Cristiano Ronaldo’nun Bilinmeyen 7 Özelliği!

Cristiano Ronaldo’nun en fazla hayranlık duyduğu aktristin Angelina Jolie olduğunu biliyor muydunuz? Ronaldo, ”Brad Pitt ve Angelia Jolie ile birlikte bir akşam yemeği yemek beni inanılmaz mutlu ederdi” diyor.

Terminatör lakaplı oyuncu sizce hayatının her döneminde böyle sağlıklı mıydı? 15 yaşındayken kalbinde bir rahatsızlık tespit edilen Ronaldo, hemen ameliyata alındı. İyileştikten hemen sonra yine yeşil sahalara attı kendini.

Cristiano’nun futbol virtüözleri Figo ve Eusebio’ymuş meğer!

CR7 bir zamanlar hızlı bacakları nedeniyle ”Bee” yani arı olarak çağırılıyormuş. Öyle ki, çocukluk arkadaşları o her ne kadar dünya klasında bir oyuncu olsa da hala onu öyle çağırıyorlar.

İşte gerçek bir gamer! Ronaldo’nun arabasının bagajında, ya da arka koltuğunda bi sırt çantasında daima Playstation var! Annesi onu ”Playstation Bağımlısı” olarak özetliyor.

Ronaldo’nun 2010 yılında doğan çocuğunun annesi, Ronaldo ile kimliğinin gizli kalacağına dair milyon dolarlık bir anlaşma yapmış! 2019’da hala annesini bilmiyoruz.

Sizce Ronaldo ismini ona kim koydu? İşte sizi şaşırtacak bir bilgi daha, babası tarafından, dönemin ABD başkanı Ronald Reagan’dan esinlenerek bu isimle onurlandırılmış.

Yorum yapın