Sportif Gömlek Etek Modelleri İle Tanışın

Gömlek etek mi o da nedir dediğinizi duyar gibiyiz. Yıllar yılı aynı şeyleri giymekten bıkmış olan feminen ırkı, haliyle yeni moda arayışlarına daha doğrusu yeni moda parçası arayışlarına da girmiyor değil. Bu konuda modacılar sağ olsunlar iç sesimizi duyuyorlar ki moda dünyasına yeni yeni parçalar katıyor. Bunlardan biri de gömlek etek modelleri…

Gömlek Etek Nasıl Kombinlenir?

Boy friend gömlek, sportif gömlek, klasik gömlek, oduncu, gömlek elbise derken gömlek eteklerle tanışmanın da tam vaktidir. Gömlek etek modelleri aslında daha ziyade aksesuar tarzında 3. bir parça olarak kullanabileceğiniz ürünlerden.

Zira gerçek gömlek kumaşındaki poplinlerden tasarlanmış olanlarından aldığınızda içinizi gösterebilecek hafif ve uçuşkan dokulu kumaşlardan oluşuyor. Bu durumda da opak çorapların, tayt ya da pantolonların üzerinde kombinlemek en iyisi.

Üzerinize ise dilerseniz ek olarak bir gömlek, bluz, dik yakalı kazak, tişört, dik yakalı body ya da bluz – sweat shirt giyebilirsiniz. Kısacası gömlek etek modelleri sportif ve salaş bir parça olduğundan doğal olarak üzerinizde de sportif parçalar olmalı.

Gömlek Etek Modelleri İle Salaş Ama Şık Bir Çizgi Çizin

Sıra dışı, cool, hafif asi, orijinal ve salaş parçaları seviyorsanız gömlek etek modellerini kesinlikle severek kullanabilirsiniz. Hatta under ground bir stil yakalamak isterseniz düz olanların yerine  ekose modelleri jeanlerle denemenizi öneririz.

Yorum yapın