En İyi Güneş Gözlüğü Markaları

En iyi güneş gözlüğü markaları, bazıları çok lüks bazıları sudan ucuz! Yaz kış demeden kullanılan güneş gözlüklerinin kaliteli cam kullanılan bir gözlük kullanılmazsa gözlere zarar verilir.

Güneş Gözlüğü Markaları

Bundan dolayı dışarda satılan 10-20 TL’lik gözlükleri kullanılmaması gerekiliyor. Kaliteli gözlük demek pahalı gözlük demek değildir. Önemli olan camı kaliteli olmasıdır. Hadi gelin kaliteli güneş gözlüğü markalarına bakalım.

Güneş Gözlüğü Markaları

Ray-Ban

Çok fazla çakması da yapılıyor bundan dolayı satın alırken dikkatli olmak gerekiyor. Hem kalite olarak hem de tasarım olarak çok dikkat çeken bir markadır. Diğer kaliteli gözlük markalarına göre daha uygun fiyatlıdır. En güvenilir ve şık gözlük markası olarak ortaya çıkıyor.

Güneş Gözlüğü Markaları

American Optical

Şirket neredeyse iki asır zamandır piyasadadır. Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler ortaya çıkıyor. Her renk tonunda ve her çeşitte ürüne ulaşabilirsiniz.

Güneş Gözlüğü Markaları

Oakley

Markanın sportif olmasıyla diğer markalardan sıyrılıyor. Sportif tasarım yapmalarının dışında istenmeyen parlamalardan koruyor.

Güneş Gözlüğü Markaları

Maui Jim

Güneş gözlüğü alışverişi yaparken düşünmeniz gereken bir diğer küresel marka olarak karşımıza çıkmaktadır. Hem spor hem de klasik gözlük çeşitleri vardır. Şirket pazarlama çalışmaları yaparken Hawaii’ye saygı göstermek için genelde su üzerinden reklamlarını yapıyor.

Güneş Gözlüğü Markaları

Persol

Uluslararası pazarda güvenilir bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Ray-Bana’a paralel tek markadır. Uzun yıllar boyunca test edilmiş ve kalitesi kanıtlanmış olan Persol, vereceğiniz her kuruşa değecek kalitede gözlükler üretmeye devam ediyor. Dünyanın ilk esnek gövde sisteminin kurucusu olarak geçiyor.

Güneş Gözlüğü Markaları

Oliver Peoples

Bu marka güneş gözlüğü taktığınız vakit yüzde 100 UVA korumasına güvenebilirsiniz. Üstün kalitede bir marka arıyorsananız kesinlikle bakmanız gereken bir marka.

Güneş Gözlüğü Markaları

Gucci

Klasik bir görüntü seviyorsanız bu markaya bakabilirsiniz. Hem asil duran hem de taktığınız vakit size ayrı bir hava katan bir gözlük markasıdır. Hele ki bir iş insanıysanız almanız gereken bir marka.

Güneş Gözlüğü Markaları

İzipizi

Cüzdan dostu bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Gözlüğün çıkma hikâyesi olarak şunları söylüyorlar: İnsanların gözlerini kısarak etrafa baktığını biliyoruz ve bunu bilerek gözlük üretmeye başladık.

Güneş Gözlüğü Markaları

Tom Ford

Genel olarak klasik ve şık tasarımlara sahip bir markadır. Az da olsa bu şık görüntüden sıyrılıyorlar. Artık altın uçlarla özleşen bu marka klasik tasarım yapmasıyla tanınıyor.

Güneş Gözlüğü Markaları

Calvin Klein

Burun köprüsüne cuk diye oturan tasarımı ile biliniyor. Titanyum havacı çerçevesine hava kattı. Bu gibi ince ayrıntılar çok fark yaratıyor.

Güneş Gözlüğü Markaları

Balenciaga

Gözlük trendlerini en önde izleyen bir markadır. “hibrit” adı verilen tasarım daha önce gördüğümüz hiçbir gözlüklere benzemiyor. Birleştirilmesi zor olan gözlükleri birleştirerek güzel tasarımlar ortaya koyuyorlar.

Güneş Gözlüğü Markaları

Mykita

Dünyanın en iyi 15 güneş gözlüğü markalarının arasında yer alıyor. Tasarım açısından sade görüntülere sahiptir. Fiyat bakımından rakiplerinden oldukça pahalıdır. Uzun yıllar kullanabileceğiniz kalitede gözlükler üretiliyor.

Güneş Gözlüğü Markaları

Moscot

Aldım mı bir kere alırım, her yıl güneş gözlüğü değiştiremem diyenlerdenseniz bu güneş gözlüğü tam size göre. En eski ve en iyi güneş gözlüğü markalarındandır. Tasarımları cesur ve klasik tasarımları ile dikkat çekiyor.

Güneş Gözlüğü Markaları

Prada

Reklam çalışmasına bile gerek duymadan ismini duyurabilen bir markadır. Dünyanın her yerinden modacının ilgisini çeken bir markadır. Her türlü gözlük çeşidi bulmanız çok kolay olur; istediğiniz her renk, her model gözlük bulabilirsiniz.

Güneş Gözlüğü Markaları

Warby Parker

Bu listedeki en ucuz gözlük markasıdır. Ucuz olmasıyla birlikte çok da kaliteli bir markadır.

Yorum yapın