Yasak ve Tutkulu Aşk Filmleri : Konu Aldatma Olunca ?

Aldatma konulu yasak aşk filmleri, sinema dünyasında her zaman ilgi gören filmlerden olmuştur. Normal aşklara göre çok daha tutkulu ve heyecanlı yaşanan yasak aşkları konu alan filmleri sizin için sıraladık.

Yasak Aşk Filmleri

Aşk, her zaman vaktinde gelmez. Hep beklenilmeyen, en tuhaf zamanlarda çalar kapımızı. Peki ya evlilik, evlilik aşkı öldürür mü ?

5 To 7 / IMDb: 7.1

Bir roman yazarı ve güzel bir kadın ilk görüşte birbirlerinden etkilenirler. Ama kadın bir diplomatın karısıdır ve ilişkileri sadece 5-7 saatleri arasında buluşarak ilerlemek zorundadır.

American Beauty / IMDb: 8.4

Kızının arkadaşına cinsel çekim duymasıyla ailesiyle arasındaki bağları kopma noktasına gelen bir aile babasını konu alan bu film yasak aşk filmleri arasında oldukça popüler.

Anna Karenina (2012) IMDb: 6.6

Stratejik bir evlilik yapan Anna, bir gün genç bir subaya aşık olur.

A Royal Affair / IMDb: 7.2

Kralla evli olan güzeller güzeli Kraliçe, Kral’ın doktoru ve aynı zamanda da yakın dostu olan adama bir aşk beslemeye başlar.

Little Children / IMDb: 7.6

Mutsuz evlilikleri olan iki insanın birbirlerine aşık olup tutkulu günler geçirmesini konu alan bu film de yasak aşk filmleri kategorisinde.

Lost in Translation / IMDb: 7.0

İkisi de evli olan iki kişinin birbirlerine çekim hissetmesiyle yaşadıklarını anlatan harika bir film.

Match Point / IMDb: 7.7

İyi bir tenisçi olan Chris’in hayatı en yakın arkadaşının kardeşi ile nişanlanarak en iyi şekilde ilerlemektedir. Ancak en yakın arkadaşının nişanlısı ile tanıştığında her şey alt üst olur.

Midnight in Paris / IMDb: 8.0

Nişanlısıyla Paris’e gelen bir adam, gece yarısı sokaklarda gezinirken kendini bambaşka bir dünyada ve yasak bir aşkın içinde bulur.

The Duchess / IMDb: 6.9

Devonshire dükü ile evlenerek Düşes olan Georgiana, mutsuz bir evliliğin içinde yaşarken kendini bir anda yasak bir aşkın içinde bulur.

Unfaithful / IMDb: 6.7

Mutlu bir evliliği ve aile yaşantısı olmasına rağmen bir gün tanıştığı adamla tutku dolu bir ilişki yaşayan kadının yaşadıklarını anlatan harika bir film.

“Yasak ve Tutkulu Aşk Filmleri : Konu Aldatma Olunca ?” üzerine bir yorum

  1. Geri izleme: Utku Cetin

Yorum yapın