön plana çıkıyor.

Kore Dizileri
Kingdom

Kingdom

En iyi kore dizileri .. Oyunculukları ve performansı ile başarıyı yakalayan dizi aynı zamanda bir tarihi dizi olma özelliği taşımaktadır. Kralın hastalandığına dair ülkede bir söylenti vardır. Bununla beraber insanların salgınla uğraşması gerekir. Hem dedikodularla hem de ülkeyi saran bu salgın ile uğraşacak olan veliaht prens olacaktır. Halk tarafından bir kahraman ve kurtarıcı olarak görülecektir. Tarih ve dram kategorilerinde yer alan dizinin yönetmenliğini Kim Eun Hee yapıyor.

Kore Dizileri
18 Again

18 Again

Genç kadın kendisine göre her alanda başarısız bir adamla evlidir. İş ve aile hayatında başarısız olan kocası ile ayrılmaya karar verir. Tek isteği bir an önce boşanmaktır. Tam bu kararının üzerine gitmekteyken kocası karşısına 18 yaşındaki hali ile çıkar. 18 Again, romantik, komedi ve fantastik Kore dizileri arasında yer alıyor.

Kore Dizileri
Chicago Typewriter

Chicago Typewriter

Dram kategorisinde yer alan dizi başarılı Kore dizileri arasında yer alıyor. 1930’lu yıllar içinde Japonya sömürgesi altında yaşamlarını sürdüren ve günümüzde tekrar hayata dönen yazarların yaşadıkları anlatılıyor. Bu üç yazarın birinin kitapları çok satmaktadır. İkincisi gizem ve hayalet türünde yazar ve üçüncüsü ise ilk yazardan nefret eden grubun içindedir.

Kore Dizileri
Six Flying Dragons

Six Flying Dragons

Kore dizileri arasında popüler olan Joeon döneminde geçiyor. Bu dönemde Lee Bang-Won bir figür haline gelmiştir. Lee Bang-Won ile etrafındaki 6 kişi arasında hırstan doğan başarı hikayeleri anlatılıyor. En iyi kore dizileri ..

Kore Dizileri
Defendant

Defendant

Kendisinin masum olduğunu kanıtlamak için tüm gücüyle çabalayan bir savcının yaşadıkları anlatılıyor. Ji Soo, iyi bir eş olmasının yanında çocuklarına karşı da iyi bir babadır. Mesleğinde ise her zaman gerçekleri savunan adalet duygusu gelişmiş bir adamdır. Zengin bir ailenin çocuğu olan iki kişiden birinin ölümü, savcıyı harekete geçirir. Olayın çözümü için uğraşırken kendisini bir cezaevinde bulur.

Kore Dizileri
Kill Me, Heal Me

Kill Me, Heal Me

Cha Do Hyun, dissosiyatif kimlik bozukluğu hastasıdır. Üçüncü kuşak milyarder olan adam, gizli bir tedavi sürecinde hayatının aşkını bulur. Doktorluğunun ilk zamanlarında olan genç kadın, milyarder olan adamı herkesten gizli tedavi etmeye çalışır. Bu tedavi sırasında ikili birbirine aşık olur. İzlemediyseniz mutlaka izlemeniz gereken dizilerin başında gelen Kill Me Heal Me, Dissosiyatif Kimlik Bozukluğu hastası olan milyarder Cha Do Hyun ile psikiyatri uzmanı Oh Ri-Jin arasında geçen bir romantik komedi. İzlediğinize pişman olmayacaksınız.

Kore Dizileri
While You Were Sleeping

While You Were Sleeping

Kore dizileri arasında dram ve fantastik kategorilerinde bulunan dizi, 2017 yapımıdır. Ana karakter olan Suzy’nin ilginç bir yeteneği vardır. Rüyalarında gelecekte meydana gelebilecek kötü olayları görür. Bu durum Suzy’nin başına dert olacaktır. Gördüğü kötü olayların gerçekleşmemesi için mücadele vermesi ve olayların önüne geçmesi gerekir. Bu mücadelesinde ona savcı olan Lee Jong Suk yardımcı edecektir.

Kore Dizileri
Dr. Romantic 2

Dr. Romantic 2

Dizinin konusu hastanede geçmekte olup sıra dışı bir doktor olan Boo Yong-Joo’nun yaşadıklarını anlatmaktadır. Boo Yong-Joo’nun önderi olduğu ekipte 2.sezon azalma olacaktır. Bu durumun sonrasında ekibine yeni genç doktorlar aramaya başlar. Bir kalp cerrahı ve genel cerrahı ekibine davet eder.

Kore Dizileri
Dear My Friends

Dear My Friends

Shinhwa, geleceğe dair ön görüleri olan sıra dışı bir adamdır. Drama kategorisinde yer alan dizide geeceği gören bu adam aynı isme sahip olan iki kadından kaçmaya başlar. Dizide bu kaçışı konu alıyor.

Kore Dizileri
Misaeng: Incomplete Life

Misaeng: Incomplete Life

2014 yapımı Kore dizileri arasında yer alan Misaeng: Incomplete Life, Jang Geu-Rae ve onun hayatı etrafında yaşananları konu alıyor. Çocukluğundan itibaren masa oyunları oynayan Jang Geu-Rae, ne kadar çabalarsa çabalasın bir türlü go oyununda profesyonel olamaz. Bu durumu bir noktada kabul eder ve gerçek hayata dönmeye karar verir. Bir yakının yardımı ile stajyer olarak Wonin Internationa’da çalışmaya başlar. İlk iş gününde patronu ile karşılaşan genç adam bu yeni hayatına adapte olmaya çalışır.

Kore Dizileri
Live

Live

Dram ve polisiye kategorilerinde yer alan başarılı yapım, polislerin adaleti korumak adına verdiği mücadeleyi konu alıyor. Yaşanan tüm polislik olaylarının arka tarafını gösteren dizide polislerin karşılaştıkları ve yaşadıkları olaylar anlatılıyor. Her bölüm farklı bir konu üzerine yoğunlaşıyor ve bu olayları yaşayan onlarla mücadele eden polislerin çabalarını izliyoruz. En iyi kore dizileri ..

Kore Dizileri
Descendants of the Sun

Descendants of the Sun

Kore dizileri arasında farklı konusuyla ilgi çeken dizi romantik kategorisinde yer alıyor. Yüzbaşı Yoo Shi-Jin, başarılı ve hırslı bir askerdir. Birleşmiş Milletler barış askerleri arasında görevini gerçekleştirir. Yüzbaşı’nın yolu bir doktor olan Kang Mo-Yeon ile kesişir. Bu karşılaşmadan etkileyici bir aşk hikayesi doğar. Yüzbaşı ile savaş esnasında cephede bulunan doktor arasında geçen bu hikaye yine yetişkinlerin daha çok seveceği türden bir dizi. Hikayesi ve karakterleri sayesinde izleyiciyi kendisine çeken bu diziyi izlerken çok güzel vakit geçireceksiniz.

Kore Dizileri
The Fiery Priest

The Fiery Priest

Kim Nam-Gil, öfke problemi ve obsesif kompulsif bozukluğu olan bir rahiptir. Eski bir rahibin ölümünü çözmek için dedektif ile birlikte çalışmak zorunda kalır. Dedektif ise rahibin tam tersi uysal bir karaktere sahiptir. Yine de insanlara bu hassas taraflarını göstermemek için büyük bir çaba harcar. Bu iki adamın da büyük bir sırrı vardır.

Kore Dizileri
Hotel del Luna

Hotel del Luna

En iyi kore dizileri .. Hotel del Luna’da gizemli olaylara ve hayaletlere tanıklık eden bir oteldir. Otel, Seul’un merkezinde yer alır ve bu otelin özelliği de müşterilerinin yalnızca hayaletler olmasıdır. Otelin CEO’su, geçmiş zamanda yapmış olduğu bir hata sonrasında lanetlenmiştir. Bu lanetle beraber 1000 yılı süren bir süre içinde bu otelde yaşamak zorunda yaşamıştır. Hiç beklenmeyen bir şekilde otelde yönetici olarak çalışmaya başlayan adam ile tüm gidişat değişecektir.

Kore Dizileri
Tunnel

Tunnel

Kore dizileri arasında başarısı ile ön plana çıkan Tunnel, bir seri katilin peşinden gitmek ve mücadele etmek zorunda kala dedektifin yaşadıklarını konu alıyor. Yeni evlenmiş olan dedektif, bir tünele girer ve bu tünelden çıktığında 30 yıl sonrasına gider. Gittiği bu zaman diliminde de seri katilin peşinde olmaya devam eder. 1986 yılına gelen dedektif tüm tanıdıklarını burada farklı bir şekilde bulacaktır.

Kore Dizileri
Dr. Romantic

Dr. Romantic

Boo Yong-Joo, zor bir insan olmasının yanında başarılı da bir cerrahtır. Kore dizileri arasında 2. Sezonunu görmüş olan dizi, başarılı ve popüler bir yapımdır. Yetenekli bir doktor olsa da hastanede hak ettiği yerlere başkalarının geldiği görür. Önemli bir hasta ile görevlendirildiğinde bunun bir fırsat olduğuna inanır ancak hiçbir şey planladığı gibi ilerlemeyecektir.

Kore Dizileri
Strong Woman Do Bong Soon

Strong Woman Do Bong Soon

Bong Soon, özel güçlerle donanmış bir kadındır. Tüm bu süper güçleri, genetik olarak doğduğundan beri onunladır. Bu genç kadının hayali, kendi kahraman olduğu bir oyun yapmaktır. Yazılımcı olan Min-Yunk ile tanıştığında karşısında hayal edemeyeceği ilginç bir teklif bulur. Başı uzun yıllardır dertte olan Min-Yunk, süper güçleri olan bu genç kadından kendisine korumalık yapmasını ister. Genç kadın bu teklife olumlu baksa da kariyeri güzel bir şekilde yükselirken aynı zamanda aşk hayatı büyük darbe alacaktır.

Kore Dizileri
Strangers from Hell

Strangers from Hell

İlgi çeken Kore dizileri arasında yer alan Strangers from Hell, gerilim ve gizemli bir macerayı konu alıyor. Jong-Woo, yeni bir eve taşınmak zorunda kalır. Taşınacağı bu evde, evde yaşayanlar ile mutfağını ve banyosunu paylaşması gerekir. Taşınırken ev arkadaşları ona normal görünür. Taşındıktan kısa süre sonra onların hiç normal biri olmadığını anlayacaktır.

Kore Dizileri
The Bridal Mask

The Bridal Mask

Dizi, Güney Kore’nin Japonya sömürgesinde olduğu dönemde geçiyor. Dev bir mücadelenin konu olduğu dizide, Lee Kang To’nun bakış açısından bu mücadele anlatılıyor. Lee Kang To, savaş sanatları açısından müthiş becerilere sahip olan bir adamdır. Yer aldığı dev mücadele dizide anlatılıyor. En iyi kore dizileri ..

Kore Dizileri
Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo

Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo

Güneş tutulmasının gerçekleştiği sırada Goryeo Hanedanlığı zamanına dönen ve Hae-Soo burada hayatının aşkını yaşayacaktır. Aşık olduğu Wang So, tüm insanların korktuğu ve uzak durmak istediği bir adamdır. Bu ikilinin aşkının anlatıldığı dizi, Kore dizileri arasında, bir romandan uyarlama olmasıyla ön plana çıkar.

Kore Dizileri
49 Days

49 Days

49 Days, Kore’nin her zamanki gibi dram kategorisinde çıkardıkları efsane bir iş. Aile, dostluklar ve aşk bakımından oldukça şanslı bir kadın olan Jin Hyun Shin, bir trafik kazası ardından komaya girer. Komada yaşam ve ölüm savaşı veren genç kadın, ölüm meleğinden tekrar yaşamak için bir şans ister ancak karşılığında üç saf insanın göz yaşına ihtiyacı vardır.

Kore Dizileri
A Promise With the Gods

A Promise With the Gods

En iyi kore dizileri .. Ölümün kıyısında olan çocuklarını kurtarmak için her türlü çizgiyi aşmayı göze alan bir çifti izliyoruz. Ahlak kurallarını hiçe saymak uğruna yapılacak adımlar vardır. Yapılacak olan adımlar kolay değildir. Çocuklarının hayatı, atacakları adımlara ve verecekleri kararlara bağlıdır.

Kore Dizileri
Beautiful World

Beautiful World

2019 yılı yapımı olan Beautiful World, iki farklı aileden gelen çocuğun ailelerinin onlar için mücadele etmesini izliyoruz. Dram kategorisinde oldukça başarılı bir yapım olarak öne çıkıyor.

Kore Dizileri
A Thousand Days’ Promise

A Thousand Days’ Promise

Dram kategorisinde yer alan Kore dizisi seçenekleri arasında tam anlamıyla bir aşk ile ön plana çıkıyor. Genç kadın günden güne hafızasını yitiriyordur. Küçük yaşta anne ve babasını kaybeden genç kadın, sevgilinden ayrıldıktan sonra rahatsızlığı baş göstermeye başlar. Çocukluğundan beri genç kadın ile evlenmesi beklenilen Park Ji Hyung ise tekrardan sevdiği kadının yanında olacaktır.

Kore Dizileri
Avengers Social Club

Avengers Social Club

Zengin bir ailenin işe yaramaz oğluyla evlendirilen Lee Yo Won, zengin bir ailenin kızıdır. İstemediği bir evliliğin içinde olan genç kadının hayatı beklenmedik aksilik ve sürprizlerle doludur. Kocasının kendisini aldatması ve aldattığı kadından bir çocuğu olmasıyla hayat kısmen altüst bir şekilde ilerleyecektir.

Kore Dizileri
Bad Family

Bad Family

Dal Gun Oh başını büyük derde sokacak bir çete işindedir. Borçlandığı patronuna borcunu ödemek için düğün ve cenaze gibi toplantılara sahte sevgili ayarlama işine girer.

Kore Dizileri
Introverted Boss

Introverted Boss

2017 yapımı olan dizi yayınlandığı dönemin en popüler yapımları arasında yer almıştır. Büyük bir şirkette işe başlayan çalışanın, gizemli ve katı patronunun hayatını gözlemlemesiyle olaylar gelişir. Romantik komedi severler için oldukça iyi bir seçenek.

Kore Dizileri
Emergency Couple

Emergency Couple

Romantik-komedi denildiğinde akla ilk gelen yapımlar arasında 2014 yapımı Eunggeubnamnyeo yer alıyor. Bir beslenme uzmanı ve tıp fakültesinde henüz öğrenci olan iki kişi arasında gerçekleşen eğlenceli olayları izliyoruz.

Kore Dizileri
Another Oh Hae Young

Another Oh Hae Young

2016 yapımı olan dizide birbirinden oldukça farklı iki kadını izliyoruz. Mini dizi olma özelliğini taşıyan dizide bir kadın ne kadar göz önündeyse diğeri oldukça bu durumdan kaçıyor. Aynı şirkette işe başlamalarının ardından beklenmedik eğlenceli olaylar yaşanıyor.

Kore Dizileri
Oh My Ghostess

Oh My Ghostess

16 bölümden oluşan ve romantik-komedi izleyicileri tarafından tam puan alan harika bir yapım. Başarısını pek çok ödül ile de taçlandırmıştır. Park Bo-Young, hayaletleri gören enteresan bir özelliğe sahiptir. Bedenini ele geçiren çekici hayalet sayesinde onu beklenmedik olaylar karşılar. En iyi kore dizileri ..

Kore Dizileri
Eung Dab Ha Ra 1997

Eung Dab Ha Ra 1997

Liseden yakın arkadaş olan 6 kişinin bir araya geldiğini görüyoruz. Lise anılarını izleyeceğimiz bu yapım, K-pop severlerin hoşuna gidecek bir yapım.

Kore Dizileri
Secret Garden

Secret Garden

Adını sıkça duyuran dizinin enteresan bir konusu var. Bir CEO Kim Joo Won ve güzel bir dublör Gil Ra IM’in yolları yaşlı bir kadının evinde kesişir. Yaşlı kadın evine gelen bu iki kişiye bir içecek ikram eder. İçeceklerinden birer yudum alan ikiliyi ise hiç beklenmedik bir olay bekliyordur. Uyandıklarında artık beden değiştirmişlerdir. Dizi genel konu itibariyle romantik olsa da hikaye akışı ve karakterler açısından oldukça farklı ve ilgi çekici bir dizidir. Türkçesi “Gizli Bahçe” anlamına gelen bu dizi pek çok ülke tarafından beğenilmiş ve izlenmiştir. Eğer duygusal Kore dizilerinden zevk alıyorsanız bu diziyi izlemenizi kesinlikle tavsiye ederiz.

Kore Dizileri
A Gentleman’s Dignity

A Gentleman’s Dignity

40’lı yaşlarında olan 4 adamı izliyoruz. Aralarındaki dostluk ve eğlenceli anları ile izleyicisine keyifli anlar yaşatıyor. Aynı zamanda güzel bir aşkı da bu dizide izliyoruz. Hiç Kore dizisi izlemediyseniz, bu dizi ile başlayabilirsiniz. Her sahnesi ile özel bir yapım.

Kore Dizileri
Crush Landing On You

Crush Landing On You

Konusu çok ilgi çekici ve cürretkar olan bu dizi özellikle yetişkin insanlar tarafından beğenilen bir dizidir. Kore dizilerinde romantizm genellikle gençlik dizilerinde olsa da bu dizi konusu ile fark yaratmaktadır. Kuzey Koreli bir asker ile Güney Koreli bir kadın arasında geçen bu hikayeye bayılacaksınız.

Kore Dizileri
Personal Taste

Personal Taste

Hayatları mutsuz ilerleyen iki insanın yollarının kesişmesini ve onların hayat hikayelerini konu alan bu dizi hem çok duygusal hem de çok eğlenceli bir dinamiğe sahiptir. “Kişisel Zevk” anlamına gelen bu diziyi izlemek size çok şey katacaktır.

Kore Dizileri
Fight My Way

Fight My Way

Önceki önerilerimizde daha çok yetişkin insanların ilgisini çeken bir konuyu ele almıştık. Ancak bu dizi bir gençlik dizisi olarak değerlendirilebilir. Eğer hayallerinizin peşinden koşuyor olmak bile sizi çok mutlu ediyorsa, ister yetişkin olun ister genç bu diziye bayılacaksınız.

Kore Dizileri
Angel’s Last Mission: Love

Angel’s Last Mission: Love

“Meleğin Son Görevi: Aşk” anlamına gelen bu dizi tıpkı adında da geçtiği gibi bir meleğin aşık olma görevine çıkmasını konu alır. Hikaye açısından oldukça farklı olan bu dizi sıradan Kore dizilerini izlemekten sıkılanlar için güzel bir alternatif olabilir.

Kore Dizileri
The 1st Shop Of Coffee Prince

The 1st Shop Of Coffee Prince

En iyi kore dizileri .. Bir takım mecburiyetlerden dolayı kız olduğunu saklamak zorunda olan birinin iş hayatında yaşadığı zorlukları konu alan bu dizi oldukça farklı bir hikayeye sahiptir. Sosyal yaşamın bazı zorluklarına dokunan bu diziyi kesinlikle izlemelisiniz.

Kore Dizileri
Boys Over Flowers

Boys Over Flowers

Bir kuru temizlemecinin kızının bir gün özel bir okulda okumaya hak kazanmasıyla birlikte ona buluşan F4 isimli grupla yaşadıklarını konu alır. Boys Over Flowers birçok Kore tutkununun belki de ilk izlediği dizilerden.

Kore Dizileri
Dream High

Dream High

Müzikal dizilerden biri olan Dream High, güzel bir gençlik dizisidir. Kirin Sanat Lisesi’nde altı öğrencinin K-pop idolü olma hayalleri vardır. Bu yolda yaşadıkları zorlukları, arkadaşlıkları anlatan bir dizidir.

Kore Dizileri
You Are Beautiful

You Are Beautiful

Farklı bir konusu olan dizide Park Shin Hye, iki karakteri canlandırmaktadır. İkiz erkek kardeşi yerine bir müzik grubunun üyeliğine giren Ko Mi-Nam karakterinin başına gelenleri anlatan dizi konusuyla dikkat çekmektedir.

Kore Dizileri
Gu Family Book

Gu Family Book

Lee Seung-Gi ve Suzy’nin oynadığı dizi, fantastik türdedir. İnsan bir anneden ve mitolojik yaratık bir babadan dünyaya gelmiş olan Choi Kang-Chi’nin insan olabilmek için çabasını ve sevdiklerini korumasını anlatır.

Kore dizileri Severler için iki tane oldukça kalite site veriyorum: Kore Dizileri, Kore Dizileri izle

“Kore Dizileri : En İyi 60 Dizi Önerisi” üzerine bir yorum

Yorum yapın

yabanci dizi izle - dizikorea - asya dizileri izle - Türkçe dublaj film izle - BirCasino Giriş - TrBet Giriş - 2024 filmleri izle - madridbet - meritking - meritking giriş - kingroyal - kingroyal giriş - Deneme bonusu veren siteler - Deneme bonusu veren siteler - Deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren bahis siteleri - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - canlı casino siteleri - youtube abone satın al - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - infoisrael.net - casino siteleri - deneme bonusu veren siteler
Bedava Bonus - Casino siteleri - casino siteleri - deneme bonusu veren siteler - 1xbet - footballofficialscamp.com - Deneme Bonusu Veren Siteler