Instagram Yıldızı Demi Rose Sert Çıktı: Ne Annem Kaldı Ne Babam

Instagram paylaşımlarıyla ünlü olan genç model Demi Rose Mawby’nin podyum yürüyüşüne dair eleştiri yağmuru olmuştu. Mawby ise bu eleştirilere “Bu kadar üzerime gelmeyin, ne annem kaldı ne babam” diye yanıt verdi.

Demi Rose

Genç model geçtiğimiz günlerde bir bikini firması için podyuma çıkmıştı. Bunun üzerine eleştiri oklarının hedefi olan Demi Rose Mawby sessiz kalmadı ve sosyal medyadan bu eleştirilere yanıt verdi. Kendisine dönük yapılan acımasız eleştirileri twitter hesabından yanıtlayan 24 yaşındaki genç model, en iyi podyum mankenin kendisi olmadığını ve o gün işlerin ters gittiğini anlattı.

Demi Rose Podyum

Demi Rose ayakkabılarının kendisi için aşırı yüksek topukları olduğunu ifade etti. Ayrıca o gün bikinisinin üst kısmını kaybettiğini söyledi. Genç güzel, konforlu hayatın dışına çıkmak için podyuma çıktığını ve henüz ard arda kaybettiği anne babasının ölümüne alışamadığını söyledi.
Demi Rose babasını geçtiğimiz yıl ekim ayında kaybetmişti. Annesini ise bu yılın haziran ayında kaybetti. Genç model Demi Rose ard arda yaşadığı bu kayıpların acısına alışmadığını ifade etti.

Yorum yapın