2020 Kış Sezonunda Kullanabileceğiniz En Şık Çanta Modelleri

Sezona ait En Şık Çanta Modelleri ile havanıza hava katın!… Nasıl çanta kullanmayı seversiniz? Omuz askılı, saplı, postacı stili, müge çanta, file çanta, kutu çanta, kova çanta, zarf ya da portvöy?… Ama size bir haberimiz var zira bu kış ön plana çıkan trend ve hit çantalar sırt çantaları olarak seçildi bilesiniz.

Yaz mevsimin hatırlayın. Anımsayacağınız gibi yaz sezonuna damga vuran çanta modelleri bel çantaları olmuştu. İşte kış mevsiminde de sırtınıza zarifçe takıp çıkacağınız sportif sırt çantaları ön plana çıkmış durumda. Sırt çantanızı minimal ve küçük formda seçebileceğiniz gibi iç haznesi geniş olan ve uzunlamasına dikey  modellerden de seçebilirsiniz.

Peki kaliteli bir çanta seçerken nelere dikkat etmelisiniz? Bunun için en çok dikkat etmeniz gereken nokta çantanın dayanıklılığını belirleyen iskeletidir. Örneğin fermuarı, dikişleri askı ve sapları sağlamsa çantanız uzun ömürlü olur ve istediğiniz kadar her yerde kullanabilirsiniz.

Aslında çanta deyip de geçmemelisiniz. Biliyorsunuz ki her modellerin de sportif, vintage, kasik, bohem ve Retro modelleri var. Örneğin gündelik yaşamınızda mı kullanacaksınız, okula giderken mi kullanacaksınız elbette tüm bu soruların cevabı seçeceğiniz sırt çantasının da tarzını belirleyecektir.

Elbette seçtiğiniz çantanın ergonomik olarak vücudunuzla uyumlu olması da konfor açısından önemlidir. Örneğin uzun boylu ve geniş omuzluysanız uzun askılı ve belinize oturtabileceğiniz çanta sizin için ideal olacaktır. Eğer boyunuz kısaysa da  bele oturmayan  kısa askılı modelleri öneririz. Fiyatlardan söz edecek olursak; Koton, Zara, H&M ,Mango; gibi markalarda 39 – 52- 90-170-300-200-250 tl fiyat aralıklarında hoş çanta modelleri bulabilirsiniz.

Yorum yapın

Log In

Forgot password?

Don't have an account? Register

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.