Gözlüğü Markaları : En İyi 30 Marka Önerisi

En iyi güneş gözlüğü markaları, bazıları çok lüks bazıları sudan ucuz! Yaz kış demeden kullanılan güneş gözlüklerinin kaliteli cam kullanılan bir gözlük kullanılmazsa gözlere zarar verilir. Yaz aylarında dışarı çıkmak bazılarımız için eziyettir. Güneşe ve ışığa karşı hassasiyeti bulunan kişiler, güzelim yaz aylarını gönüllerince yaşayamamaktadırlar. Bu duruma çözüm olarak ise güneş gözlüğü kullanmaktırlar. Güneş gözlükleri, hem güneşin ışığı ve zararlı ışınları karşısında gözlerimizi korumakla hem de yaz kombinlerimizin daha şık hale gelmesini sağlamakla görevlidirler. O zaman gelin bu görevlilerin en iyilerine yani en iyi güneş gözlüğü markalarına göz atalım.

En İyi 30 Güneş Gözlüğü Markası

Bundan dolayı dışarda satılan 10-20 TL’lik gözlükleri kullanılmaması gerekiliyor. Kaliteli gözlük demek pahalı gözlük demek değildir. Önemli olan camı kaliteli olmasıdır. Hadi gelin kaliteli güneş gözlüğü markalarına bakalım.

Güneş Gözlüğü Markaları

Ray-Ban

Ray-Ban markasını ülkemizde duymayan yoktur herhalde. Hiçbir güneş gözlüğü markasını bilmeyen biri bile Ray-Ban ismini bilir. İsminin bilinmesiyle doğru orantılı olarak kalitesinden bahsedebiliriz. Bu da Ray-Ban’ı en iyi güneş gözlüğü markalarından biri yapar. Dayanıklı yapısı, her yüz şekline uygunluğu ve popüleritesiyle birlikte listemize Ray-Ban ile başlamanın doğru bir seçim olduğunu düşündük. Çok fazla çakması da yapılıyor bundan dolayı satın alırken dikkatli olmak gerekiyor. Hem kalite olarak hem de tasarım olarak çok dikkat çeken bir markadır. Diğer kaliteli gözlük markalarına göre daha uygun fiyatlıdır. En güvenilir ve şık gözlük markası olarak ortaya çıkıyor.

Güneş Gözlüğü Markaları

American Optical

Şirket neredeyse iki asır zamandır piyasadadır. Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler ortaya çıkıyor. Her renk tonunda ve her çeşitte ürüne ulaşabilirsiniz.

Güneş Gözlüğü Markaları

Oakley

Markanın sportif olmasıyla diğer markalardan sıyrılıyor. Sportif tasarım yapmalarının dışında istenmeyen parlamalardan koruyor.

Güneş Gözlüğü Markaları

Maui Jim

Güneş gözlüğü alışverişi yaparken düşünmeniz gereken bir diğer küresel marka olarak karşımıza çıkmaktadır. Hem spor hem de klasik gözlük çeşitleri vardır. Şirket pazarlama çalışmaları yaparken Hawaii’ye saygı göstermek için genelde su üzerinden reklamlarını yapıyor.

Güneş Gözlüğü Markaları

Persol

Uluslararası pazarda güvenilir bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Ray-Bana’a paralel tek markadır. Uzun yıllar boyunca test edilmiş ve kalitesi kanıtlanmış olan Persol, vereceğiniz her kuruşa değecek kalitede gözlükler üretmeye devam ediyor. Dünyanın ilk esnek gövde sisteminin kurucusu olarak geçiyor.

Güneş Gözlüğü Markaları

Oliver Peoples

Bu marka güneş gözlüğü taktığınız vakit yüzde 100 UVA korumasına güvenebilirsiniz. Üstün kalitede bir marka arıyorsananız kesinlikle bakmanız gereken bir marka.

Güneş Gözlüğü Markaları

Gucci

Kıyafet konusu açıldığında her alanda rakiplerinin karşısına çıkan Gucci, güneş gözlüğü konusunda da başarıyı rakiplerine kaptırmamaya yemin etmiş gibi iddialı ve güçlü. Bu gücünü şüphesiz ki eşsiz tasarımlarındaki gözlüklerinden alıyor. Kullandıkları camların kalitesi sayesinde güneş ışınları asla yansımıyor ve zararlı ışınlar gözlerinize ulaşmıyor. Sağlıksal açıdan önemli olan bu duruma bir de görünüm eklenince Gucci gözlükleri, eşsiz güzellikleri ile sizleri karizma canavarına dönüştürecektir. Klasik bir görüntü seviyorsanız bu markaya bakabilirsiniz. Hem asil duran hem de taktığınız vakit size ayrı bir hava katan bir gözlük markasıdır. Hele ki bir iş insanıysanız almanız gereken bir marka.

Güneş Gözlüğü Markaları

İzipizi

Cüzdan dostu bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Gözlüğün çıkma hikâyesi olarak şunları söylüyorlar: İnsanların gözlerini kısarak etrafa baktığını biliyoruz ve bunu bilerek gözlük üretmeye başladık.

Güneş Gözlüğü Markaları

Tom Ford

Dünyada yaygın bir markaya daha geldik. En iyi gözlük markaları arasında yer alan Tom Ford; gündelik hayata, sportif yaşama,tatil hayatına ve birçok alana uygun gözlükler üretmektedir. Damla, köşeli ve oval gibi birçok farklı şekilde farkı tasarımların üretim adresi Tom Ford, sizlere kaliteli ve yansımayı minimal seviyeye indirmiş gözlükler sunuyor. Genel olarak klasik ve şık tasarımlara sahip bir markadır. Az da olsa bu şık görüntüden sıyrılıyorlar. Artık altın uçlarla özleşen bu marka klasik tasarım yapmasıyla tanınıyor.

Güneş Gözlüğü Markaları

Calvin Klein

Her yüz şekline uygun gözlük modelleriyle Calvin Klein, sade tasarımların kalesi durumuna gelmiştir. Cam seçimini degrade camlardan yapan markamız, belirgin şeffaf tonlara geçişi sağlıyor.Kadın ve erkekler için harikalar yaratmaya yıllardır devam eden Calvin Klein, bu harikaları gözlüklerine de başarılı bir şekilde aktarıyor. Burun köprüsüne cuk diye oturan tasarımı ile biliniyor. Titanyum havacı çerçevesine hava kattı. Bu gibi ince ayrıntılar çok fark yaratıyor.

Güneş Gözlüğü Markaları

Balenciaga

Gözlük trendlerini en önde izleyen bir markadır. “hibrit” adı verilen tasarım daha önce gördüğümüz hiçbir gözlüklere benzemiyor. Birleştirilmesi zor olan gözlükleri birleştirerek güzel tasarımlar ortaya koyuyorlar.

Güneş Gözlüğü Markaları

Mykita

Dünyanın en iyi 15 güneş gözlüğü markalarının arasında yer alıyor. Tasarım açısından sade görüntülere sahiptir. Fiyat bakımından rakiplerinden oldukça pahalıdır. Uzun yıllar kullanabileceğiniz kalitede gözlükler üretiliyor.

Güneş Gözlüğü Markaları

Moscot

Aldım mı bir kere alırım, her yıl güneş gözlüğü değiştiremem diyenlerdenseniz bu güneş gözlüğü tam size göre. En eski ve en iyi güneş gözlüğü markalarındandır. Tasarımları cesur ve klasik tasarımları ile dikkat çekiyor.

Güneş Gözlüğü Markaları

Prada

Fiyatı yüzünden çoğu kişinin kalitesinden emin olsa bile yanına yanaşmadığı Prada, güneş gözlükleriyle yaz aylarınızı daha havalı geçirmenizi sağlıyor. Kadın ve erkekler için özel tasarımları bulunduğu gibi her iki cinsin de aynı anda takabileceği unisex tasarımları da mevcuttur. Her türlü giyim alanında kalite kokan Prada, gözlükleriyle de yine bunu başarıyor. Reklam çalışmasına bile gerek duymadan ismini duyurabilen bir markadır. Dünyanın her yerinden modacının ilgisini çeken bir markadır. Her türlü gözlük çeşidi bulmanız çok kolay olur; istediğiniz her renk, her model gözlük bulabilirsiniz.

Güneş Gözlüğü Markaları

Warby Parker

Bu listedeki en ucuz gözlük markasıdır. Ucuz olmasıyla birlikte çok da kaliteli bir markadır.

Mustang

Erkeklerin daha şık bir görünüm kazanmasını amaçladığı kesin bu markanın. Renkli ve kaliteli gözlük camları, sağlam ve köşeli çerçevesi ve her yaz modasına ayak uyduran tasarımı ile erkeklerin en güzel aksesuarlarından birisi olmayı çoktan hak etmiş bir markadır. Yaz aylarında güneş artık sizi rahatsız edemeyecek ve dış görünüşünüz daha da havalı olacaktır.

Chanel

%100 UV korumalı camları ve altın,gümüş gibi değerli taşlarla süslemeleriyle bilinen ünlü marka, gözlüklerinde önceliğin göz sağlığına verilmesi gerektiğini tüm dünyaya gösteriyor. Hem göz sağlığının hem de dış görünüşün mükemmel harmanlanmış halini sorsalar direkt Chanel diyebilirim. Siz de bu yaz aylarınızı değerli taşlarıyla sizi zengin gösteren Chanel gözlükleriyle geçirmeye ne dersiniz?

Fendi

Güneş gözlüğü bahsinde kadınların istediği mütevazılığı ve sadeliği kalitesiyle birleştirerek ortaya çıkaran Fendi, yaz aylarında kadınların en yakın dostu. Erkekler için üretilen modelli daha mütevazılıktan uzak ve şatafatlıdır. Her iki cinsiyet için de harika modeller üretse de Fendi, asıl hedefinin kadınlar olduğunu her sezon göstermektedir.

Dolce & Gabbana

Her yaş kesimine, her cinsiyete ve her tarza uygun modelleri mevcut olan bir markadır. Dünyada ve ülkemizde oldukça yaygınlaşmış ve sevilmiştir. Yansımayı minimum seviyeye getiren ve özel camları ile gözlüklerini üreten markanın birinci hedefi daima göz sağlığıdır. Bu sağlıklı gözlüklerin cam, kemik, metal ve daha birçok türü mevcuttur. İstediğiniz tarzda istediğiniz gözlüğü bulabilme oranınız yüzde yüzdür.

Guess

Aşırı gösteriş meraklısı olmayan kişilere daha uygun olduğunu söyleyebileceğimiz bir markadır Guess. Zarafetiyle daha çok ön plana çıkmaktadır. Her yaş kesimine hitap etmesiyle ve özgün tasarımlarıyla yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında girmiştir. Kaliteli üretim malzemesi dolayısıyla uzun ömürlü ve sağlam bir kullanış sunmaktadır.

Osse

Kendine özgü tasarımları ve her cebe uygun fiyattaki birçok modeliyle gözlükseverlerin gözüne girmeyi başarmış başarılı bir markadır. Tasarımlarında daha çok sadeliği savunan marka asıl göz sağlığını desteklemesiyle göze çarpıyor. Hem uygun fiyatlı hem de sade ve göz sağlığını olabildiğince koruyan bir güneş gözlüğü arıyorsanız Osse marka güneş gözlükleri tam size göredir.

Daniel Klein

Her yüz şekline uyum sağlayabilen bir şekilde tasarlanan gözlükler, erkekleri hedef almaktadır. Birçok farklı renkte bulunan ve bolluk için boğulmamızı sağlayan çok sayıda modeli bulunan marka, zengin görünüş kazanmanın anahtarı olabilir. Yaz aylarında bu markanın kaliteli malzemelerden yapılan gözlüklerini neden kullanmayasınız ki?

Vogue

Dünyada ve Türkiye’de oldukça yaygın olarak kullanılan markanın başarısı yüksektir. Kadınlar için özel tasarımlar yapan markanın gözlükleri, ultraviyole ışınlara karşı tam koruma sağlar. Kelebek ve damla modellerinin ön plana çıktığı markanın ünü dünyaya sığmıyor desek yeridir. Tek renk ve degrade camlar kullanılarak üretilen gözlükler, kesinlikle en iyi güneş gözlükleri arasındadır.

Polaroid

Farklı farklı camlarla farklı farklı kesimlere hitap eden gözlükler üreten marka, uygun fiyatlarıyla cepleri yakmıyor. Oldukça fazla sevilen ve tercih edilen Polaroid’in gözlükleri birçok farklı tasarımdan oluşuyor. Gözlük çerçeveleri genellikle geometrik şekillerle güzelleştiriliyor. Unisex modelleri olduğu gibi kadına erkeğe ve hatta çocuklara özel modelleri de mevcuttur.

Miu Miu

Prada marka gözlüklere değinmiştik, Miu Miu markası da Prada’ya ait. Sadece kadınlar için özel gözlükler üreten bu marka, zarif tasarımları ve feminen detaylarıyla kadınların isteklerini tamamıyla karşılıyor. Üretim malzemelerinin kalitesi sayesinde uzun ömürlü kullanıma sahip, uzun bir süre yaz tatillerinde sizlere arkadaşlık edecek bu gözlüğü tüm kadınlara şiddetle öneriyoruz.

Inesta

Türkiye’de yoğun ilgi gören ve tasarımlarıyla herkesin hoşuna gidebilecek olan gözlüklerin sahibi Inesta karşınızda. Bu markanın o kadar çok modeli var ki arasında boğulacaksınız. Merak etmeyin, kendinize uygun olan modeli bulmama imkânınız yok. Birbirinden farklı çerçeveler, hemen hemen her yüz şekline uygun olan yapımlar… Ne ararsanız bu gözlüklerde.

Hawk

Dışarda yürürken karşınıza çıkan birisi eğer sizden daha karizmatik görünüyorsa bu onun mükemmel bir dış görünüşü olduğu için sadece Hawk gözlüğü taktığı için. Evet, siz de Hawk gözlüğü taktığınız zaman dışarıda gezerken sizi görenler sizi daha karizmatik bulacaktır. Kemik, plastik, metal gövdeler; oval, köşeli ve yuvarlak çerçeveler… İşte sizi daha karizmatik gösterek olan Hawk’ın gizli silahı bunlar.

Hugo Boss

Günümüzde ülkemizde daha çok t-shirtleri ile tanıdığımız marka, dünya genelinde ve yine ülkemizde güneş gözlükleriyle de başarıyı yakalamıştır. Birbirinden farklı renklerdeki camlar, tamamen zararlı güneş ışınlarına karşı dayanıklı. Göz sağlığına oldukça önem veren bu markanın gözlüklerini taktığınız zaman adeta boss olacaksınız.

Burberry

Hem erkek hem kadınlar için gözlükler üretse de asıl ağırlığını kadınlara vermiş bir markadır. Kadınların ne istediğini bildiğini gözlükleriyle kanıtlamış bu marka sayesinde, kadınlar kendilerine ayrı bir hava katacaklar. Damla ve oval tasarımlarının öne çıktığı ürünleri feminen detayları gayet başarılı bir şekilde yansıtmıştır.

Emporio Arman

Bir İtalyan harikası olan marka sayesinde kıyafet kombinleriniz artık çok daha şık olacak. Gündelik hayatta giydikleriniz güzel ama siz yine de eksik bir şeyler olduğunu düşünüyorsanız eğer sebebi Armani marka bir gözlük takmamış olmanız olabilir. Birbirinden şık ve eşsiz tasarımlarıyla zamansız olarak her an kendini kanıtlayan ve gözlerinize kendinden daha iyi hiçbir gözlüğün yakışmayacağını iddia eden ve sözlerinin arkasında duran markamız, en iyi gözlük markaları arasında tabii ki de yerini mıh gibi sabitlemiştir.

“Gözlüğü Markaları : En İyi 30 Marka Önerisi” üzerine bir yorum

Yorum yapın

yabanci dizi izle - dizikorea - asya dizileri izle - Türkçe dublaj film izle - BirCasino Giriş - TrBet Giriş - 2024 filmleri izle - madridbet - meritking - meritking giriş - kingroyal - kingroyal giriş - Deneme bonusu veren siteler - Deneme bonusu veren siteler - Deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren bahis siteleri - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - deneme bonusu veren siteler - canlı casino siteleri - infoisrael.net - casino siteleri - deneme bonusu veren siteler
Bedava Bonus - Casino siteleri - casino siteleri - deneme bonusu veren siteler - 1xbet - footballofficialscamp.com - Deneme Bonusu Veren Siteler