Oje Markaları : En İyi En Kalıcı 20 Marka

En iyi en kaliteli ve en güzel oje markaları sizlerle. Bazıları en kalıcı oje, bazıları fiyatı en pahalı oje..Kadınların güzelliğinin olmazsa olmazı ojedir. Kimimiz kırmızıdan vazgeçemeyiz, kimimiz French yapmadan dışarı adım bile atamayız, kimimiz nude renklerin aşığıdır. Ancak hepimizin iyi hissettiği bir renk vardır. Ojeler arasındaki kalite farkları, ton farkları, kalıcılıkları ise ojeden aldığımız hazzı doğrudan etkiler.

Oje Markaları

En İyi Oje Markaları

En iyi oje markaları yazımızda da sizler için en iyi markaları listeledik. Hangi markanın hangi özelliği var, hangileri sağlıklı ojeler üretiyor diye göz atabilir, kendinize alışveriş listesi oluşturabilirsiniz. İyi okumalar!

Oje Markaları Nars

Nars

Başarılı kozmetik markası olan Nars, tüm makyaj malzemelerinde gerek kullandığı renklerle, gerek başarılı formülleriyle kadınların çok sevdiği bir marka haline geldi. Ürünlerdeki başarısını aynen ojelerinde de görebilirsiniz. Nars marka ojeleri denedikten sonra çok memnun kalacağınıza eminiz.

Oje Markaları Yves Saint Lauren

Yves Saint Lauren

Yves Saint Lauren, yılların eskitemediği bir kozmetik devidir. Parfümünden makyaj malzemelerine kadar her ürünüyle kadınları kendisine bağlayan Yves Saint Lauren markasının ojeleri de diğer ürünleri gibi eşsiz. Kullanılan pigmentler, zararlı maddelerin daha az kullanımı Yves Saint Lauren markasını tercih etmek için sadece birkaç sebep. En iyi oje markaları arasında olmazsa olmaz.

Oje Markaları Pastel

Pastel

Her kadının makyaj çantasında bulunan bir marka; Pastel. Kimimiz rujlarını, kimimiz fondotenlerini kullanır ve vazgeçemediğimiz markalardan birisidir. Üstelik Pastel markasının tüm ürünleri de oldukça uygun fiyatlı. Her kadının hayali olan da hem uygun fiyatlı hem de başarılı makyaj malzemeleridir. Pastel markasının ojeleri de oldukça popüler. Tek renk üzerindeki farklı tonlarıyla, rahat sürülüşüyle ve kalıcılığıyla en iyi oje markalarından birisi. Pastel markasının en takdir edilesi özelliği ise hayvanlar üzerinde test edilmiyor oluşu.

Oje Markaları China Glaze

China Glaze

China Glaze merkezi Tayvan’da olan ve ojeleriyle tüm dünyayı kendisine hayran bırakan bir markadır. 1973 yılında kurulan China Glaze ülkemizde çok popüler bir marka değil ancak büyük kozmetik mağazalarından kolaylıkla bulabilirsiniz. China Glaze özellikle karanlıkta parlayan ojeleriyle ismini tüm dünyaya duyurdu. En iyi oje markaları listemizde yer alan China Glaze hayvan dostu! Yani hayvanlar üzerinde test edilmeyen ürünler sunuyor kadınlara. Kendisi ayrıca en pahalı oje markaları arasında yer alıyor.

Oje Markaları Wet’n Wild

Wet’n Wild

Uzun bir süredir çoğu kozmetik mağazasında yer alan Wet’n Wild bir Amerikan markası. Canlı ve dinamik renkleriyle bizi kendisine çeken Wet’n Wild, ojeleriyle de tırnaklarınıza bahar havası getirecek. Wet’n Wild markasının ojeleri dışında diğer ürünlerine de göz atmayı unutmayın.

Oje Markaları Sally Hansen

Sally Hansen

En iyi oje markaları denilince akla gelen isimlerden birisi olan Sally Hansen, Amerika merkezli bir marka. Sally Hansen markasına göz attığınızda genellikle tırnak bakımı ve ojeler üzerine ürünleri olduğunu fark edeceksiniz. Büyük kozmetik mağazalarında kolaylıkla bulabileceğiniz Sally Hansen markası diğer markalardan daha farklı bir formüle sahip. Üstelik Sally Hansen ojelerinin sürülüşü ve kalıcılığı da tek kelimeyle mükemmel. En iyi oje markalarının başında geldiğini söyleyebiliriz.

Oje Markaları Zoya

Zoya

En iyi oje markaları listemizin en iddialı markalarından birisi Zoya! Bir oje markası olan Zoya tırnaklarınızın sararmasını ve kırılmasını önleyen harika ojeler sunuyor. Üstelik ojelerinde formaldehit, toluene gibi zararlı kimyasallar içermez. Birde tüm bunlar yetmezmiş gibi listemizdeki en kalıcı ojelerden birisi. Üzerine top coat kullanmadan günlerce rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sağlıklı, kalıcı ve harika renklere sahip. Bir ojeden istediğimiz her şey var.

Oje Markaları Rimmel

Rimmel

1834 yılında İngiltere’de kurulan Rimmel markası ilk dönemlerde sadece bir parfümeriydi. Ardından çıkardığı başarılı maskara ile tüm dünyaya ismini duyurmaya başladı. Günümüzde de Rimmel marka maskaların çok başarılı olduğunu vurgulamadan geçmeyelim. Rimmel marka ojelerden bahsedecek olursak kalıcılığı ve parlaklığı mükemmel. Üstelik ülkemizde ilk geniş uçlu fırçaları gördüğümüz markalardan birisi. Şu an hemen hemen her kozmetik mağazasında bulunan Rimmel markası ile en kısa zamanda tanışın.

Oje Markaları Butter London

Butter London

Oje alanında oldukça başarılı olan bir İngiliz markası Butter London, içerisinde zararlı ve kanserojen madde içermeyen, gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir marka. Renklerine göz attığınızda ise belki de şu ana kadar hiç sahip olmadığınız renkleri görebilirsiniz. Diğer markalara göre daha ince bir kıvama sahip olan Butter London ojeler tırnak sağlığına önem veren kadınlar için bir numara.

Oje Markaları Flormar

Flormar

En iyi oje markaları listesi olur da içerisinde Flormar olmaz mı? Rengarenk ojelerle dolu stantlar, yaza özel çıkardığı oje serileriyle her kadının vazgeçilmez markasıdır Flormar. 1950 yılında kurulan İtalya’da kurulan Flormar kesinlikle en iyi oje markalarının en önde gelen isimleri arasında. Üstelik en sevdiğimiz marka olan Flormar hayvanlar üzerinde test yapmayan markalar arasında! Sevmek için bir sebep daha.

Oje Markaları Essie

Essie

Essie dünyanın en başarılı oje markalarından birisi. Essie marka ojeler yıllar önce Türkiye’de satılmaya başladı ve artık çoğu kozmetik mağazasında rahatlıkla bulabiliyoruz. Essie marka oje kullanıyorsanız artık iki üç kat oje sürmenize gerek yok diyebiliriz. Çünkü daha ilk kattan itibaren kendi rengini verebilen oldukça başarılı bir oje. Üstelik Essie markasının bir diğer harika özelliği de çok hızlı kuruyor. Essie marka oje kullanacaksanız artık yastık izinden kurtulabilirsiniz!

Oje Markaları Kalyon

Kalyon

Kalyon, ülkemizde daha çok tırnak bakım ürünleriyle adını duyurmuş bir markadır. 1980 yılında Kalyon Eczanesi laboratuarında başlayan çalışmalarla günümüze gelen marka özellikle kalıcı olması ve canlı renkleriyle kadınları cezbediyor. Üstelik geniş uçlu fırçalarıyla daha rahat bir sürülüş sağlıyor. Üstelik Kalyon markası hayvanlar üzerinde test yapmayan, hayvansever bir marka. Bir markadan daha ne istenir ki?

Oje Markaları Golden Rose

Golden Rose

Ülkemizde en çok tercih edilen kozmetik markalarından birisi de Golden Rose. Başarılı formülleri, geniş renk skalası ve uygun fiyatlarıyla hepimizin makyaj çantasına girmeyi başardı. Golden Rose markasının ojeleri de listedeki en iddialı ojelerden. Nude serileriyle, metalik serileriyle herkese hitap etmeyi başaran Golden Rose markasında en sevdiğimiz kesinlikle Holographic serisi. Güneşte farklı renklere bürünen bu oje bulunduğunuz her ortamda herkesin dikkatini çekecek.

Oje Markaları O.P.I

O.P.I

Merkezi Amerika’da olan O.P.I markası sadece oje üreten ve bu konuda oldukça başarılı bir markadır. Konu oje olunca aklınıza gelebilecek her türlü özelliği ojelerinde barındırıyor. Özellikle O.P.I kullanıcıları bu marka ojelerin çok kalıcı olduğundan bahsetmektedir. Ayrıca oldukça geniş bir renk skalasına sahip olan bu ojelerin sürülüşü de oldukça kolay. Türkiye’de büyük kozmetik mağazalarında ve internet sitelerinde bulabilirsiniz.

Oje Markaları Note

Note

Note, hem rujlarıyla hem de diğer makyaj malzemeleriyle oldukça sevilen bir markadır. Ürünlerinin kalıcılığı, eşsiz formülleri ve hiç kuşkusuz uygun fiyatlarıyla kadınların kalbini fethetti. Note markasının ojeleri de oldukça başarılı. Üstelik Note markasının diğer markalardan çok daha farklı bir renk skalası mevcut. Metalik renkler üzerinde oldukça iddialı olan Note markasının ojelerine mutlaka göz atmayı unutmayın. Ayrıca en sevdiğimiz markalar gibi Note markası da hayvanlar üzerinde deney yapmıyor.

Oje Markaları Chanel

Chanel

En iyi oje markaları listemizde yer alan bir diğer kozmetik ve moda devi olan Chanel, her ürünündeki başarısını aynen ojelerinde de devam ettiriyor. Chanel marka ojeler hem diğer markalardan çok farklı tonlara sahip, hem de kullandığınız andan itibaren sizi çok özel hissettirecek. Özellikle Chanel Le Vernis ürünü tırnaklarınızda uzun süre kalacak şekilde bir formüle sahip. Kadınlar tarafından en çok tercih edilen oje markaları içinde en üstlerde.

Oje Markaları Yves Rocher

Yves Rocher

Yves Rocher, kozmetik dünyasında diğer markalardan daha farklı bir tarza sahip, başarılı bir Fransız markasıdır. Aynı zamanda çoğu kozmetik markasının ortağı olan Yves Rocher, ürünlerinde doğal maddeler kullanarak kimyasal maddelerin daha az olduğu kozmetik ürünleri üretiyor. Yves Rocher marka ojelerde aynı bu şekilde üretilmekte. Eğer zararlı maddelerin daha az, canlı renklerin parmaklarınızı aydınlatmasını seviyorsanız Yves Rocher marka ojelere mutlaka göz atın.

Oje Markaları Dior

Dior

Dior markasının moda ve kozmetik dünyasının devi olmadığını bilmeyen yoktur herhalde. Ancak Dior marka oje kullanmamış olabilir ve hatta “Dior marka oje mi varmış?” diyebilirsiniz. Harika Dior ürünleri arasında kaybolurken ojeler gözünüzden kaçmış olabilir. Ancak kozmetik devi olan Dior’un başarılı ojeleri kesinlikle denemeye değer. Eğer fiyatı önemli değil, herkesten farklı bir ojeye sahip olmak istiyorum diyorsanız mutlaka Dior marka ojeleri incelemelisiniz. Bir ojenin ne kadar harika olabileceğini kendi gözlerinizle görün. En prestijli oje markaları listesinin tepesinde.

Oje Markaları Deborah Milano

Deborah Milano

İtalyan güzellik markası olan Deborah Milano, ülkemizde çok sık kullanılan markalardan birisi. Ürünlerinin başarılı formülleri ve uygun fiyatları kadınların en çok tercih ettiği markalardan biri haline getirdi. Deborah Milano marka ojelerin geniş renk skalası, ojenin sürülüşünün rahalığı en iyi oje markaları listemizde yerini alma sebeplerinden sadece birkaçı. Ayrıca Deborah Milano, ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmeyen, hayvansever bir marka.

Oje Markaları Kiko

Kiko

Kiko markası ülkemize geldiği zaman tam anlamıyla tüm kadınların bayram günü olmuştu. Çünkü tüm makyaj ürünleri hem harika hem de uygun fiyatlı. Kiko markasının makyaj malzemeleri gibi ojeleri de oldukça başarılı. Çünkü hem kalıcı, hem çok geniş bir renk skalasına sahip hem de bunların hepsinin fiyatları uygun. Kiko mağazalarına girip oje renklerinin arasında kaybolurken mutlaka rujlara da göz atmayı unutmayın. Üstelik sevdiğimiz Kiko markası hayvansever bir marka!

“Oje Markaları : En İyi En Kalıcı 20 Marka” üzerine bir yorum

  1. Oje markaları arasında Yves Saint Lauren tek geçtiğim markadır. Kozmetik sektöründe bana göre bir numara.

    Yanıtla
  2. en iyi oje markası bana göre Yves Saint Lauren ve Pastel. Arkadaşım bir keresinde Chanel almıştı hiç reklamı yapıldığı gibi değil.

    Yanıtla

Yorum yapın

yabanci dizi izle - dizikorea - asya dizileri izle - Türkçe dublaj film izle - BirCasino Giriş - TrBet Giriş - 2024 filmleri izle - madridbet - meritking - meritking giriş - kingroyal - kingroyal giriş - Deneme bonusu veren siteler - Deneme bonusu veren siteler - Deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren bahis siteleri - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - canlı casino siteleri - infoisrael.net - casino siteleri - deneme bonusu veren siteler
Bedava Bonus - Casino siteleri - casino siteleri - deneme bonusu veren siteler - 1xbet - footballofficialscamp.com - Deneme Bonusu Veren Siteler