En İyi Erotik Diziler : +18 Yaş Sınırını Unutmayın

En iyi erotik diziler listemizde, gelmiş geçmiş en iyi erotik sahnelere sahip dizileri sizler için listeledik. Belirtmekte fayda var, listemizde bulunan diziler +18 yaş sınırlamasına tabidir.

Erotik Diziler

Erotik diziler listemiz sadece cinsellik içermiyor, bu dizlerin bir çoğu tüm zamanların en iyileri listesinde de yer alıyor. Kimi fantastik, kimi dram, kimi bilim kurgu türünde. Ancak cinsel içerikleri o kadar fazla ki hepsi +18 yaş sınırı gerektiriyor.

Weeds

Komik ve eğlenceli bir konusuyla izleyicileri çok güldürecek bir diziyle en iyi erotik diziler listemize başlıyoruz. Weeds, küçük bir kasabada yaşayan ve eşini kaybeden bir kadının ailesini geçindirmek için esrar satmaya başlamasını anlatıyor. Kadın, her geçen gün yaşadığı yerde ne kadar fazla bağımlı olduğunu öğrenirken peşpeşe komik olaylar da yaşıyor. Weeds dizisinin başrollerinde ise Mary-Louise Parker, Hunter Parrish ve Alexander Gould yer alıyor. Weeds dizisinin IMDb puanı 7,9.

Orange Is the New Black

2013-2019 yılları arasında yayınlanan Orange Is the New Black, suç ve komedi türünün başarılı bir örneği. Üniversite yıllarında tanıdığı uyuşturucu satıcısı, eski sevgilisi Alex yüzünden 15 ay hapis yatmak zorunda kalan biseksüel Piper’ın hayatını anlatıyor. Netflix’in en çok izlenen erotik dizilerinden birisi olan Orange Is the New Black’in başrollerinde ise Taylor Schilling, Danielle Brooks ve Taryn Manning yer alıyor. Orange Is the New Black dizisinin IMDb puanı 8,1.

Skins

2007-2013 yılları arasında yayınlanan Skins, gerçekçi dile sahip bir gençlik dizisi. İngiltere’de yaşayan bir grup liseli gencin hayatını anlatan Skins, gençlerin ailevi problemlerini, uyuşturucu ve sigara bağımlıklarını, seks hayatlarını da ekranlara yansıtıyor. Skins dizisinin başrollerinde ise Kaya Scodelario, Nicholas Hoult ve Joe Dempsie yer alıyor. Skins dizisinin IMDb puanı 8,2.

Outlander

2014 yılında yayınlanmaya başlayan Outlander, Diana Gabaldon’ın aynı isimli kitabından uyarlanmıştır. 2. Dünya Savaşı hemşiresi olan Claire Randall, gizemli bir şekilde 1743 yılına geri döner. Burada bir İskoç savaşçısıyla evlenmek zorunda kalan Claire’ı oldıukça zor seçimler ve maceralar beklemektedir. Outlander dizisinin başrollerinde ise Caitriona Balfe, Sam Heughan ve Duncan Lacroix yer alıyor. Outlander dizisinin IMDb puanı 8,4.

Californication

2007-2014 yılları arasında yayınlanan Californication, hem komik ve eğlenceli sahneleriyle hem de her bölümde bulunan erotik sahneleriyle en iyi erotik diziler listemizde yerini alıyor. Californication, alkolik ve seks düşkünü bir yazar ve baba olan Hank’in hayatını anlatıyor. Eski eşiyle ve kızıyla olan problemlerini, yazarlık kariyerini ekranlara getiren dizide Hank’i bekleyen pek çok olay vardır. Californication dizisinin başrollerinde David Duchovny, Natascha McElhone ve Evan Handler yer alıyor. Californication dizisinin IMDb puanı 8,3.

Black Sails

2014-2017 yılları arasında yayınlanan Black Sails, en başarılı korsan dizilerinden birisi. Kaptan Flint’in ve tayfasının hayatını anlatan Black Sails, korsanların hayatını tüm açıklığıyla sergiliyor. Para düşkünlüklerini, alkol bağımlılıklarını ve seks hayatlarını. Black Sails dizisinin başrollerinde ise Jessica Parker Kennedy, Toby Stephens ve Hannah New yer alıyor. Black Sails dizisinin IMDb puanı 8,2.

Sense8

2015-2018 yılları arasında yayınlanan ve Netflix’in en sevilen dizilerinden birisi olan Sense8 ile en iyi erotik diziler listemize devam ediyoruz. Sense8, duyusal olarak birbirine bağlı olan 8 farklı kişinin hayatını anlatmaktadır. Hepsinin birbirinden çok farklı özelliklere sahip olduğu bu 8 kişiyi bekleyen tehlikeli maceralar da vardır. Sense8 dizisinin başrollerinde ise Bae Doona, Jamie Clayton ve Tina Desai bulunuyor. Sense8 dizisinin IMDb puanı 8,3.

Elite

2018 yılında yayınlanmaya başlayan Elite, İspanya’nın işçi sınıfından üç gencin özel bir liseye kayıt olup zengin sınıfından kişilerle yaşadığı sorunları anlatıyor. Ancak bu sorunlar zamanla büyük cinayetlere kadar gidiyor. Elite dizisinin başrollerinde Miguel Bernardeau, Arón Piper ve Itzan Escamilla yer alıyor. Elite dizisinin IMDb puanı 7,6.

Sex Education

2016 yılında yayınlanmaya başlayan Sex Education, Netflix’in en sevilen dizilerinden birisi. Bir lise öğrencisi olan Otis’in annesi seks terapistidir ve bu yüzden Otis, seks hakkında oldukça bilgi sahibidir. Bu konuda okuldaki arkadaşlarına tavsiye veren Otis, çok kısa sürede okulun en dikkat çekici kişilerinden birisi haline gelir. Sex Education dizisinin başrollerinde ise Asa Butterfield, Gillian Anderson ve Ncuti Gatwa yer alıyor. Sex Education dizisinin IMDb puanı 8,3.

Spartacus: Blood and Sand

En sevilen dizilerden birisi olan Spartacus: Blood and Sand, hem biyografi hem de macera dizilerinin başarılı bir örneği. Roma’da bir köle olarak yaşayan Spartacus’ün hayatını ve isyanını anlatan dizi ayrıca Spartacus’ün aşk ve seks hayatını da tüm detaylarıyla ekrana yansıtıyor. Spartacus: Blood and Sand dizisinin başrollerinde ise Andy Whitfield, Lucy Lawless ve Manu Bennett yer alıyor. Spartacus: Blood and Sand dizisinin IMDb puanı 8,5.

Bridgerton

2020 yılında Netflix’de yayınlanmaya başlayan Bridgerton, çok kısa sürede geniş bir izleyici kitlesine sahip oldu. Bridgerton, izleyicileri Regency dönemine götürüyor ve Brigerton ailesinin gözünde sahte ilişkileri, entrikaları ve dostlukları anlatıyor. Bridgerton oyuncu kadrosunda ise Phoebe Dynevor, Regé-Jean Page ve Nicola Coughlan yer alıyor. Bridgerton dizisinin IMDb puanı 7,3.

Dark Desire

2020 yılında yayınlanmaya başlayan Dark Desire, tutku ve gizem dolu bir maceraya sürüklüyor izleyicilerini. Evli ve hukuk öğretmeni olan Alma, evinden uzaklaşmaya karar verir ve tutku dolu bir haftasonu geçirir. Ancak bu haftasonunun bazı bedelleri olacaktır. Öğrendiği gerçekler nedeniyle herkese şüphe ile yaklaşmaya başlar. En iyi erotik diziler listemizde yer alan Dark Desire’ın başrollerinde Maite Perroni, Erik Hayser ve Jorge Poza yer alıyor. Dark Desire dizisinin IMDb puanı 6,4.

Sons of Anarchy

2008 yılında yayınlanmaya başlayan ve yayınlandığı gibi dehşet büyük hayran kitlesine sahip olan Sons of Anarchy ile listemize devam ediyoruz. Sons of Anarchy, bir motosiklet kulübünün hayatını anlatmaktadır. Kasabadaki tüm suçlardan, suçlulardan sorumlu olan ve kanun ile uğraşan motosiklet kulübünü üyelerinin sıradışı hayatlarını ekrana getiren dizinin başrollerinde ise Charlie Hunnam, Katey Sagal ve Mark Boone Junior yer alıyor. Sons of Anarchy dizisinin IMDb puanı 8,5.

Shameless

2011 yılında yayınlanmaya başlayan Shameless, yılların en sevilen dizilerinden birisi olarak listemizde yerini alıyor. Shameless, oldukça sorunlu bir ailenin hayatını anlatıyor. Alkolik bir baba ve her birinin çok farklı problemleri olan 6 çocuktan oluşan ailenin oldukça eğlenceli bir hikayesi var. Shameless dizisinin başrollerinde ise Emmy Rossum, William H. Macy ve Ethan Cutkosky yer alıyor. Shameless dizisinin IMDb puanı 8,6.

The Sopranos

Bir mafya liderinin hayatına çok yakından tanık olmak ister misiniz? The Sopranos, New Jersey’deki en büyük majyanın lideri olan Tony Soprano’nun hayatını anlatıyor. Aile ve kişisel yaşantısındaki problemlerinden dolayı tedavi görmeye karar veren Tony’nin hayatı tüm açıklığıyla ekranlara geliyor. The Sopranos dizisinin başrollerinde ise James Gandolfini, Lorraine Bracco ve Edie Falco yer alıyor. The Sopranos dizisinin IMDb puanı 9,2.

Mad Men

2007-2015 yılları arasında yayınlanan Mad Men, reklam dünyasını tüm çıplaklığıyla gözler önüne seren bir dizi. Mad Men, 1960’lı yılların New York’unda en prestijli reklam ajanlarından birisinin başındaki Donald Draper’ın hayatını anlatıyor. Mad Men’i izlerken hem profesyonel hayat hem de tutku dolu dakikalar ekranlara yansıyor. Mad Men dizisinin başrollerinde ise Jon Hamm, Elisabeth Moss ve Vincent Kartheiser yer alıyor. Mad Men dizisinin IMDb puanı 8,6.

Game of Thrones

Elbette en iyi erotik diziler listemizde Game of Thrones olmasaydı aşırı iddialı sahnelere haksızlık olurdu. Game of Thrones, dokuz asil ailenin toprak hakimiyet savaşını anlatırken ayı zamanda akıl almayan entrikaları, çıkar ilişkilerini de anlatıyor. Game of Thrones dizisinin başrollerinde ise Emilia Clarke, Peter Dinklage, Lena Headey ve Kit Harington yer alıyor. Game of Thrones dizisinin IMDb puanı 9,3.

Rome

Keyifli bir tarih dizisi ile en iyi erotik diziler listemizin sonlarına doğru yaklaşıyoruz. Rome, Julius Ceaser yönetimindeki Roma İmparatorluğu’nun son dönemlerini anlatıyor. Hem sıradan hem de asil insanların hayatlarına odaklanan Rome dizisinde oldukça heyecan dolu sahneler mevcut. Rome dizisinin başrollerinde ise Kevin McKidd, Ray Stevenson ve Polly Walker yer alıyor. Rome dizisinin IMDb puanı 8,7.

The Deuce

En iyi erotik diziler listemizde bulunan 2018-2019 yılları arasında yayınlanan The Deuce, oldukça başarılı bir dizi. 1970-1980’li yılların New York’unu anlatan The Deuce, gelişmeye başlayan porno sektörünü konu alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise James Franco, Maggie Gyllenhaal, Lawrence Gilliard Jr. ve Margarita Levieva yer alıyor. The Deuce dizisinin IMDb puanı 8,1.

Altered Carbon

En iyi erotik diziler listemizi, başarılı bir Netflix yapımı olan bilim kurgu dizisi Altered Carbon ile sonlandırıyoruz. Altered Carbon, bilincin farklı bedenlere taşınabildiği bir gelecekte geçiyor. Bu gelecekte 250 yıldır buzda kalan Takeshi Kovacs, yeni bir bedenle hayata döner ancak tamamen özgür kalabilmesi için bir cinayeti çözmesi gerekiyordur. Tutku dolu sahneleriyle başarılı dizi Altered Carbon’un başrollerinde ise Chris Conner, Renée Elise Goldsberry ve Dichen Lachman yer alıyor. Altered Carbon dizisinin IMDb puanı 8,0.

Yorum yapın