Paige Niemann , Ariana Grande’ye Benzerliğiyle TikTok Fenomeni Oldu

Ariana Grande’ye benzerliğiyle ünlenen Paige Niemann sosyal medya fenomeni oldu. Paige Niemann TikTok hesabında 1.6 milyon takipçiye ulaştı.

Ariana Grande

14 yaşındaki Paige Niemann, Ariana Grande’ye benzetildiğini söylüyor. Gerçekten de ikizinden dahi çok benzeyebilecek Paige Niemann’ın bu benzerlikle şöhreti yakaladığı ortada. Son dönemlerde ünlülerin benzerlerinin popülerliğinin artması gündemde.

Paige Niemann’da bu benzerlikten yararlananlardan. Ariana Grande’ye olan benzerliği güçlendirmek adına saçı ve makyajını da onun gibi yapan Niemann müthiş benzerliklerle hayranlarını şaşırtıyor. Paige Niemann bu benzerliğin olumlu yanları olduğu kadar olumsuz yanları olduğunu da söylüyor.

Niemann, Ariana Grande hedef gösterildiği zaman benzerlikten kaynaklı kendisinin de nefret hedefi haline geldiğini söylüyor. Bazı insanlar iki isimi birbirine karıştırıyor ve Ariana Grande yerine Paige Niemann’a yazıyorlar. İki ismin birbirine olan bu müthiş benzerliği hayranlarının ayırt edemesine ve karıştırmasına yol açıyor. Ne olursa olsun bu benzerlik sayesinde Paige Niemann artık milyonlarca takipçisi olan bir sosyal medya fenomeni haline geldi.

Yorum yapın