Baştan Çıkartıcı En Güzel Külotlu Çorap Modelleri

Kadın bedeninde erkeklerin en dikkatini çeken nokta kuşkusuz ki bacaklardır. Eğer siz de erkeklerin aklını başından almak istiyorsanız seksi ve cazibeli külotlu çorap modelleriyle bacaklarınızı daha da çekici bir hale getirebilirsiniz. Her daim farklı renk ve trendlerle moda olan çoraplar bacaklara çekicilik ve incelik katan ürünlerdendir.

Tarihi orta çağın XII-XIII. Yüzyıllarında başlayan külotlu çoraplar önceleri sadece şövalyeler tarafından giyilse de XIX yüzyılda kadınlar taşlı, pullu, işlemeli ve kurdeleli çoraplardan giymeye başladılar. XIX. Yüzyılda ise dikişsiz çoraplar tasarlandı. 20. Yüzyılda ise naylon çoraplar icat edildi. 1940- 1958 yılları arasında ise Lycralı naylon çoraplar son sürat kullanılıyor.

Külotlu çorap seçeceğiniz zaman öncelikle bedeninize uygun olanını seçmeli ve diz – ayak –bilek bölgelerinde kırışıklıklarla toplanacak ürünlerden kaçınmalısınız. Renkli çoraplar daha çok günlük tek renkli sportif elbiseler ya da Jean moda parçaları ile önerilebilir. Yine açık renkli çorap giyeceğinizde açık renkli ayakkabı, koyu renkli çorap seçtiğinizde koyu tonlarda ayakkabı seçmelisiniz.

Yine örgü ve süslemeli çorap modelleri seçtiğinizde bacaklarınız da görsel güzellik açısından etkilenecektir. Dikey desenli çoraplar ise bacaklarınızı ve dolayısıyla da sizi daha ince – uzun ve fit gösterir. Yine çorapların bacaklarınızı anatomik sarışı ürünün kalitesini belirler. Minimum %8 Lycra içeren çorapların bacaklarınıza her zaman iyi duracağını unutmamalısınız.

Yorum yapın

casino siteleri - superbetin - 1xbet