Hiçbir Hayvan Acı Çekmekten Zevk Almaz


46
15 shares, 46 points

Özellikle önemli ve hassas konular hakkında farkındalık yaratmaya çalışırken yapılan tasarımlar kişileri etkileyebilecek düzeyde olmadır. Bizler, kendilerini savunamayan ve ifade edemeyen hayvan dostlarımız adına, onların hakkını ararken, vermek istediğimiz mesajı hızlı ve etkili bir şekilde ulaştırmmız oldukça önemlidir. Bu nedenle, reklam ne kadar rahatsız edici olsa da, dikkat çekmesi o kadar muhtemel olacak ve sonunca sessiz sesler her tarafından duyulacaktır.

Köpekler Acı Çekmekten Zevk Almaz

İsviçreli Hayvan Hakları Örgütü Tier im Recht (Yasada Hayvan Vakfı) tarafından hazırlanan güçlü ve oldukça korkutucu bir farkındalık yaratma kampanyası başlatdı. BDSM giysileri giydirilen 4 göz alıcı hayvan çok önemli bir slogan ile seslerini herkese duyurmaya çalışıyor: “Hiçbir hayvan acı çekmekten zevk almaz”.

Kediler Acı Çekmekten Zevk Almaz

Düşünülerek hazırlanmış bir reklam! hayvanların şiddet içeren eylemlere ve suistimallere rıza gösteremediklerini sıradışı bir tasarımla gösteriyor. Onlar için konuşabilen ve haklarını koruyan biziz.

İnekler Acı Çekmekten Zevk Almaz

İsviçre’deki hayvan hakları ihlaline dur demek için hazırlanan kampanya oldukça ses getirdi. İsviçre’de ve dünyanın birçok ülkesinde hayvanlar hak ettikleri yasal korumayı almıyorlar ve sonuç olarak sayısız hayvan dayanılmaz koşullarda yaşıyor ve hatta kimi zaman işkencelere maruz kalıyor.

Kuşlar Acı Çekmekten Zevk Almaz

Kampanyanın sıradışı konsepti, Hakvan hakları üzerine mükemmel çalışmalar yapan Ruf Lanz Reklam Ajansı tarafından hazırlandı. Bu çalışma , hayvan hakları üzerine yaptıkları dördüncü göz alıcı ve çarpıcı kampanyadır. Fazla söze gerek yok, ayrcıa fotoğraflarda gördüğünüz hayvanlar bilgisayar ortamında dijital olarak tasarlanıyor. Posterlede gördüğünüz 3D hayvanlar Bükreş’teki Carioca Studio tarafından modellenmiştir.


Like it? Share with your friends!

46
15 shares, 46 points

What's Your Reaction?

Şaşkın Şaşkın
80
Şaşkın
Başarısız Başarısız
40
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
26
Eğlenceli
Gırgırına Gırgırına
13
Gırgırına
Sinirli Sinirli
133
Sinirli
Harika Harika
106
Harika
Mükemmel Mükemmel
80
Mükemmel
Başarılı Başarılı
40
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir