Alessandra Ambrosio’ya Beğeni Yağmuru

Brezilyalı güzel model Alessandra Ambrosio, Instagram’da beğeni yağmuruna tutuluyor. Victoria’s Secret defileleriyle ünlenen genç model sosyal medyanın da gündeminden düşmüyor.

Victoria’s Secret defileleriyle ünlenen genç model Alessandra Ambrosio’nun Instagram hesabında takipçi sayısı 10 milyonu aştı. Attığı fotoğraflarla kısa süre içerisinde beğeni ve yorum yağmuruna tutulan genç model, sosyal medyanın da gündeminden düşmüyor.

Alessandra  Ambrosio
Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio Kimdir?

11 Nisan 1981 yılında Brezilya’da doğmuştur. Guess, Victoria’s Secret ve Next gibi ünlü markaların modelliğini yapmıştır. Brezilyalı model, asıl ününe Victoria’s Secret iç çamaşırı markasının defilelerinde boy göstermeye başlamasıyla kavuşmuştur. 1996 yılında Elite Model Ajansı’nın düzenlediği güzellik yarışmasında dereceye girerek bu ajansla çalışmaya başlamıştır. En önemli ilk işi Elle dergisi kapağına poz vermesiyle olmuştur. How I Met Your Mother dizisinde ve Casino Roya filmde küçük rollerde yer almıştır.

Alessandra  Ambrosio
Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio’nun Özel Hayatı

Güzel modelin 11 yaşındayken kulaklarından rahatsız olduğu için onları yapıştırdığı bilinmektedir. Alessandra Ambrosio, nişanlısı Kaliforniyalı işadamı Jamie Mazur’dan, ilk çocuğunu dünyaya getirdi. .Alessandra doğum yaptıktan 3 ay sonra VS’ın 2008 şovuna çıktı.Ardından Noah Phoenix Ambrosio Mazur adını verdiği oğlu dünyaya gelmiştir. İki çocuğu olmasına rağmen güzel model formunu hala korumaktadır.

Yorum yapın