Sahte Gömlek Yakası Trendi

Sahte gömlek yakası trendinden yararlanarak çılgın bir stilden ilham alabilir ve caddelerde imzanızı atabilirsiniz. Sahte gömlek yakası şıklığın pratik zekayla buluşması adeta.

Sahte Gömlek Yakası

Aslında cadde ve sokaklarda son derece şık ve zarif giyindiğini sandığımız birçok kadın sahte gömlek yakası ile dolaşabiliyor.

Sahte Gömlek Yakası

Çıkarılabilir yaka olarak da anılan bu yakalar, gerçek bir gömlek ilizyonu yaratıyor. Elbette bu süveter ya da triko hırkaların içine taktığınızda böyle… Ama dilerseniz onu çılgın trend severler gibi bluzlerin,  bodylerin, tişörtlerin üzerine bile takabilirsiniz.

Sahte Gömlek Yakası

Bildiğiniz üzere gömlekler tasarımına göre kimi zaman zarif şıklıklarıyla kimi zamanlarda da sportif duruşlarıyla bizlere stil katıyor. Resmi gömlekler, şık gömlekler, sportif gömlekler gibi kategorilere ayrılan bu unsurları dilerseniz bir illüzyon eseri olabilen sahte gömlek yakasıyla da kurgulayabilirsiniz.

Sahte Gömlek Yakası

Gömlek yakaları da tıpkı standart gömlekler gibi; işlemeli yakalı, standart – klasik yakalı, taşlı yakalı, Piliseli yakalı, dantel yakalı incili yaka ya da kanaviçeli yakalı stillerde olabiliyor. Ayrıca kayma yapar mı diye bir endişe taşımanıza da gerek yok. Çünkü alt kısımlarında bulunan kol askılarından kollarınızı geçirerek ürünü sabitleyebiliyorsunuz.

Sahte Gömlek Yakası

Kombininize hangisi uygunsa o yaka stilini seçerek siz de kombinlerinizi zenginleştirebilirsiniz. Örneğin şık bir klasik pantolon üzerine giyeceğiniz süveterinizin içinde ya da hırkanızın içinde kullanabilirsiniz bu takılıp çıkarılabilen parçaları. Hatta klasik ve blazer ceketlerle de çok şık olacaktır. İsterseniz kazakların içinde de kullanabilirsiniz. Hem böylelikle tak – çıkar stilinde kullanabileceğiniz bu yakalıklarla kış mevsiminde de lahana gibi giyinmenize gerek kalmayacak.

Yorum yapın

Log In

Forgot password?

Don't have an account? Register

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.