En İyi 22 Kahve Markaları | Uykusuz Gecelere

Türkiye’de ve dünyada en iyi kahve markaları, peki en iyi kahve markası hangisi? Tabi ki bu sorunun cevabı elbette kişiden kişiye, yöreden yöreye göre değişmekte. Biz sizler için en iyi ve popüler kahve markalarını listeledik. Kahve tutkunları bilir ki her markanın kendine has bir aroması vardır. Metaforya ekibi olarak hem ülkemizde hem de dünyadaki en iyi kahve markalarını sizler için bir araya getirdik.

En İyi Kahve Markaları
En İyi Kahve Markaları

En İyi Kahve Markaları

Bu kahve markalarının ortak özelliği ise geniş kitleler tarafından çok sevilmesi ve her damak lezzetine uygun aromaya sahip olması.

En İyi Kahve Markaları
Green Brown

Green Brown

Green Brown, yurtdışında ismini çok duyduğumuz fakat Türkiye de henüz satışı olmayan bir en iyi kahve markasıdır. Aslında Türkiye’deki çoğu coffee shop ve butik kahve markalarının ham madde üretimlerini yapan en iyi kahve marka, yıllar önce kendi marka ve ismiyle yurtdışında satışlarına başlamıştır. Green Brown’nun isminden de anlaşıldığı gibi kahve yolculuğuna en iyi kahve çekirdeklerinin yetişmesi ve birbirinden lezzetli kahve çeşitlerine dönüşmesindeki tüm süreçleri kapsayan bir kahve markasıdır. Marka kendi gelişimsel serüvenini “yeşilden kahveye dönüşen lezzet” sloganıyla da özetlemekte. Green Brown birçok kahve tadım tonları deneyimleyebileceğiniz, en iyi kahve üretimi ve kavrumu anlamında da oldukça fark edilebilir bir markadır. Sadece kahve alanında değil bitki çay çeşitleri, Türk kahve çeşitleri, salep, sıcak çikolata ve özel kahve ekipmanları gibi çeşitli alanlarda da oldukça başarılı ürün ve markalara öncülük etmektedir.

Satın Al | Facebook | Instagram

En İyi Kahve Markaları
Casvaa

Casvaa

Casvaa, kahve serüveninde yıllardır özel ve farklı çeşitlerde kahve üretimi sunmakta olup, global alanda hızlı satış performansıyla da en iyi kahve markalar listemize hızlıca girmiş oluyor. Casvaa Ülkemizde en iyi Osmanlı kahve çeşitleri ve en iyi Türk kahve çeşitleri söz konusu olduğunda kahve gurmelerinin vazgeçemediği markalardan biri olduğu gibi aynı zamanda Casvaa birçok ülkede yerli kahve türlerimizi takdire şayan bir bilinirlikte temsil etmektedir. Birbirinden farklı Türk kahve çeşitleri ve filtre kahve çeşitlerinin yanı sıra, harika bitki çayı lezzetleri ve farklı kategori lezzetleri olduğundan da bahsetmiş olalım.
Casvaa, vakumlu paketlerinde bile raf ömrü ve ürün tazeliğine çok önem veren bir en iyi kahve firması olup, aynı zamanda üretim ve paket dönüştürülmesi konusunda da doğa dostu bir kahve markasıdır.

Satın Al | Facebook | Instagram

En İyi Kahve Markaları
Lavazza

Lavazza

Lavazza, İtalyan espressosunu ülkemizde deneyimleyebileceğiniz en başarılı markalardan birisidir. Türkiye’de kendi mağazaları da bulunan Lavazza, çeşitli aromalarıyla, hafif içimleriyle kahveseverlerin favori markalarından birisi. Piyasadaki diğer kahvelere göre daha pahalı olsa da kalitesiyle diğer kahve markalarının önüne geçmeyi başarıyor.

En İyi Kahve Markaları
Jacobs

Jacobs

Marketlerde kolaylıkla bulabileceğiniz markalardan birisi olan Jacobs ile listemize devam ediyoruz. Jacobs markasının filtre kahvesi en çok tercih edilen kahvelerden birisi ancak evinizde espresso makinesi var ise kapsüllerini de deneyebilirsiniz.

En İyi Kahve Markaları
Tchibo

Tchibo

Özellikle son dönemlerde kahveleriyle kahveseverleri kendisine bağlayan Tchibo, farklı kahve aromasıyla gönülleri fethediyor. Pek çok farklı kahve çekirdeği satan Tchibo kahvelerini internetten veya mağazalarından satın alabilirsiniz. İnternette sık sık kampanyaya giren Tchibo kahveler özellikle filtre kahve tercih edenlerin bir numarası. Tchibo mağazalarında da istediğiniz gramda istediğiniz çekirdeği satın alabilme seçeneğiniz var.

En İyi Kahve Markaları
Kurukahveci Mehmet Efendi

Kurukahveci Mehmet Efendi

Hepimizin aşina olduğu markalardan birisi olan Kurukahveci Mehmet Efendi sadece Türk kahvesinde değil ayrıca espresso ve filtre kahve için ürettiği kahvelerinde de oldukça başarılı. Marketlerden kolaylıkla bulacağınız Kurukahveci Mehmet Efendi’nin espresso ve filtre kahvesi hazır öğütülmüş olarak vakumlu paketlerde satılıyor. Ayrıca Kurukahveci Mehmet Efendi markasının fiyatları da çok uygun. Lezzetini ve kalitesini ise zaten tahmin ediyorsunuzdur.

En İyi Kahve Markaları
Julius Meinl

Julius Meinl

Avusturya kökenli Julius Meinl markası ülkemizde nadir de olsa tercih edilen markalardan birisi. Oldukça başarılı bir kahve markası olsa da ülkemizde bulunması biraz zor. Belli marketler ve kafelerde bulacağınız Julius Meinl kahvesini mutlaka bulduğunuz yerde denemelisiniz. Çünkü Julius Meinl kahvesi için oldukça özel bir kahve demek mümkün.

En İyi Kahve Markaları
Kahve Dünyası

Kahve Dünyası

Başarılı bir Türk markası olan Kahve Dünyası, özellikle yoğun aromaya sahip kahveleriyle listemizde yerini alıyor. Kahve Dünyası’nın epsressoya, filtre kahveye ve Türk kahvesine özel çekirdekleriyle istediğiniz demleme yöntemiyle kahvenizi tüketebilirsiniz. Üstelik mağazalarından 150-200 gram gibi ölçülerde de kahve çekirdeği satın alıp, öğüttürebilirsiniz. Kahve Dünyası’ndan alışveriş yaparken mutlaka çikolatalarını da tatmayı unutmayın. Türkiye’deki en başarılı çikolatalarından birisini Kahve Dünyası üretiyor.

En İyi Kahve Markaları
Starbucks

Starbucks

Türkiye’de en çok tercih edilen kahve markalarından birisi olan Starbucks ile en iyi kahve markaları listemize devam ediyoruz. Starbucks mağazalarında istediğiniz sertlikte kahve çekirdeğini bulabilirsiniz. Yumuşak kahveden yüksek sertliğe sahip kahve çekirdeğine kadar pek çok seçenek mevcut. Üstelik demleme yönteminize göre mağazalardan çekirdeklerinizi öğütebiliyorsunuz.

En İyi Kahve Markaları
Paco

Paco

İnternet üzerinden kolaylıkla satın alabileceğiniz, ismini nadir duyacağınız kahve markalarından birisidir Paco Coffee. Paco Coffee’nin çeşitli kahvelerinin olması yanı sıra tüketicilerin ilk dikkatini çeken özelliği hem kaliteli olması hem de fiyatlarının her bütçeye uygun olması. Eğer hafif içimli kahvelerden hoşlanıyorsanız Paco Coffee Roastery’nin Etiyopya’sını deneyebilirsiniz.

En İyi Kahve Markaları
Montag Coffee Roasters

Montag Coffee Roasters

2014 yılında nitelikli kahve dükkanı ve kavurma evi olarak kurulan Montag Coffee Roasters, işinde başarılı kahve markalarından birisi. Özellikle farklı kahveler denemeyi seven, kahveye önem veren kişilerin mutlaka denemesi gereken markalardan birisi diyebiliriz Montag Coffee Roasters için. Fiyatları birazcık pahalı olsa da kolay kolay bulamayacağınız kahve aromalarını evlerinize getiriyor.

En İyi Kahve Markaları
Taft Coffee

Taft Coffee

Taft Coffee, Türkiye’deki en yüksek kafeinli kahveyi üreten markadır. Dünyadaki de sayılı markalardan birisi olduğu için en iyi kahve markaları listemizde yerini hızla alıyor. Taft Coffee markasının kahveleriyle bir türlü ulaşamadığınız kafeine ulaşabilir, istediğiniz hazzı alabilirsiniz. Taft Coffee markasının kahve çeşitlerine ise internet üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

En İyi Kahve Markaları
A Roasting Lab

A Roasting Lab

Taze kahveye aşığım diyorsanız sizin için en ideal markalardan birisi A Roasting Lab olabilir. Özellikle pandemi döneminde çoğu kahveseveri kendisine bağlayan A Roasting Lab, sipariş verdiğiniz gün kahvenizi öğüterek sizlere ulaştırıyor. Uzun süre taze kahvenin keyfini evinizde yaşayabiliyorsunuz. A Roasting Lab markasının çeşitli ürünlerine web sitelerinden ulaşabilir ve dilerseniz deneme paketlerinden sipariş edebilirsiniz.

En İyi Kahve Markaları
Coffeetropic

Coffeetropic

Tamamen size özel kahveler üreten harika bir marka ile devam ediyoruz. Coffeetropic evde kendi kahvesini hazırlamaktan keyif alan tüketicilerin mutlaka denemesi gereken bir marka. Sevdiğiniz kahveyi istediğiniz ölçüde kavurtabiliyor, istediğiniz ölçüde öğüttürebiliyorsunuz. İnternet üzerinden sipariş vererek kolaylıkla satın alabileceğiniz Coffeetropic marka kahveler 1 gün içerisinde kargoya verilmesiyle de ünlü. Ayrıca tüketicilerin kalbini çalan diğer bir özellik ise siparişinizin yanına tadımlık hediye kahve yollamaları.

En İyi Kahve Markaları
Stumptown Coffee

Stumptown Coffee

Stumptown Coffee Roasters, ülkemizde bulunma ihtimali çok düşük bir kahve markası. Dünyanın en iyi kahve markalarından birisi olan Stumptown Coffee Roasters, zengin aromalı ve özel kahveleriyle dikkatleri çekiyor. Normal kahvelerden daha pahalı olmasına rağmen çok sık tercih ediliyor çünkü oldukça benzersiz bir lezzete sahip. Stumptown Coffee Roasters markasını yurtdışından getirtebilir veya Amazon’dan satın alabilirsiniz.

En İyi Kahve Markaları
Intelligentsia Coffee

Intelligentsia Coffee

Dünyanın en sevilen, en kaliteli kahve markalarından birisi olan Intelligentsia Coffee ile listemize devam ediyoruz. Intelligentsia Coffee, ürünleriyle pek çok ödül alan ve çeşitli kahve çekirdeklerine sahip bir markadır. Dünyanın çeşitli yerlerindeki kahve tarlalarıyla çalışmaktadır. Özel seriler çıkararak müşterilerine farklı harmanlar deneten Intelligentsia Coffee markasının kahvelerini denemek için Amazon’dan satın alabilirsiniz.

En İyi Kahve Markaları
Death Wish Coffee

Death Wish Coffee

Dünyadaki en kafeinli kahveleri üreten sayılı markalardan birisi Death Wish Coffee Company, yoğun vişne ve çikolata notalarıyla en sevilen kahveleri üretiyor. Ülkemizde satışı olmayan Death Wish Coffee Company’nin kahvelerini Amazon üzerinden sipariş vererek satın alabilirsiniz. Eğer kahveye tutkuyla bağlıysanız mutlaka bu lezzeti denemelisiniz. Eğer yoğun kafeinli başka bir marka denemek istiyorsanız Taft markasına da bakabilirsiniz.

En İyi Kahve Markaları
La Colombe Coffee

La Colombe Coffee

En ünlü ve en çok sevilen kahve markalarından birisi olan La Colombe Coffee Roasters, özellikle kahvelerinde meyve notaları sevenlerin favorisi konumunda. La Colombe Coffee Roasters kahvelerini Türkiye’de bulmak pek mümkün değil ancak Amazon üzerinden sipariş vererek La Colombe Coffee Roasters’ın kahvelerini tadabilirsiniz.

En İyi Kahve Markaları
Seattle’s Best Coffee

Seattle’s Best Coffee

Yurtdışında en sevilen ve en çok tüketilen markalardan birisi olan Seattle’s Best Coffee ile devam ediyoruz. Fiyat ve lezzet açısından hemen hemen tüm kullanıcıları memnun eden Seattle’s Best Coffee, her damak lezzetine uygun kahveler üretiyor. Seattle’s Best Coffee markasının kahvelerini yurtdışında her markette kolaylıkla bulabilirsiniz. Ülkemizde bulunması zor olan bu kahveyi Amazon’dan sipariş verebilirsiniz. Çünkü fiyatları da oldukça uygun.

En İyi Kahve Markaları
New England Coffee

New England Coffee

İngiltere’nin en popüler kahvelerinden birisi olan New England Coffee, hem çeşitli aromalarıyla, hem uygun fiyatlarıyla hem de kolay ulaşılabilir bir kahve olduğu için oldukça tercih ediliyor. New England Coffee, 100 yıllık bir marka ve işlerinde oldukça başarılılar.

En İyi Kahve Markaları
Red Bay Coffee

Red Bay Coffee

En iyi kahve markaları listemizde yer alan Red Bay Coffee, özellikle single origin kahvelerinde oldukça başarılı. Pürüzsüz ve saf bir lezzete sahip olan Red Bay Coffee markasının diğer markalar gibi çok fazla çeşidi yok. Ancak ürettiği kahvelerin çeşitli bölgelerden harmanlanmamış olması Red Bay Coffee markasının kahvelerini paha biçilmez kılıyor.

En İyi Kahve Markaları
Counter Culture Coffee

Counter Culture Coffee

En iyi kahve markaları listemizde yer alan Counter Culture Coffee, çevre dostu olmasıyla en çok sevilen markalardan birisi değil. Ülkemizde bulunmayan bir marka olmasının yanı sıra yurtdışında da her markette bulunmuyor. Counter Culture Coffee markasının çeşitli aromalarını denemek isterseniz Amazon üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir: En iyi Kahve Makinesi Markaları

“En İyi 22 Kahve Markaları | Uykusuz Gecelere” üzerine bir yorum

  1. merhaba bir kahve sever olarak son zamanlarda keşfettiğim Mambocino markasının bu listede yer almaması açıkça şaşırttı beni sürekli farklı kahveler denerdim son bir senedir sürekli sabit şekilde mambo ürünlerini kullanıyor ve incelemenizi tavsiye ederim.

    Yanıtla

Yorum yapın

yabanci dizi izle - dizikorea - asya dizileri izle - Türkçe dublaj film izle - BirCasino Giriş - TrBet Giriş - 2024 filmleri izle - madridbet - meritking - meritking giriş - kingroyal - kingroyal giriş - Deneme bonusu veren siteler - Deneme bonusu veren siteler - Deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren bahis siteleri - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - canlı casino siteleri - infoisrael.net - casino siteleri - deneme bonusu veren siteler
Bedava Bonus - Casino siteleri - casino siteleri - deneme bonusu veren siteler - 1xbet - footballofficialscamp.com - Deneme Bonusu Veren Siteler