SuperM,BTS Ve EXO Billboard’un Dünya Albümleri Listesi’nde..

Bilboard’ın bu haftaki Dünya Albümler Listesi‘nde üç grup, üst sıralarda yerlerini almayı başardı.

SuperM
SuperM

SM Entertainment kendi bünyesindeki sanatçılardan adeta bir rüya takımı kurdu! Tanıdık isimlerden oluşan grubun kadrosu ise şöyle: EXO’dan Kai ve Baekhyun, SHINee’den Taemin, NCT’den TaeyongMarkTen ve Lucas. SM Entertainment kurucusu Lee Soo ManSuper M‘in Ekim ayında ABD’de debut yapacağını ve yurtdışı odaklı promosyonlarda bulunacaklarını belirtti. SuperM, ”SuperM: The 1st Mini Album” ile 8. haftasında da, listenin ilk sırasında yerini aldı.

BTS
BTS

2013 yılından beri K-Pop’un en başarılı ve en popüler temsilcilerinden biri olan BTS grubu, yoluna tam gaz devam ediyor! “ARMY” ismini verdikleri hayran yani fandom kitleleri de onları bu yolda yalnız bırakmıyor. “Bangtan Boys” ve “Beyond the Scene” isimleri ile de bilinen ve “We Are Bulletproof” şarkılarından yola çıkarak kendilerini “Kurşun geçirmez Çocuklar” olarak tanımlayan BTS, tam 7 yakışıklı Koreli gençten oluşuyor. BTS‘in ”Map Of The Soul: PERSONE  ” albümü, 33. haftasında 2 numarada yer aldı .

EXO
EXO

Güney Koreli grup EXO, Grup S.M. Entertainment tarafından 2011 yılında oluşturuldu. 2012 yılında on iki üye ile Korece ağırlıklı şarkı söyleyen EXO-K ve Çince ağırlıklı şarkı söylenen EXO-M olmak üzere 2 alt grupla çıkış yaptı. EXO Üyelerinin İsimleri: Suho, Xiumin, Lay, Baekhyun, Chen, Chanyeol, D.O., Kai ve Sehun .EXO’nun Eski Üyeleri: Kris, Tao ve Luhan . Çıkış sürelerince çokça sevilen ve desteklenen grup EXO altıncı albümü ”OBSESION” ile listeye üçüncü sıradan giriş yaptı.

Yorum yapın

casino siteleri - superbetin - 1xbet