Dantelden Vazgeçemeyenlere En Güzel Bralet Sütyen Modelleri

Tıpkı tüm moda parçalarında olduğu gibi iç giyim ürünleri de zaman ilerledikçe zengin alternatiflere bürünüyor. Bunlardan biri de braletler. Sütyenlerden sonra braletlerin tüm dünyada popüler olmasının nedeni rahatlık ve şıklıklarından ileri geliyor. Kısacası kadınlar şimdilerde kalın kumaşlı sütyenler yerine göğüslerin sarkmasını önleyen rahat, ferah, ince kumaşlı aynı zamanda da estetik yapılı braletlere yöneliyor. Ayrıca braletler likralı ve esnek olmalarından ötürü oldukça konforlu ürünler olarak görülüyor.

Yanı sıra braletlerin birçok farklı tipte tasarlanmış modeli var. Örneğin destekli olanları, büstiyer formunda olanları, push up – dolgulu modeller bu skalayı oluşturan ürünlerden. Özellikle dantelli bralet modelleri ise son zamanlarda seksi duruşuyla kadınlarda bir tutkuya dönüşmüş durumda. Büstiyer formlu braletlerin en güzel yanı da gömlek ya da bluz kullanılmadan doğrudan pantolonların üzerinde giyilebiliyor olması.

Hali hazırda yaz kapıdayken braletleri şortlarla da giyebilirsiniz. Bu konuda büyük göğüslüyseniz destekli geniş modellere yönelebilirsiniz. Küçük göğüslere ise üçgen dolgulu modelleri öneriyoruz. Sözün özü göğüsleriniz büyük ya da küçük olsa da kendinize uygun formda bir bralet seçerek 4 mevsim kullanabilirsiniz. Öneri olarak ise lycralı ve aynı zamanda dantelli bralet modellerini seçmenizi öneririz. Zira bu modeller hem çok şık, hem de varla yok hafifliği yaşatan cinsten.

Yorum yapın

Log In

Forgot password?

Don't have an account? Register

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.