The Bold Type Konusu ve Oyuncuları

The Bold Type konusu, oyuncuları, IMDb, yorumlar, ekşi ve tüm merak edilenler… The Bold Type, Amerikan Freeform kanalı aracılığıyla yayınlanan bir komedi-dram dizisidir. İlk bölümü 20 Haziran 2017 tarihinde yayınlanmaya başlayan dizi, Netflix platformunda yayınlanıyor. Sevilen ve beğenilen başarılı yapım 8,0’lık bir IMDb puanına sahiptir. Lyle Workman tarafından yaratılan başarılı yapım, toplamda 4 sezondan oluşuyor. Netflix’te şu an yalnızca 3 sezonu bulunuyor.

The Bold Type Konusu

The Bold Type Konusu

Dizinin ana karakteri olan 3 başarılı kadın, Scarlet ismindeki bir moda dergisinde çalışmaktadır. Bu üç kadın Scarlet isimli dergiye stajyer olarak başlıyor ve emin adımlarla yükselmeye başlıyor. Tabi yükselmeleri büyük engelleri, iş dünyasının acımasız tavırlarını da peşinde getiriyor. Üç arkadaş tüm bu zorlukların üstesinden el ele vererek geliyorlar. Bu maceraları sırasında ise kendi benlikleri dair pek çok keşfedilmemiş detayı da fark ediyorlar. İş hayatlarında başarıyı yakalamış olan bu kadınlar, aşk hayatlarında aynı başarıyı yakalayamamaktadır. Bunun içinde yine birbirlerine destek olacak ve aynı zamanda moda dünyasına isimlerini yazdıracaklardır.

The Bold Type Oyuncuları

Dizinin hikayesinde Cosmopolitan dergisi eski editörü olan Joanna Coles’in hayatından esinlenilmiştir. Ünlü editörün hırs ve macera dolu hayatını büyük ölçüde dizide izleyeceğiz.

Jane Sloan / Katie Stevens

Jane Sloan / Katie Stevens

Katie Stevens The Bold Type isimli dizide dizinin önemli karakterlerinden biri olan Jane Sloan karakterine hayat veriyor. Jane, Scarlet dergisinde başarılı bir yazardır. Stajyer olarak girdiği bu moda dergisinde başarısıyla yükselmiştir.

Kat Edison / Aisha Dee

Kat Edison / Aisha Dee

Aisha Dee başarılı yapımda Kat Edison karakterine hayat veriyor. Dizinin bir başka ana karakteri olan Kat, dergide sosyal medya direktörü olarak çalışmaktadır.

Sutton Brady / Meghann Fahy

Sutton Brady / Meghann Fahy

Meghann Fahy’in hayat verdiği Sutton Brady karakteri de Scarlet dergisinde uzun süredir çalışmaktadır. Dergide moda stilisti olan Sutton, iş hayatındaki engelleri arkadaşlarının desteği ile atlatacaktır.

Richard Hunter / Sam Page

Richard Hunter / Sam Page

Sam Page’in canlandırdığı Richard Hunter karakteri, Scarlet isimli derginin yönetim kurulu üyesidir.

Jacqueline Carlyle / Melora Hardin

Jacqueline Carlyle / Melora Hardin

Derginin genel yayın yönetmeni olan Jacqueline Carlyle karakterine Melora Hardin hayat veriyor.

The Bold Type Oyuncuları ve Karakterleri

The Bold Type Oyuncuları ve Karakterleri

 • Katie Stevens – Jane Sloan
 • Aisha Dee – Kat Edison
 • Meghann Fahy – Sutton Brady
 • Melora Hardin – Jacqueline Carlyle
 • Sam Page – Richard Hunter
 • Matt Ward – Alex Crawford
 • Stephen Conrad Moore – Oliver Grayson
 • Adam Capriolo – Andrew
 • Dan Jeannotte – Ryan Decker
 • Stephanie Costa – Sage Aiello
 • Nikohl Boosheri – Adena El Amin

Yorum yapın