Christian Vieler ve Mamasını Yakalayan Köpekler

Sadık, sevimli ve sevgi dolu hayvanlar olan köpekleri mutlu eden en önemli şeylerden biri mamaları. Mamasına düşkün köpekleri mamasını yakalarken fotoğraflayan Fotoğrafçı Christian Vieler’in yakaladığı birbirinden komik pozları sizin için derledik. İşte mamasını havada yakalamaya çalışan o sevimli köpekler.

Christian Vieler

Çektiği bir fotoğrafta bir köpeğin mamayı yakalarken girdiği komik pozu keşfeden fotoğrafçı bunu bir seri haline getirmeye karar verir. Verdiği karar ile sayısız köpekle çalışmaya başlayan fotoğrafçı artık bu konuda profesyonel hale gelmiş.

Christian Vieler

Stüdyoya getirdiği sevimli köpeklere uzaktan ödül maması atarak fotoğraflayan Christian Vieler, bu fotoğrafları bir kitapta topluyor. Yaptığı bu seri ile birçok kişinin de beğenisini kazandı.

Christian Vieler

Yüzlerine mama attığı anda köpeklerin komik tepkisiyle karşılaşan fotoğrafçı, her bir köpeğin farklı bir karaktere sahip olduğunu bu fotoğraflarla kanıtlıyor. Bazı köpekler stüdyoya çabuk alışırken bazıları mamayla ilgilenmeyecek kadar strese girebiliyor.

Christian Vieler

Bu fotoğraflardan sonra fotoğrafçının Instagram ve Facebook hesaplarında hızlı bir takipçi artışı olmuş.

Christian Vieler

Yeni bir paylaşımı ve yeni bir köpeğin fotoğrafını merakla bekleyen herkes onu takip ediyor. Ona model olan köpekler de halinden oldukça memnun görünüyor.

Christian Vieler

Her ne kadar mamayı attığı anda fotoğrafçı çekiyor gibi görünse de onlarla iletişim kurmak ve doğru pozu yakalamak oldukça zor. Fotoğrafçının yaptığı açıklamalarda da bu durum görülüyor. Onlarla iyi bir iletişim yakalamak iyi bir fotoğraf için şart.

Christian Vieler

Köpek severler için oldukça sevimli kareler yakalayan fotoğrafçının bu muazzam serisini bakmaya ne dersiniz?

Christian Vieler

Yorum yapın

Log In

Forgot password?

Don't have an account? Register

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.