Gençlik Dizileri : En İyi 20 Dizi Önerisi

En iyi gençlik dizileri.. Birbirinden komik, heyecanlı ve fantastik gençlik dizileri listesi. Kabul etmeliyiz ki gençlik dizileri her zaman insanı mutlu eden unsurlarla dolu. Aşk, heyecan, gerilim, gizem gibi pek çok türü içerisinde barındırabilen ama aynı zaman da daima dinamik olan bu diziler, hepimizin hayatının bir döneminde yer almıştır.

Gençlik Dizileri
Gençlik Dizileri

Gençlik Dizileri

En iyi gençlik dizileri listemizde ise son zamanların en yüksek puanlı, en çok sevilen gençlik dizilerini sizin için derledik.

Gençlik Dizileri
Gençlik Dizileri

13 Reasons Why / IMDb 7,6.

2017-2020 yılları arasında yayınlanan ve Netflix’in en popüler dizilerinden birisi olan 13 Reasons Why, izleyicileri gizemli bir hikayeye sürüklüyor. 13 Reasons Why, bir lise öğrencisi olan ve zorbalığa uğrayan Hannah Baker’ın intiharının arkasındaki sebepleri ortaya çıkartıyor. 13 Reasons Why dizisinin başrollerinde Dylan Minnette, Katherine Langford ve Christian Navarro yer alıyor.

The Carrie Diaries
The Carrie Diaries

The Carrie Diaries / IMDb 7,0.

2013-2014 yılları arasında yayınlanan The Carrie Diaries, keyifli bir romantik komedi. 1980 yılında geçen The Carrie Diaries, bir lise öğrencisi olan Carrie Bradshaw’ın aşk, seks, aile ve arkadaşlık ilişkilerini konu alıyor. İzlerken çok güleceğiniz sahnelere sahip dizinin başrollerinde ise AnnaSophia Robb, Austin Butler ve Ellen Wong yer alıyor.

Gençlik Dizileri
Gençlik Dizileri

Dawson’s Creek / IMDb 6,6.

1998 yılında yayınlanan Dawson’s Creek, en güzel gençlik dizilerinden birisi. Yumuşacık diliyle, içinizi ısıtacak sahneleriyle çok keyif alacağınız bir yapım. Dawson’s Creek, sahil kasabasında yaşayan dört gencin hayatını ve gençliğin getirdiği sıkıntılarla nasıl başa çıktığını konu ediniyor. Dawson’s Creek dizisinin başrollerinde James Van Der Beek ve Katie Holmes, Michelle Williams yer alıyor.

Glee
Glee

Glee / IMDb 6,7.

Her bölümünden çok keyif alacağınız, müzikleriyle mest olacağınız Glee, 2009 yılında yayınlanmaya başladı. Glee, bir grup uyumsuz lise öğrencisinin çılgın bir İspanyol öğretmeninin kulübüne katılmasını konu alıyor. Lise hayatının zorluklarıyla başa çıkmaya çalışan gençleri izlerken izleyiciler de kendi hayatlarından ve geçmişlerinden izler buluyor. Glee dizisinin başrollerinde Lea Michele, Jane Lynch ve Matthew Morrison yer alıyor.

Gençlik Dizileri
Gençlik Dizileri

Vampire Diaries / IMDb 7,7.

Elbette en iyi gençlik dizileri listemizde Vampire Diaries olmazsa olmazdı. 2009 yılında yayınlanmaya başlayan Vampire Diaries, aynı isimli romandan uyarlanmıştır. Bir lise öğrencisi olan Elena’nın hayatına iki vampir kardeşin girmesiyle her şey karışır. Çünkü Elena zaten ailesini kaybetmiş, hüzünlü bir genç kızdır. Birbirinden ilginç maceralarla sizi sürükleyecek bu dizinin başrollerinde ise Nina Dobrev, Paul Wesley ve Ian Somerhalder yer alıyor.

Gossip Girl
Gossip Girl

Gossip Girl / IMDb 7,4.

Tüm dünyayı etkisi altına alan bir başka gençlik dizisi Gossip Girl, izleyicileri romantik ve renkli bir dünyaya sürüklüyor. Gossip Girl, New York’da yaşayan ayrıcalıklı gençlerin rengarenk hayatını anlatıyor. Ancak her güzel hayatın bir de karanlık kısmı olur. Bu gençlerin her adımını izleyen bir yazar gençleri oldukça zor durumlarla başbaşa bırakıyor. Gossip Girl dizisinin başrollerinde Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley, Chace Crawford ve Ed Westwick yer alıyor.

Gençlik Dizileri
Gençlik Dizileri

Teen Wolf / IMDb 7,6.

Tüm dünyayı ve gençleri etkisi altına alan efsanevi bir dizi ile listemize devam ediyoruz. 2011 yılında yayınlanmaya Teen Wolf, bir lise öğrencisi ve en yakın arkadaşının kurt adam ısırığı almasıyla hayatları bir anda değişir. Her lise öğrencisinin yaşadığı sıkıntıları da yaşayan gençleri artık çok farklı bir dünya bekliyordur. Teen Wolf dizisinin başrollerinde Tyler Posey, Holland Roden ve Dylan O’Brien yer alıyor.

My Mad Fat Diary
My Mad Fat Diary

My Mad Fat Diary / IMDb 8,4.

2013 yılında yayınlanan ve sizi bol kahkahaya boğacak bir dizi My Mad Fat Diary ile listemize devam ediyoruz. 1996 yılında Lincolnshire’da geçen My Mad Fat Diary, bir genç kızın intihar denemesi üzerine psikiyatri hastanesinde yaşadığı trajik ve komik olayları konu alıyor. Dizinin başrollerinde ise Jodie Comer, Ciara Baxendale ve Dan Cohen yer alıyor.

Gençlik Dizileri
Gençlik Dizileri

Pretty Little Liars / IMDb 7,4.

2010-2017 yılları arasında yayınlanan Pretty Little Liars, Sara Shepard’ın aynı isimli romanında uyarlanmış dram gizem dizidir. Beş yakın arkadaştan birisinin esrarengiz bir şekilde kaybolmasıyla kızların hayatı kararmaya başlar. Çünkü her gün kızların en gizli sırlarını ifşalayan birisi vardır. Kızlar hem ifşacıyı ararken hem de en yakın arkadaşlarına ne olduğunu araştırmaya başlar. Pretty Little Liars dizisinin başrollerinde Troian Bellisario, Ashley Benson ve Lucy Hale yer alıyor.

Scream Queens
Scream Queens

Scream Queens / IMDb 7,1

Keyifli ve eğlenceli bir kara mizah dizisi Scream Queens ile listemize devam ediyoruz. Wallace Üniversitesi’ndeki cinayetleri anlatan diziyi izlerken kendinizi katili ararken bulacaksınız. Üstelik üniversitedeki kadınlar arası çekişmeler de diziyi bir hayli komik hale getiriyor. Scream Queens dizisi toplam 23 bölümden oluşuyor ve dizinin başrollerinde Emma Roberts, Lea Michele ve Abigail Breslin yer alıyor.

Gençlik Dizileri
Gençlik Dizileri

Stranger Things / IMDb 8,7.

Netflix’in en sevilen dizilerinden birisi olan, her bölümün gizem dolu olduğu Stranger Things ile en iyi gençlik dizileri listemize devam ediyoruz. Stranger Things, sıradan hayatlara sahip üç arkadaştan birisinin kaybolmasıyla başlıyor. Başlarda sıradan bir olay gibi görünen bu kayıp olayı, gün geçtikçe garipleşiyor. Arkadaşlarını arayan çocuklar kendilerini yetişkinlerin bile bilmediği bir dünyada bulurlar. Stranger Things dizisinin başrollerinde ise Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard ve Millie Bobby Brown yer alıyor.

The 100
The 100

The 100 / IMDb 7,6.

Macera dolu bir gençlik dizisi arıyorsanız The 100 tam sizlik. Nükleer savaş sonucu dünya yok olur ve insanlar artık bir uzay gemisinde yaşamaya başlar. Ancak bir plan yapılır ve dünyada yaşamın olup olmadığını öğrenmek adına 100 kişi seçilir. Dünyaya giden kişileri ise oldukça farklı maceralar bekliyordur. The 100 dizisinin başrollerinde Eliza Taylor, Bob Morley ve Marie Avgeropoulos yer alıyor. Dizinin yaratıcı kadrosunun başında ise Jason Rothenberg yer alıyor.

Gençlik Dizileri
Gençlik Dizileri

American Vandal / IMDb 8,2.

2017 yılında yayınlanan American Vandal, 27 fakülte arabasının tahribini araştıran bir suç parodisidir. Bir lise şakası sonucu meydana gelen olay, bir soruşturmaya döner. American Vandal dizisi toplamda 16 bölümden oluşmaktadır. American Vandal dizisinin başrollerinde Tyler Alvarez, Griffin Gluck ve Jimmy Tatro yer alıyor ve dizinin yaratıcı kadrosunda ise Dan Perrault ve Tony Yacenda bulunuyor.

Friends
Friends

Friends / IMDb 8,9.

En iyi gençlik dizileri listemize Friends ile devam ediyoruz. Yılların eskitemediği dizilerden birisi olan Friends, orta yaşlarda 6 arkadaşın özel ve kariyer hayatını anlatıyor. Hemen hemen herkesin başına gelen olaylardan oluşan Friends, farklı bakış açısı ve başarılı oyuncu kadrosuyla kısa sürede izleyicilerin favori dizisi oluyor. Friends dizisinin başrollerinde ise Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ve David Schwimmer yer alıyor.

Gençlik Dizileri
Gençlik Dizileri

Bunheads / IMDb 7,6.

2012 yılında yayınlanmaya başlayan Bunheads, sizi hareketlendirecek ve kendinizi genç hissettirecek güzel bir yapım. Vegas’da başarılı bir dans sanatçısı olan Michelle, aşık olur ve evlenerek dans hayatını geride bırakır. Toplam 18 bölümden oluşan Bunheads, Michelle’in iç dünyasını izleyicilere aktarıyor. Bunheads dizisinin başrollerinde ise Sutton Foster, Kaitlyn Jenkins ve Julia Goldani Telles yer alıyor. Ayrıca belirtelim ki diziyi keyifli kılan özelliklerden birisi dans ve müzikler!

Chilling Adventures of Sabrina
Chilling Adventures of Sabrina

Chilling Adventures of Sabrina / IMDb 7,5.

Eski bir yapım olan Cadı Sabrina’nın Netflix yapımı olan Chilling Adventures of Sabrina, izleyicileri karanlık ama eğlenceli bir maceraya sürüklüyor. Cadı olduğunu öğrenen Sabrina, iyi ve kötü arasında bir seçim yapmak zorundadır. İnsan hayatını da çok seven Sabrina cadılıktan vazgeçebilecek midir? Chilling Adventures of Sabrina dizisinin başrollerinde Kiernan Shipka, Ross Lynch ve Lucy Davis yer alıyor.

Gençlik Dizileri
Gençlik Dizileri

Elite / IMDb 7,6.

2018 yılında Netflix’de yayınlanmaya başlayan Elite, yayınlandığı andan itibaren büyük bir hayran kitlesine ulaştı. İspanya’da işçi ailelerinden gelen üç gencin özel okula kayıt olmalarıyla zengin öğrencilerle aralarındaki çatışmayı anlatır. Ancak bu çatışma cinayet boyutlarına ulaşacaktır. Elite dizisinin başrollerinde Miguel Bernardeau, Arón Piper, Itzan Escamilla yer alıyor.

Skins
Skins

Skins / IMDb 8,2.

2007-2013 yılları arasında yayınlanan Skins, her sahnesiyle içinizi kıpır kıpır yapacak bir gençlik dizisi. Bir grup İngiliz gencinin aşk, aile, okul ve arkadaşlık hayatını anlatan Skins, hem çılgın sahnelere hem de bir o kadar duygusal sahnelere yer veriyor. Skins dizisinin başrollerinde ise Kaya Scodelario, Nicholas Hoult, Joe Dempsie yer alıyor. Dizinin yaratıcı kadrosunun başında ise Jamie Brittain ve Bryan Elsley yer alıyor.

Gençlik Dizileri
Gençlik Dizileri

Riverdale / IMDb 6,9.

2017 yılından beri yayınlanan Riverdale, özellikle son zamanlarda Netflix’in en çok izlenen yapımlarından birisi. Riverdale isimli bir kasabada yaşayan bir grup gencin, romantizm, ailevi, cinsellik gibi hayatının pek çok sorununu anlatıyor. Riverdale dizisinin başrollerinde ise K.J. Apa, Lili Reinhart, Camila Mendes yer alıyor.

Insatiable
Insatiable

Insatiable / IMDb 6,5.

2018 yılında yayınlanan Insatiable, Netflix’in eğlenceli gençlik dizilerinden birisi. Lise öğrencisi olan Patty, dış görünüşü nedeniyle hayatı boyunca hep zorbalığa uğramıştır. Ancak artık Patty’nin intikam zamanı gelmiştir. Her şeyiyle mükemmel bir kız haline gelen Patty’nin maceralarını izlediğimiz Insatiable dizisinin başrollerinde Dallas Roberts, Debby Ryan, Christopher Gorham yer alıyor.

“Gençlik Dizileri : En İyi 20 Dizi Önerisi” üzerine bir yorum

Yorum yapın

yabanci dizi izle - dizikorea - asya dizileri izle - Türkçe dublaj film izle - BirCasino Giriş - TrBet Giriş - 2024 filmleri izle - madridbet - meritking - meritking giriş - kingroyal - kingroyal giriş - Deneme bonusu veren siteler - Deneme bonusu veren siteler - Deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren bahis siteleri - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - canlı casino siteleri - infoisrael.net - casino siteleri - deneme bonusu veren siteler
Bedava Bonus - Casino siteleri - casino siteleri - deneme bonusu veren siteler - 1xbet - footballofficialscamp.com - Deneme Bonusu Veren Siteler