Bülent Serttaş’ın Oryantal Didem’e bakmamak için gösterdiği büyük çaba!

Bildiğiniz üzere yılların Show programı İbo Show, Star TV ekranlarında tekrar başladı. Her cumartesi gecesi seyirciye müzik ziyafet çeken ve görmeyi özlediğimiz sanatçıları evlerimize misafir eden İbo Show; bu haftaki konukları ile yine gündem oldu. Programın konukları; Bülent Serttaş, Muazzez Ersoy, Ali Sunal Ve Rutkay Aziz’in kızı Doğa Rutkay’dı. Buraya kadar hiçbir sorun yok. ancak İbo Show müdavimleri bilir. İbrahim Tatlıses’in showlarında mutlaka bir dansöz olur. İbo Show’un yetiştirdiği çocuklar olarak; hepimiz Asena ile büyümedik mi?

Oryantal Didem, Ali Sunal, Bülent Serttaş

Vakit kaybetmeden asıl konumuza gelelim… Programın ilerleyen saatlerinde dansları ile bir dönem İbo Show’a damga vurmuş oryantal Didem’de programa konuk oldu. Harika bir dans gösterisi yapan Oryantal Didem, seyirciyi ekran başına kilitledi. Kitledi, kitlenmesine de; bu durumdan pek de hoşnut olmayan birileri vardı. Kim mi? Bülent Serttaş tabi ki…

Ünlü dansözün dans şovu boyunca kafasını başka tarafa çevirip, bu durumdan son derece rahatsız olduğunu belirten bir tavır takınan Bülent Serttaş, dün gece sosyal medyanın dilinden düşmedi..

Yorum yapın

casino siteleri - superbetin - 1xbet