En Güzel 2022 Resimli Yılbaşı ve Yeni Yıl Mesajları

2022 Yılı yılbaşı mesajları, yeni yıl tebrikleri, kısa, anlamlı ve resimli yeni yıl kutlama sözleri. iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geride kalıyor, 2021 yılında gerek ülkemiz gerek tüm dünya büyük bir salgınla karşılaştı ve evlerimize kapandık. Ailemizi, dostlarımız, iş arkadaşlarımızı görmez olduk, bir çok sosyal faaliyetten mahrum kaldık, 2022 yılında salgınların ve savaşların bitmesi dileğimizle şimdiden hepinize mutlu, huzurlu ve bol kazançlı bir yıl dileriz.

2020 Yılbaşı Mesajları

Covid 19 nedeniyle evlere kapandığımız bu günlerde ailenizin, dostlarınızın, iş arkadaşlarınız yanı gidemiyorsanız bile onlar için hoşlarına gidebilecek küçük hediler alın, ve yıl başı tebrik kartı ile gönderi. Ya da sizler için hazırladığımız kısa, anlamlı, resimli yıl başı mesajlarını facebook, instagram, twitter yada whatsapp gibi sosyal medya platformlarında paylaşın. Yılbaşı ve Yeni Yıl mesajları ile dostlarınızı sevindirin.

Yeni Yılda Umutlarınız gerçek, mutluluklarınız sonsuz olsun.

Yeni Yılın Herkese Neşe ve Mutluluk Getirmesi Dileğiyle.

Yeni Yıl Sana ve Tüm Sevdiklerine Sağlık, Mutluluk, Neşe, Başarı, Bolca Para, Sevgi ve Huzur Getirmesini Dilerim.

Yeni Yılın En Güzel Müjdeler, En Güzel Süprizlerle Kapınızı Çalmasını ve Yeni Yılı Tüm Dünyaya Ümit Saçan Gülücüklerle Karşılamanız Dileğiyle..

Nerede Yaşam Varsa Orada Umut Vardır. Yeni Yılın Mutlu ve Umutlu Geçsin.

Yeni Yılda Yüzünüzden Gülücük, Kalbinizden Sevgi Eksik Omasın. Yeni Anılarınıza Üzüntü, Acı, Keder ya da Hüzün Uğramasın.

Bu Yeni Yılda da En Taze Umutları Kuşanmanı ve Hayalinin Gerçekleşmesine Yaklaşmanı Temenni Ediyorum.

Seviklerinizle Birlikte Mutlu, Huzurlu Bir Yıla Başlangıç Yapmanızı ve Tüm Yılınızı Aynı Güzellikte Geçirmenizi Dilerim.

Keşke Dediğiniz Herşey Bu Yılda Ayağınıza Gelsin. Yeni Yıl Uğur Getirsin Hayatınıza. Hep Gülücükle Geçsin Yeni Yıl, Üzüntü, Gam, Keder Kalsın Geride.

Yeni Yılın Tüm İnsanlığıa ve Ülkemize Barış, Mutluluk Getirmesi Dileğiyle.

Baharda Gelinciklerin En Güzel Başlangıçları Müjdelemesi Gibi Yeni Yılda da Tüm Güzelliklerin Sizinle Olması Dileğiyle..

Bir Yıl Daha Geçti. Mutluluğun Ömür Boyu Devam Etmesini, Yaşantında Hiç Bir Şeyin Seni Üzmemesini Diler ve Yeni Yılını Candan Kutlarım.

Yorum yapın

Log In

Forgot password?

Don't have an account? Register

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.