Hadise Sosyal Medyayı Salladı

Instagram paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Hadise bu kez paylaştığı video ile tt oldu. Video sonrasında estetik tartışmaları da gündeme oturdu.

Hadise

O Ses Türkiye’nin sevilen jüri üyesi ve şarkıcı Hadise, sosyal medya paylaşımlarıyla da olay olmaya devam ediyor. Estetik yaptırıp yaptırmadığına dair iddialara dair henüz yanıt vermeyen Hadise, her fotoğrafıyla yüz binlerce beğeni alıyor. Bacak pozuyla fotoğraf paylaşan ünlü şarkıcı bu kez de Instagram hikayesinden paylaştığı video ile olay oldu. Paylaştığı fotoğraf ve video sonrasında ise Hadise’nin dünyaca ünlü televizyon yıldızı Kim Kardashian’a benzemek için bıçak altına yattığı iddia edildi.

Hadise

Ünlü şarkıcı Hadise, Instagram hesabının hikayesinde paylaştığı videoda ayna karşısında montuyla dans ediyor. Dansın ardından arkasını dönen Hadise, montunu çıkararak mayosuyla dansına devam ediyor. Bu videonun ardından kalça estetiği gündeme gelse de Hadise’nin her paylaşımıyla beğeni topladığı ve gündem olduğu da kesin.

Instagram’da 10 milyonun üzerinde takipçisi olan Hadise, her fotoğraf ve videosuyla gündem oldukça sosyal medyayı sallamaya devam edeceğe benziyor.

Yorum yapın