Sokak Modasında Zımbalı Kıyafet Şıklığı

Zımbalı kıyafet leri sever misiniz? Sokak modası dendiği zaman rahat ve spor şıklık içeren kıyafetler akla geldiği kadar cool, maskulen ve asi tarzlar da geliyor akla. Özellikle maskulen ruha sahip bir kadınsanız deri, güderi, süet ağırlıklı ve zımbalı kombinler mutlaka sizin de ilginizi çekiyordur.

Zımbalı Kıyafet Şıklığı

Öncelikle zımbalı kıyafet detaylarından söz edelim biraz. Zımbalar kıyafet, ayakkabı-çanta, kemer hatta bileklik gibi aksesuarların üzerinde bol bol kullanılan metal detaylar ve özel bir alet ile kumaşa geçirilebiliyor, dikilebiliyor kimi zaman ise yapışkanlarla işleniyor.

Zımbalı Kıyafet Şıklığı

Kısacası zımbaları seviyorsanız kıyafetten çanta ve ayakkabıya kadar bu tarz detayları zevkle kullanabilirsiniz. Bunun dışında halka şeklinde içi boş olan zımba detayları kuş gözü  adıyla adlandırılıyor.

Zımbalı Kıyafet Şıklığı

Tahmin edebileceğiniz gibi zımbalı kıyafetlerde  kumaşın dokusunu en çok ; deri, süet, güderi, kot gibi materyaller oluşturuyor zira zımba çeşitliliği en iyi bu  tarz kumaş çeşitlerinin üzerinde yer alıyor ki karakter özellikleri  uyuşan kumaş çeşitliliği bunlar.

Zımbalı Kıyafet Şıklığı

Eğer zımbalı kıyafetleri seviyorsanız  zımba detaylı deri elbiseler üzerinizde çok seksi ve asi durabilir. Bunun dışında zımbalı deri ceketlerle de en asi tavrınızı vurgulayabilirsiniz. Bu şekilde bir kombini en iyi şekilde siyah dar kotlar ve ayağınızda giyeceğiniz postallarla da tamamlayabilirsiniz. Örneğin clube, partiye ya da konsere gidecekseniz bundan daha iyisi düşünülemez. Yine bu tarz bir kombinin en iyi tamamlayıcısı da zımba detaylı büyük deri kare bir çanta olabilir örneğin.

Yorum yapın

Log In

Forgot password?

Don't have an account? Register

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.