Kaliteden Taviz Vermeyenlere En Güzel Dantelli Sütyen Modelleri

İllaki her kadın gün içindeki kıyafetlerinde ya da özel gecelerde giydiği abiyelerin altında sütyen kullanımına yöneliyor. Göğüslerin dik ve formda kalması ayrıca kamuflaj için bu gerekli. Ama doğru, sağlıklı ve kaliteli dantel sütyen modelini seçmek için gerekli adımları izlediğinizden emin misiniz? Bu konuda kaliteli sütyenlerin size konfor ve rahatlık sağlayacağı kesin. Bu açıdan siz siz olun mutlaka sütyenlerinizi kaliteli ürünler arasından tercih edin deriz.

Her şeyden önce kaliteli ve güzel dantel sütyen modellerinin kumaşı yumuşak ve cildi tahriş etmeyecek niteliklerde olmalı. Cilde temas edecek kısmın kumaşı özenle seçilmelidir. Seçtiğiniz dantelli sütyenin balenleri, karşıdan bakıldığında kumaş üzerinden belli olmamalı. Zira ince kumaşa geçirilmiş balenlerin telleri kısa sürede kumaşı delerek deforme olabilir hatta teninize dahi zarar verebilir.

Ayrıca seçtiğiniz sütyen kopçaları sağlam uzun süre dayanacak malzemelerden tasarlanmış olmalıdır. Yine işleme – süsleme kısımları yapıştırılarak tutturulmak yerine dikişlerle sabitlenmelidir. Ürünün boyasının hammaddesi ise doğal boya türevinde olmalıdır. Zira zararlı boyalar tende enfeksiyona neden olabilir. Örneğin bir davetin ortasındayken kalitesiz bir dantel sütyenin aniden kopan kopçalarının size yaşatacağı rezilliği bir düşünün. Yanı sıra sütyenlerde doğru ya da yanlış kullanım koşulları ürünün yıpranma payını etkiler. Bu yüzden yıkama, kurutma, asma ve saklama koşullarına uymanızı öneririz.

Ürünler : KOTON

Yorum yapın

Log In

Forgot password?

Don't have an account? Register

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.